همسفر خوش‌ذوقمان سر کار خانم فاطمه ملک در اردیبهشت‌ماه امسال همراه با دالاهو به تور یک روزه ماسوله و سقالکسار سفر کرده و عکس‌های زیبایی را برایمان ارسال کرده‌اند. از شما دعوت می‌کنیم با ما به تماشای این تصاویر زیبا بنشیند و عکس‌های خاطره‌انگیز خود از سفرهایتان را برای ما ارسال فرمایید.

شهرستان دزفول به «نگین سبز خوزستان» شهرت دارد. دوست عزیز و خوش‌ذوق ما جناب آقای محمد آذرکیش عکس‌های فوق‌العاده را از طبیعت و مکان‌های تاریخی و فرهنگی دزفول برای ما آماده کرده‌اند که هرچه بیشتر با این کهن دیار آشنا شویم. به شما پیشنهاد میکنیم حتما به دزفول سفری داشته باشید٬ مطمئنا سفری خاطره انگیز خواهد بود.

جناب آقای بابک منصوری فر در آخرین روز سال میلادی 2015 همسفر دالاهو بوده‌اند. ایشان عکس‌هایی زیبا از سفر خود در تور «تپه‌های مریخی و روستای پاده» برای ما فرستاده‌اند. از شما دعوت می‌کنیم این عکس‌های زیبا را تماشا کنید.

جناب آقای هادی نظر‌لو در اولین همراهی خود با دالاهو، عکس‌هایی زیبا از منطقه فیلبند برای ما ارسال کرده‌‌اند. شما را به دیدن این عکس‌های زیبا دعوت می‌کنیم.

 از شما نیز دعوت می‌کنیم تا عکس‌ها، خاطرات و فیلم‌های خود را از سفرهایتان برای ما ارسال فرمایید تا به اسم خودتان در مجله دالاهو درج شود. در صورت مناسب بودن، عکس‌های شما در صفحه تورهای دالاهو نیز، درج خواهد شد.

جناب آقای بابک منصوری‌فرد در سومین سفر خود با دالاهو، به آبشار ترز سفر کرده‌اند و عکس‌های زیبایشان را برای ما ارسال کرده‌اند. از بین عکس‌های خوب ایشان، 15 عکس برگزیده ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

شما هم می‌توانید عکس‌های خود را از سفرهایتان با دالاهو برایمان ارسال کنید تا با اسم خودتان در صفحه مجله دالاهو نشر گردد.

 


1
2
3
4
5
6
7
8طراحی : همورا
DALAHOO Google+
از آن هنگام که سفر را لنگر برگرفتیم اینک کلام تو بود از لبانی که تکرار بهار و باغ است. «شاملو»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.