اگر در همدان به دنبال یک هتل دنج و باکیفیت می‌گردید، پیشنهاد ما به شما هتل ۴ ستاره بوعلی است. هتل بوعلی همدان قدیمی‌ترین هتل همدان محسوب می‌شود که در بهترین نقطه از شهر قرار گرفته است. دلایلی زیادی از جمله کیفیت هتل، نزدیکی به جاذبه‌های گردشگری و... مسافران را وادار می‌کند تا برای اقامت، این هتل زیبا را انتخاب کنند.

یکی دیگر از هتل‌های گروه پارسیان، این‌با‌‌‌‌‌ر در همدان با نام هتل 4 ستاره پارسیان آزادی همدان، واقع شده در یکی از بهترین مناطق شهر همدان (عباس آباد) با دسترسی راحت به مرکز شهر و همچنین مناطق گردشگری و دیدنی شهر همدان در خدمت گردشگران است است. هتل آزادی همدان مانند دیگر هتل های گروه پارسیان، با امکانات مناسب اقامتی و رفاهی، یکی از بهترین اقامتگاه های شهر همدان می باشد.

مسافرین تبریز هیچ‌گاه هتل گسترش را با نارضایتی ترک نخواهند کرد. هتل ۴ ستاره بین المللی گسترش تبریز در محیطی مناسب و با فضایی زیبا آماده پذیرایی از مهمان‌هایی است که از راه دور و نزدیک به تبریز سفر کرده‌اند. این هتل با قرار گرفتن در قلب شهر تاریخی تبریز و دسترسی آسان به اماکن اداری و گردشگری، همواره مورد توجه مسافران این شهر بوده است.

در سفر به شهر زیبا و خوش آب و هوای تبریز بی شک با اقامت در هتل ۵ ستاره ائل گلی خاطراتی فراموش نشدنی را رقم خواهید زد. این هتل یکی از بهترین گزینه‌های اقامتی برای مسافران تبریز است که با امکاناتی عالی در بهترین نقطه آب و هوایی قرار دارد. هتل ائل گلی هتلی زیبا و شیک مشرف به باغ سرسبز و معروف ائل گلی است که مناظر زیبا و دلنشینی را از این قاب به مسافرانش هدیه می دهد.

اگر مهمان شهر تبریز هستید و به دنبال یک اقامتگاه مدرن و بی‌نظیر می‌گردید، ما هتل پنج ستاره شهریار را بهتان پیشنهاد می‌کنیم. این هتل یکی از شیک‌ترین هتل‌های شهر تبریز است که با فراهم کردن امکاناتی کامل در محیطی آرام و مجلل، اقامت راحتی را برایتان رقم می‌زند. 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
در انتظار توام، در چنان هوایی بیا که گریز از تو ممکن نباشد «شمس لنگرودی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.