سئوالات متداول تور برزیل نوروز 96

آیا امکان به همراه داشتن حیوانات خانگی در سفر وجود دارد؟

خیر. با توجه عرف و قوانین جامعه، در کلیه سفرهای گروهی دالاهو همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع است.
در سفرهای انفرادی نیز این امکان بسته به قوانین "محل اقامت" و "وسیله نقلیه" انتخابی شما دارد.من می‌خواهم به تنهایی در برنامه‌ی شما شرکت نمایم، آیا از برنامه لذت خواهم برد؟

"هدف‌های نزدیک" و "نقاط فکری مشترک" از ویژگی‌های سفرهای گروهی هستند. با توجه به این مساله و وجود گروه‌های سنی مختلف در سفرهای دالاهو، شما به راحتی با دیگران ارتباط برقرار خواهید کرد و حتی شانس یافتن دوستان خوب و همیشگی را خواهید داشت.
در ضمن بر این باوریم که کسانی که تنها سفر می‌کنند باید به اندازه دیگران از امکانات و مزایای سفر برخوردار باشند.حمل و نقل در سفرهای شما چگونه است؟

دالاهو تا آنجایی که امکان دارد سعی می‌کند از بهترین و جدیدترین وسایل نقلیه استفاده نماید. البته نوع وسیله نقلیه ارتباط مستقیم با تعداد همسفران، نوع مسیر (آسفالت، خاکی، کوهستانی و ...) و فصل سفر دارد.غذا و پذیرایی در تورهای دالاهو چگونه است؟

برای ارائه وعده‌های غذایی که به عهده دالاهو است، تلاش می‌کنیم در هر منطقه‌ای با توجه به امکانات منطقه، سالم‌ترین و با کیفیت‌ترین وعده‌های غذایی را برای همسفران تدارک ببینیم. این وعده‌ها ممکن است در رستوران، خانه‌های محلی و یا طبیعت سرو شوند. اگر "رژیم غذایی خاص" یا "حساسیت غذایی" دارید حتما دالاهو را در جریان بگذارید تا در صورت امکان دالاهو برای شما غذای مورد نظرتان را مهیا کنید.
در بعضی مناطق ایران به دلیل کمبود کیفیت غذاهای ارائه شده دالاهو به مسافرین خود پیشنهاد میکند که غذا همراه بیاورند.قطعی شدن اجرای تور کی معلوم می‌شود؟

این موضوع ارتباط مستقیم به فصل دارد. ولی معمولا تورهای یکروزه 24 ساعت قبل و تورهای چند روزه 72 ساعت قبل مشخص می‌شوند.لیدر تور ما کیه؟

لیدرهای مجرب دالاهو دارای کارت تورلیدری بوده و در دوره‌های آموزشی دالاهو نیز شرکت کرده‌اند. که با توجه به شرایط تور تا 48 ساعت قبل از سفر، تورلیدر مشخص شده و مشخصات وی برای شما اس‌ام‌اس یا ایمیل خواهد شد. تورلیدر سفر شما حتما قبل از سفر با شما از طریق اس ام اس و یا تماس تلفنی ارتباط برقرار خواهد کرد. لذا نیازی به پیگیری شما همسفران از دفتر نمی‌باشد.سن مسافران چند سال است؟

گروه سنی همسفران دالاهو بسیار گسترده است اما بیشترین تعداد همسفران دالاهو بین 25 تا 39 سال سن دارند.تعداد مسافران تور چند نفر است؟

تعداد همسفران معمولا بین 15 تا 35 نفر است که با توجه به شرایط و امکانات سفر ممکن است کاهش یا افزایش داشته باشد.هر تور چقدر پیاده‌روی دارد؟

مدت زمان پیاده‌روی یا کوه‌پیمایی و میزان سختی شرایط سفر، در صفحه مرتبط با هر تور، با عنوان "درجه سختی" در ستون سمت چپ ذکر شده است. با کلیک روی این گزینه می‌توانید شرایط سفر را مطالعه فرمایید.آیا کودکان و افراد مسن می توانند در تورها شرکت داشته باشند ؟

