آخرین‌های نکات سفر
برای پیدا کردن مسیری جدید و رفتن به جایی که نمی‌شناسید چکار می‌کنید؟ از کسی می‌پرسید یا از اپلیکیشن‌های موقعیت‌یابی استفاده می‌کنید که معروف‌ترینش «گوگل مپ» است. اما اگر اینترنت نداشته باشید یا در نقطه‌ی کوری باشید که نمی‌توانید از اینترنت استفاده کنید، آنوقت چه؟ خب باز هم نگران نباشید. به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید از گوگل مپ در حالت «آفلای...

مدارک مربوط به اخذ ویزای برزیل به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

مدارک مربوط به اخذ ویزای کوبا به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

مدارک مربوط به اخذ ویزا برای هر سفارت به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

قبل از این‌‌که به سفر بروید یکی از مهم‌ترین کارهایی که انجام می‌دهید چیست؟ مسلما بیشتر شما به دنبال اخبار جاده‌ها و وضعیت آب و هوا هستید تا سفری ایمن داشته باشید.با نرم‌افزار قدرتمند 141 می‌توانید از راه‌ها و همچنین تصادفاتی که در جاده‌ها اتفاق می‌افتد اطلاع پیدا کنید.

 مادر خرج بودن اصطلاحی است که در میان ما ایرانیان جا افتاده و یکی از حساس‌ترین وظایفی است که هر کسی به راحتی قبولش نمی‌کند. بیشتر ما این وظیفه‌ی بغرنج را در برهه‌ای از زندگی‌مان بر عهده داشته‌ایم و همیشه به هنگام انجام دادنش و در اصطلاح حساب و کتاب کردن هزینه‌ها با سختی‌هایی مواجه شدیم.

آیا از مار می‌ترسید؟ یک سوال ساده و یک جواب ساده‌تر؛ بله یا خیر! بیشتر ما انسان‌ها از مار می‌ترسیم، در صورتی که شاید در طول عمرمان حتی برای یک‌بار هم مار را از فاصله‌ی خیلی نزدیک ندیده باشیم. این روزها هم با خنک‌تر شدن هوا، دلمان می‌خواهد جایی برویم مثل کویر، اما شاید ترس از مار نگذارد.

برای اینکه سفر گرمی در فصول سرد سال داشته باشید بهتر است برخی موارد را در حین سفر رعایت کنید. سرما یکی از مهم‌ترین مشکلاتی‌ست که گردشگران به‌خصوص کسانی که علاقه‌مند به طبیعت‌گردی و کمپینگ هستند با آن برخورد می‌کنند. در ادامه سعی می‌کنیم راه‌کارهایی را برای  گرم ماندن در کمپینگ ارائه دهیم.

هرچند برای همه‌ی ما پیش آمده که برای رفتن به سفر لوازمی را تهیه می‌کنیم اما یکی از وسایلی که نه تنها من، مطمئناً شما هم به آن تا به حال به آن فکر نکرده‌اید پتوی نجات است. سوال اصلی که پیش می‌آید این است که پتوی نجات چیست؟ چه فایده‌هایی دارد و در چه سفراتی می‌توان از آن استفاده کرد؟ پس با ما همراه باشید تا درباره پتوی نجات بیشتر بدانیم.

کارابین چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ حتماً برای شما هم پیش‌آمده که وقتی به طبیعت سفر می‌کنید، افرادی را می‌بینید که ابزار و وسایلی با خود همراه دارند یکی از وسایلِ مهم و ضروری از نظرحرفه‌ای‌ها کارابین است.

طراحی : همورا
DALAHOO Google+
تمام آرزوهای منی، کاش یکی از آرزوهای تو باشم «شفیعی کدکنی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.