میزان رضایت همسفرهای دالاهو در سال‌های 1394 و 1395


همسفر عزیز، سلام،
نمودار بالا، نمایانگر میانگین میزان رضایت همسفران دالاهو در سال گذشته یعنی سال 1394 و امسال یعنی از ابتدای سال 1395 تا همین لحظه می‌باشد. در سال قبل، 16,584 نفر در نظرسنجی‌ها شرکت کرده و امسال نیز این تعداد تا کنون به 13,397 نفر رسیده است.
در نمودار فوق 9 شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته است که کمترین امتیاز صفر و بیشترین آن 10 می‌باشد.
شاید بپرسید که امتیازهای ثبت شده در این نمودار با چه روشی جمع‌آوری شده‌اند! همسفرهای دالاهو، پس از اجرای هر سفر و در صورت تمایل، اقدام به تکمیل فرم نظرسنجی از سفر می‌نمایند که در اسرع وقت تمام اطلاعات در نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دالاهو ثبت و در کمیته‌های مختلف مورد ارزیابی و تحلیل قرار می‌گیرد و سعی می‌شود با بهبود مستمر، میزان رضایت را حفظ کرده و یا ارتقاء داد.
برای آگاهی علاقه‌مندان، تمام شاخص‌های مورد ارزیابی به صورت میانگین امتیازات از طریق این صفحه در اختیار عموم قرار می‌گیرد. این اطلاعات به صورت آنلاین و به محض ثبت، در نمودار اعمال می‌گردد. بنابراین با هر بار مراجعه به این صفحه ممکن است اطلاعات جدیدتری را مشاهده نمایید.
ضمناً این اطلاعات به صورت تفکیک شده و برای هر یک از سفرهای دالاهو نیز وجود دارد. برای مشاهده‌ی آنها می‌توان در سایت دالاهو، بر روی سفری خاص کلیک نمود. آنگاه در صورتی که دالاهو آن سفر را قبلاً اجرا نموده و از آن نظرسنجی داشته و نظرسنجی آن ثبت شده باشد، نموداری را نمایش می‌دهد.
دالاهو با نمایش این نمودار قصد دارد تا قدمی مهم در اطلاع‌رسانی صحیح به همسفران برداشته و عزم خود را برای توانمندسازی و بهینه نمودن خود در هریک از شاخص‌های فوق اعلام نماید. در این راستا، دالاهو مشتاقانه علاقه‌مندی خود را جهت دریافت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد اعلام می‌کند.

با تقدیم بهترین آرزوها،
کارکنان و مدیریت دالاهو
749
طراحی : همورا
DALAHOO Google+
هنوز در سفرم، خیال می‌کنم در آب‌های جهان قایقی است، مرا سفر به کجا می‌برد؟ کجاست جای رسیدن و بی‌خیال نشستن؟ «سهراب سپهری»
Copyright © 2017 Dalahoo. All rights reserved.