با ماه آخر بهار چه می‌کنید؟ خیلی‌ها دوست دارند بهار را با مسافرت و دور از خانه به پایان ببرند. دالاهو برای تعطیلات خردادی برنامه‌ی خاصی دارد. ما پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم.

 

سال 1360 در تبریز متولد شد. از همان کودکی عاشق ورزش بود، اوایل دوچرخه‌سواری می‌کرد اما رفته رفته با دوستانی آشنا و به کوهنوردی علاقه‌مند شد. نوزده ساله بود که اولین صعودش را انجام داد.

در دالاهو قرار است هر ماه قرعه‌کشی داشته‌باشیم و ماهی یک میلیون تومان جایزه بدهیم. شرکت در قرعه‌کشی شرایطی دارد؛ بستگی دارد چطور در تورهای دالاهو ثبت‌نام کنید. وقتی آنلاین ثبت‌نام کردید، گوش به زنگ خبرهای خوشی از طرف دالاهو باشید.

یک‌سال با شما بودیم. پابه‌پای‌تان طبیعت را ورق زدیم، ایران را به تماشا نشستیم و در سفرهای خارجی دنیا را باهم شناختیم. در سالی که گذشت 1557 روز سفر کردیم و بیش از 19هزارنفر (دقیقا 19593 نفر)  در سال 95 با ما همسفر بودند. از عملکرد دالاهو در سال 95 بیشتر بدانید. «دالاهو در سالی که گذشت» را بخوانید.

همیشه از خود این سئوال را پرسیده‌ایم که چه قدمی می‌توانیم برای حفظ محیط زیست برداریم؟ سهم ما در مسیر کمک به منابع طبیعی و زیست محیطی چه می‌تواند باشد؟ برای ما یک گام حتی کوچک ارزشمند است و به همین دلیل سال گذشته با تغییراتی که در فرآیند سازمانی ایجاد کردیم توانستیم حداقل یک درخت را نجات دهیم!


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
از آن هنگام که سفر را لنگر برگرفتیم اینک کلام تو بود از لبانی که تکرار بهار و باغ است. «شاملو»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.