اگر از شهرهای بزرگ خوشتان می‌آید پس عاشق مانیل می‌شوید؛ پایتخت فیلیپین. شهری پر جنب و جوش و مدرن، جایی که می‌توانید 24 ساعت شبانه‌روزتان را با خرید، غذا خوردن و تفریح پر کنید. البته فقط این‌ها نیست. طبیعت مانیل برای کسانی که دنبال آرامشند جایی دارد. 

چرا به باکو سفر کنیم؟ این احتمالا سوالی است که با خواندن عنوان این صفحه در ذهنتان شکل می‌گیرد. فرهنگ مردم باکو تا حد زیادی شبیه به خودمان است و بنابراین راحت‌تر می‌توانیم در سفر به این شهر با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم. از طرف دیگر شهری مدرن و زیبا است که با ایران فاصله‌ی کمی دارد و اگر به صورت هوایی اقدام کنید یک ساعت طول می‌کشد تا به باکو برسید. آب و هوای شهر باکو هم بی‌تاثیر نیست، هوایی مفرح و لذت‌بخش. اگر هنوز هم درباره‌ی سفر به باکو شک دارید برنامه‌ی سفر ما را بخوانید تا بهتر تصمیم بگیرید.

ارمنستان مقصد خوبی برای مسافرت است. کشوری کوچک اما با جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی در همسایگی‌مان.  نیازی به ویزا ندارد و مردمش هم عاشق مهمانند. اگر قرار باشد به ارمنستان سفر کنیم چه در انتظارمان است؟

«تاجیکستان، پرچمت پرافشان بُوَد.» دعایی که بر سردر ادارات دولتی دیده تاجیکستان دیده می‌شود و واقعا برازنده‌ی پیشینه‌ی قوی فرهنگی، معماری و هنر این کشور است. چرا باید به این کشور سفر کنیم؟ همینکه بدانیم زادگاه رودکی شاعر همینجاست شاید انگیزه‌ای برای دیدن تاجیکستان باشد.

کایاک در لغت یعنی قایق مردان یا قایق شکارچی. در گذشته وسیله‌ای برای رفتن به دریا و صید ماهی بوده اما امروز ورزشی تفریحی و آبی است. دوست دارید از فاصله‌ی خیلی نزدیک کایاک سواری را ببینید؟ پس حتما فیلمی که در ادامه آمده را ببینید.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
هنوز در سفرم، خیال می‌کنم در آب‌های جهان قایقی است، مرا سفر به کجا می‌برد؟ کجاست جای رسیدن و بی‌خیال نشستن؟ «سهراب سپهری»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.