برای پیدا کردن مسیری جدید و رفتن به جایی که نمی‌شناسید چکار می‌کنید؟ از کسی می‌پرسید یا از اپلیکیشن‌های موقعیت‌یابی استفاده می‌کنید که معروف‌ترینش «گوگل مپ» است. اما اگر اینترنت نداشته باشید یا در نقطه‌ی کوری باشید که نمی‌توانید از اینترنت استفاده کنید، آنوقت چه؟ خب باز هم نگران نباشید. به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید از گوگل مپ در حالت «آفلاین» استفاده کنید. همراهمان باشید.

مدارک مربوط به اخذ ویزای کوبا به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

مدارک مربوط به اخذ ویزای برزیل به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

مدارک مربوط به اخذ ویزا برای هر سفارت به‌صورت کامل در این مطلب توضیح داده شده‌است. اگر به‌دنبال اخذ ویزا هستید این مطلب را بخوانید.

قبل از این‌‌که به سفر بروید یکی از مهم‌ترین کارهایی که انجام می‌دهید چیست؟ مسلما بیشتر شما به دنبال اخبار جاده‌ها و وضعیت آب و هوا هستید تا سفری ایمن داشته باشید.با نرم‌افزار قدرتمند 141 می‌توانید از راه‌ها و همچنین تصادفاتی که در جاده‌ها اتفاق می‌افتد اطلاع پیدا کنید.


1
2
3
4
5
6
7
8طراحی : همورا
DALAHOO Google+
در انتظار توام، در چنان هوایی بیا که گریز از تو ممکن نباشد «شمس لنگرودی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.