اوگاندا کجاست؟ اوگاندا دیدنی دارد؟ دوست دارید این کشور آفریقایی که یکی از مقاصد مهم گردشگری شده‌است را ببینید؟ خانه گوریل کجاست؟ دوست دارید شما هم جزو افرادی باشید که هیجان از بیخ گوشتان رد می‌شود؛ پس اوگاندا گزینه خوبی است.

از زمانی که چین، تبت را اشغال کرده بیش از 50 سال می‌گذرد. مردمان تبت هنوز در تلاشند تا فرهنگ و آداب و رسوم خود را حفظ کنند اما برای مردمان یک کشور اشغال شده، این کار بسیار سختی است. فرهنگ تبت مرموز است و شگفت انگیز! در فیلم «هفت سال در تبت» که بر اساس داستان‌های واقعی یک کوهنورد اتریشی ساخته شده، نشان می‌دهد که چطور یک نوجوان 14 ساله می‌تواند خدای تبت باشد! تبتی‌ها خیلی اهل عبادتند. صومعه‌ها و معبدهای تبت هنوز پا برجا هستند اما زیر سایه فرهنگِ کمونیستیِ چین هر روز بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرند. این کشور شبیه هیچ جای دیگری نیست جز خودش. سفر به تبت مانند سفرهای معمولی نیست. به چشمان‌تان اعتماد کنید چون در اینجا واقعیت‌هایی هست که در هیچ جای دنیا [ادامه...]

«روسیه معمایی پیچیده شده با رمز و راز»:توصیف وینستون چرچیل که البته بیراه هم نگفته. سخنش همچنان درباره‌ی برای روسیه صادق است، هرچند که تقریبا همه‌ی ما با نویسنده‌هایش آشناییم و از تاریخ سیاسی پر فراز و نشیبش خبر داریم. اما روسیه فقط این‌ها نیست. بی‌انصافی است که آن را در یک پاراگراف توصیف کنیم. این بار با برنامه‌ی سفر روسیه همراه شوید تا جاذبه‌های طبیعی‌اش را بیشتر بشناسید.

خودتان را برای هیجان آماده کنید؛  کشوری که روزی مستعمره بوده اما امروزه یکی از مقاصد مهم گردشگری شده است. زیمباوه جایی است که آدرنالین خونتان بالا می‌رود و مطمئناً از گشت‌وگذار در آن سیر نخواهید شد.

اگر عاشق طبیعت هستید و دوست دارید قدم بر روی تمام تل‌ماسه‌های دنیا بگذارید، مغولستان را از دست ندهید. وارد فرودگاه مغولستان که می‌شوید، نامش بیشتر از همه جلب توجه می‌کند، چنگیزخان! ولی از خونریزی و جنگ دیگر خبری نیست. اینجا مردمانی صلح‌جو، عاشق چوپانی و اسب‌دوانی، منتظر خوش‌آمدگویی‌اند. بهتر است از کجا شروع کنیم؟ وضع اقامت‌مان در مغولستان چگونه‌است؟ رفتار و فرهنگ مردم مغولستان چطور است؟ چرا مغولستان برای سفر جذاب است؟ راهنمای سفر به مغولستان از جزییات سفر می‌گوید، چیزهایی که فکرش را هم نمی‌کنید اما برای سفر به مغولستان باید بدانید.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
از آن هنگام که سفر را لنگر برگرفتیم اینک کلام تو بود از لبانی که تکرار بهار و باغ است. «شاملو»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.