همه روزه ۸:۳۰ تا ۱7:۰۰ 021 ​8866 1360
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

کتاب سفر- پیرمرد و دریا

انسان واقعی ممکن است نابود شود ولی هرگز شکست نخواهد خورد

سانتیاگو پیرمرد ماهی‌گیری است که 84 روز، هیچ صیدی نداشته. شاگردش پسری به اسم مانولین، از سوی والدینش برای همراهی با پیرمرد منع شده.  اما مانولین  به دلیل علاقه زیادی که به پیر مرد دارد وسایل سفرش را فراهم می‌کند. در طول داستان از پیرمرد و پسر از علاقه مشترک‌شان به بازی بیسبال باهم صحبت می‌کنند. همچنین پیرمرد از خاطرات سفرش به آفریقا و دیدن شیرهای آفریقایی را برای پسر تعریف می‌کند.

 

نوشته گلنوش بهزادنیا | تاریخ 1396/05/02

از اندونزی چه می‌دانید؟

هر آن چیزی که باید درباره‌ی اندونزی بدانید، اینجاست. وقتی شما درباره‌ی این کشور فکر می‌کنید، ممکن است سواحل زیبای بالی را به خاطر بیاورید یا جزیره‌ی کومودو و اژدهای معروفش. اما اندونزی فقط به این دو مورد خلاصه نمی‌شود. این کشور، جاذبه‌ها و دیدنی‌های زیادی برای عرضه دارد و منتظر شماست تا به سراغ‌شان بروید. از دیدنش لذت ببرید؛ اینجا سرزمین شگفتی‌هاست.

نوشته شیما تیموری | تاریخ 1396/05/01

همایش «یک سفر، یک تجربه» با دالاهو

اولین همایش آشنایی با مقاصد گردشگری دنیا و ایران با سخنرانی جناب آقای کریم شادفر در باغ موزه‌ی قصر و به همت شرکت طبیعت‌گردی دالاهو برگزار خواهد شد.

تاریخ 1396/04/31

6 غذای نپالی که باید امتحان کنید!

مگر می شود به کشوری مانند نپال سفر کرد و از شکم‌گردی در آن به سادگی گذشت؟ ماده اصلی غذاهای نپالی برنج و آرد گندم است و ادویه های مخصوص نپال که طعم خاص نپالی می دهد به غذاها. 

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/04/28

کتاب سفر- در جست‌وجوی حسن

در جست‌وجوی حسن داستان زندگی مردی به‌ نام «وارد» است که تبعه آمریکاست. که برای انجام ماموریت به عنوان مشاور با خانواده‌اش به ایران می‌آید و برای انجام امور منزل و آشپزی مردی به اسم حسن را استخدام می‌کند.

نوشته گلنوش بهزادنیا | تاریخ 1396/04/26