آیا از مار می‌ترسید؟ یک سوال ساده و یک جواب ساده‌تر؛ بله یا خیر! بیشتر ما انسان‌ها از مار می‌ترسیم، در صورتی که شاید در طول عمرمان حتی برای یک‌بار هم مار را از فاصله‌ی خیلی نزدیک ندیده باشیم. این روزها هم با خنک‌تر شدن هوا، دلمان می‌خواهد جایی برویم مثل کویر، اما شاید ترس از مار نگذارد.

کک‌ها، حشراتی بسیار کوچک و قهرمان پرش هستند، به همین دلیل گرفتن این موجودات کار بسیار دشواری است. محل مناسب تکثیر کک در روستا‌ها و به طور کلی‌تر، در مناطقی است که دام‌ها وجود دارند. کک‌ها از خون پرندگان نیز تغذیه می‌کنند. افرادی که در شهر هستند نیز از دست کک‌ها در امان نیستند، مخصوصا با نگهداری سگ و گربه، احتمال حضور کک در خانه شما افزایش می‌یابد.

شاید با خودتان فکر می کنید که اگر ۲ روز در یک جنگل سرگردان باشید، حتما اتفاق ناگواری برایتان می افتد اما قدرت تفکر و ترس از حوادث، ما را وادار به ابداع می کند. ابداعاتی که انسان‌ها در سال‌های بسیار دور و بدون ابزار انجام میدادند.

شما ممکن است در طول یک سال، چندین مرتبه به سفر یروید، اما این سفر‌ها به معنی گذشتن از تمام زندگی شخصیتان نیست. در خیلی موارد باید به اینترنت دسترسی داشته باشید، ایمیل خود را چک کنید، و اطلاعاتتان را رد و بدل کنید. در سفرهای کاری، درصد استفاده از اینترنت و دنیای مجازی بسیار بیشتر است. چگونه اطلاعاتتان را در مقابل سارقان و سودجوها محافظت می‌کنید؟

 

یکی از نکاتی که سفر را لذت‌بخش تر می‌کند، حضور در جمع دوستان و همسفران است، اما گاهی ممکن است نتوانیم با یک گروه به سفر برویم یا بخواهیم چند ساعت تنهایی را در طبیعت تجربه کنیم. علاوه بر اینکه ممکن است سفر بخشی از مأموریت شما به خارج از شهر و یا کشور باشد که امکان همراه داشتن وجود ندارد.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10طراحی : همورا
DALAHOO Google+
در انتظار توام، در چنان هوایی بیا که گریز از تو ممکن نباشد «شمس لنگرودی»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.