پاسخ به این سوال نمی تواند جنبه عمومی داشته باشد. شرکت در تورها، به خصوص "سفرهای چند روزه طبیعت گردی" نیاز مند آمادگی جسمانی و روحیه مطلوب است. در بسیاری از موارد کودکان و یا سالمندانی بوده‌اند که به خوبی و بدون هیچ مشکلی در این برنامه‌ها شرکت داشته‌اند اما توانایی این افراد فراتر از هم ردیفان سنی خود بوده است.
شما می‌توانید بعد از مطالعه "درجه سختی" هر تور در صفحه مرتبط با آن تور و با توجه به همخوانی توانمندی‌های خود یا همسفرانتان با آن تور نسبت به انتخاب تور اقدام نمایید. اما به طور معمول، سفرهایی با درجه سختی 1 و 2 برای کودکان و سالمندان مناسب است.میان وعده درسفرها چگونه است؟

این مورد با توجه به شرایط سفر، فصل سفر، مکان سفر و ... متفاوت است. ممکن است تورلیدر شما برای پذیرایی آش یا سوپ، میوه، آبمیوه، بستنی، تنقلات و ... در نظر بگیرد.
در اکثر سفرها تیم دالاهو فلاسک آب جوش همراه دارند و در اولین فرصت آب معدنی نیز تهیه می‌نمایند.تورهای جاری » تورهای هفته آینده
نام سفر مدت

ییلاق جواهردشت (فولبرد-دامنه‌های سماموس)

2.5 روزه

جنگل ابر (فولبرد-سرزمین ابرها)

2.5 روزه

روستای هرانده تا خمده (فولبرد-آب‌تنی در حوضچه اکنون)

1 روزه

آبشارهای ترز (فولبرد-تا گیسوان آبی آبشار)

1 روزه

لفور تا هفت آبشار (فولبرد-هفت دیار زلال)

1 روزه

جنگل ارفع‌ده و چشمه پراُو (فولبرد-در جستجوی سرچشمه)

1 روزه

رودخانه‌نوردی پلنگ دره (فولبرد-خاطرات خیس)

1 روزه

شهرستانک (فولبرد-شکارگاه قاجاری)

1 روزه

نورچشمه تا غار آبی دیورش (فولبرد-دل تنگ زمین)

1 روزه

یوش و بلده (فولبرد-گرم یادآوری یا نه)

1 روزه

تنگه میشینه مرگ تا دریاچه لزور (خان هشتم)

1 روزه

دریاچه سقالکسار تا ماسوله (خاطرات سبز)

1 روزه

جنگل راش (پشت پرچین خیال)

1 روزه

سرپوش تنگه (فولبرد-به تماشای آب‌های سپید)

1 روزه

قزوین‌گردی (فولبرد-پایتخت شاه طهماسب)

1 روزه

جنگل نقله بر رودبار (همقدم با سپیدرود)

1 روزه

قلعه الموت و دریاچه اوان (فولبرد-دیدار اسماعیلیان)

1 روزه

جنگل الیمستان (فولبرد-جنگل سیال خیال)

1 روزه

دریاچه عروس (فولبرد-دریاچه دو رنگ)

1 روزه

رودخانه نوردی اسکلیم رود (فولبرد-سرزمین اسپهبد لفور)

1 روزه

مرداب هسل (جادوی طبیعت)

1 روزه

رودخانه نوردی تنگ قاهان (بهشتی در میان کوه‌ها)

1 روزه

رفتینگ سامان (اتوبوس VIP-فولبرد-رفتینگ در زاینده‌رود)

1.5 روزه

ماسال (فولبرد-ییلاق اولسبلنگاه)

2 روزه

ییلاقات دیلمان (فولبرد-افسون جنگل سبز)

2 روزه 
021- 8866 1360
021- 8888 2990

طراحی : همورا
DALAHOO Google+
غیر از خیال جانان, در جان و سر نباشد «سعدی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.