شرکت گردشگری «آریاناسیر دالاهو» به‌منظور ترویج فرهنگ سفر و همچنین به اشتراک‌گذاری تجربه همسفران، اقدام به راه‌اندازی این بخش در سایت خبری خود نموده تا آثار ارسالی علاقه‌مندان را با ذکر نام در آن منتشر نمایند.

برای انتشار مطالب خود می‌توانید آنها را به آدرس mosafer@dalahoo.com ارسال نمایید. اطلاعات بیشتر...آخرین‌های مسافر نیوز
نمایشگاه عکس‌های «گئورگ گرستر» با عنوان «ایران از چشم‌های هما» در روز جمعه ۲۶ شهریورماه ۹۵، با حضور ژولیو هاز سفیر سوئیس در ایران، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، محمد سعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی، محمود دولت آبادی و سید عباس سجادی رئیس فرهنگسرای نیاوران تهران در نگارخانه اصلی «فرهنگسرای نیاوران» گشایش یافت....

همسفر خوش‌ذوقمان سر کار خانم فاطمه ملک در اردیبهشت‌ماه امسال همراه با دالاهو به تور یک روزه ماسوله و سقالکسار سفر کرده و عکس‌های زیبایی را برایمان ارسال کرده‌اند. از شما دعوت می‌کنیم با ما به تماشای این تصاویر زیبا بنشیند و عکس‌های خاطره‌انگیز خود از سفرهایتان را برای ما ارسال فرمایید.

شهرستان دزفول به «نگین سبز خوزستان» شهرت دارد. دوست عزیز و خوش‌ذوق ما جناب آقای محمد آذرکیش عکس‌های فوق‌العاده را از طبیعت و مکان‌های تاریخی و فرهنگی دزفول برای ما آماده کرده‌اند که هرچه بیشتر با این کهن دیار آشنا شویم. به شما پیشنهاد میکنیم حتما به دزفول سفری داشته باشید٬ مطمئنا سفری خاطره انگیز خواهد بود.

سرکار خانم فاطمه عابدینی، همسفر دیرینه‌ی دالاهو، این بار از سفر شخصی خود به شمال کشورمان، سفرنامه‌ای تهیه و برای گروه دالاهو فرستاده‌اند. از شما عزیزان نیز دعوت می‌کنیم تا خاطرات خود را با ما شریک شوید.

جناب آقای بابک منصوری فر در آخرین روز سال میلادی 2015 همسفر دالاهو بوده‌اند. ایشان عکس‌هایی زیبا از سفر خود در تور «تپه‌های مریخی و روستای پاده» برای ما فرستاده‌اند. از شما دعوت می‌کنیم این عکس‌های زیبا را تماشا کنید.

جناب آقای هادی نظر‌لو در اولین همراهی خود با دالاهو، عکس‌هایی زیبا از منطقه فیلبند برای ما ارسال کرده‌‌اند. شما را به دیدن این عکس‌های زیبا دعوت می‌کنیم.  از شما نیز دعوت می‌کنیم تا عکس‌ها، خاطرات و فیلم‌های خود را از سفرهایتان برای ما ارسال فرمایید تا به اسم خودتان در مجله دالاهو درج شود. در صورت مناسب بودن، عکس‌های شما در صفحه تورهای دالاهو نیز، درج خواهد شد....
جناب آقای بابک منصوری‌فرد در سومین سفر خود با دالاهو، به آبشار ترز سفر کرده‌اند و عکس‌های زیبایشان را برای ما ارسال کرده‌اند. از بین عکس‌های خوب ایشان، 15 عکس برگزیده ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم. شما هم می‌توانید عکس‌های خود را از سفرهایتان با دالاهو برایمان ارسال کنید تا با اسم خودتان در صفحه مجله دالاهو نشر گردد.  ...

سرکار خانم مونا فرزام در سفر جنگل راش با دالاهو، عکس‌هایی زیبا برایمان ارسال کرده‌اند. از شما نیز دعوت می‌کنیم تا عکس‌ها، خاطرات و فیلم‌های خود را از سفرهایتان برای ما ارسال فرمایید تا به اسم خودتان در مجله دالاهو درج شود. در صورت مناسب بودن، عکس‌های شما در صفحه تورهای دالاهو نیز، درج خواهد شد.

به علت حساسیت‌هایی که تبت برای چین دارد و ورود توریست‌ها به خصوص اروپایی‌ها به آن با سختی ممکن می‌شود، کمتر تصویری از تبت دیده‌ایم. تصویر و نام «دالای لاما» برای ما آشناست، اما از پیروانش که شبانه‌روز گرداگرد خانه‌ای که از آن تبعید شده می‌گردند، چیزی نمی‌دانیم. هیجان دیدن این مردم که تصوری از چهره و لباسشان نداریم، «سینا افشار» یکی از راهنمایان دالا...

بطری‌های پلاستیکی، نقش بسیار زیادی در تخریب محیط زیست ما دارد. در این میان، درب‎های بطری که آلیاژ متفاوتی نسبت به خود بطری‌ها دارند نیز بی‌نصیب نیستند و ضربه‌های جبران‌ناپذیری به وسیله همین درب‌های کوچک به طبیعت ما رسیده است. اما حالا با جمع‌آوری درب‌های بطری، هم به محیط زیست کمک کرده‌اید و هم یک کار خیر انجام داده‌اید!

طراحی : همورا
DALAHOO Google+
بازگشته ام از سفر، سفر از من بر نمیگردد. «شمس لنگرودی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.