سفارت ایران در ایروان با صدور اطلاعیه‌ای از اجرایی شدن لغو روادید بین ایران و ارمنستان خبر داد و اعلام کرد: از این پس اتباع دو کشور برای ورود به کشور مقابل نیازی به روادید نخواهند داشت.

چند روزی است که تیتر اول روزنامه‌ها و اخبار، تصویب قانون جدید امریکاست که بنا بر آن، 38 کشوری که شهروندان آن برای سفر به آمریکا نیاز به ویزا ندارند، در صورت سفر به ایران، عراق، سوریه و سودان، قانون لغو روادید برای آن‌ها بی‌اعتبار شده و برای سفر به ایالت متحده نیاز به دریافت ویزا خواهند داشت.

اتفاق تروریستی اخیر در فرانسه، جهان را در بهت فرو برده است. بسیاری از مردم و دولت‌ها در گوشه و کنار دنیا به همدردی با مردم فرانسه نشسته‌اند. یکی از این همدردی‌ها توسط بناهای مشهور دنیا صورت گرفت. این بناها، رنگ‌های پرچم فرانسه؛ آبی، سفید و قرمز را بر خود طنین‌انداز کردند.

«یونپ» معتقد است هرکدام از هفت میلیارد شهروند ساکن زمین، می‌تواند گام‌های مؤثری برای حفاظت از آن بردارد. فقط کافی است تا هر روز برای «کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای»(رد پای کربن)، «جلوگیری از اتلاف انرژی»، «مقابله با کاهش فضای سبز»، «تلاش برای کاهش تولید زباله» و «آگاهی بخشی به دوستان و همکاران خود» گامی عملی بردارد.
این سازمان در سال 2015 به ده گام عملی و بسیار ساده به‌عنوان اقدامات اثرگذار برای حفظ زمین اشاره می‌کند.

شاید آن‌چیزی که در نگاه ساکنان ایستگاه فضایی بین‌المللی اتفاق می‌افتد هرگز برای ما پیش نیاید و تنها شاهد آن‌ها در عکس‌ها باشیم. براساس گزارش NBC، کجل لیندگرن یکی از فضانوردان حاضر در ایستگاه فضایی به تازگی تصویری شگفت‌انگیز از رعد و برق در زمین به ثبت رسانده‌ است. در این تصویر نور ناشی از رعد، صفحات خورشیدی ایستگاه فضایی را درخشان کرده است.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
از آن هنگام که سفر را لنگر برگرفتیم اینک کلام تو بود از لبانی که تکرار بهار و باغ است. «شاملو»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.