ایندوچاینا کجاست؟ شاید سوال شما هم باشد! شاید هم بدانید کجاست. به خاطر ترکیب فرهنگ هندی و چینی منطقه به این اسم معروف شده. به هر حال این مطلب کمکتان می‌کند تا این منطقه را بیشتر بشناسید. در سفرمان به ایندوچاینا قرار است به سه کشور منطقه سفر کنیم.

«وقتی مردم می‌گن ویتنام خوب نیست، اصلا گوش نده!» ویتنام کشوری است که مسافرانش نظرات متناقضی درباره‌اش دارند. بعضی‌ها همان لحظه‌ی اول عاشقش شدند و دسته‌ی دوم از ویتنام بدشان آمد. «من چی؟ البته که من جزو دسته‌ی اولم.» جملاتی که خواندید توصیف یک جهانگرد حرفه‌ای از کشور ویتنام بود. 

دوست‌دارید سفری در زمان داشته‌باشید؟ لحظه‌ای در قرن نوزدهم باشید و لحظه‌ای بعد  قرن هجدهم و نهایتا به زمان حال برسید؟ سفر به کوبا سفری در زمان است. ترینیداد، هاوانا، سینفوئگوس هر کدام شما را به سفری در تاریخ خواهند برد. در کوبا به مکان مورد علاقه همینگوی و نرودا بروید و از دوچرخه‌سواری، شنا در دریای کارائیب و پیاده‌روی در جاده‌های ساحلی لذت ببرید. همین‌طور از سانتاکلارا شهر مارتا و چه! دیدن کنید.

ایندوچاینا کجاست؟ شاید سوال شما هم باشد! شاید هم بدانید کجاست. به خاطر ترکیب فرهنگ هندی و چینی منطقه به این اسم معروف شده. به هر حال این مطلب کمکتان می‌کند تا این منطقه را بیشتر بشناسید. در سفرمان به ایندوچاینا قرار است به سه کشور منطقه سفر کنیم.

پای هالیوود هم به مالدیو باز شد. این جزیره تماشایی به‌عنوان لوکیشن فیلم‌برداری یکی از پرطرفدارترین فیلم‌های تاریخ سینمای هالیوود در سال 2016 انتخاب شد. جنگ ستارگان این‌بار در مالدیو کلید خورد.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
در انتظار توام، در چنان هوایی بیا که گریز از تو ممکن نباشد «شمس لنگرودی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.