برای اینکه سفر گرمی در فصول سرد سال داشته باشید بهتر است برخی موارد را در حین سفر رعایت کنید. سرما یکی از مهم‌ترین مشکلاتی‌ست که گردشگران به‌خصوص کسانی که علاقه‌مند به طبیعت‌گردی و کمپینگ هستند با آن برخورد می‌کنند. در ادامه سعی می‌کنیم راه‌کارهایی را برای  گرم ماندن در کمپینگ ارائه دهیم.

هرچند برای همه‌ی ما پیش آمده که برای رفتن به سفر لوازمی را تهیه می‌کنیم اما یکی از وسایلی که نه تنها من، مطمئناً شما هم به آن تا به حال به آن فکر نکرده‌اید پتوی نجات است. سوال اصلی که پیش می‌آید این است که پتوی نجات چیست؟ چه فایده‌هایی دارد و در چه سفراتی می‌توان از آن استفاده کرد؟ پس با ما همراه باشید تا درباره پتوی نجات بیشتر بدانیم.

کارابین چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ حتماً برای شما هم پیش‌آمده که وقتی به طبیعت سفر می‌کنید، افرادی را می‌بینید که ابزار و وسایلی با خود همراه دارند یکی از وسایلِ مهم و ضروری از نظرحرفه‌ای‌ها کارابین است.

برای شنا کردن باید یک سری نکات را رعایت کرد. یکی از این نکته‌ها انتخاب نوع لباس شناست. اگر قصد رفتن به استخر یا شهر‌های ساحلی را دارید با ما همراه باشید.

ممکن است افرادی را مشاهده کرده باشید که دوستدار طبیعت هستند و حتی شب‌هایی را نیز در طبیعت سر کرده باشند. یکی  از وسایلی که شب ماندن در طبیعت را برای آنها راحت می‌کند کیسه بیواک است.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
از آن هنگام که سفر را لنگر برگرفتیم اینک کلام تو بود از لبانی که تکرار بهار و باغ است. «شاملو»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.