همه روزه ۸:۳۰ تا ۱7:۰۰ 021 ​8866 1360
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

حیات وحش ایران - تیهوی ایرانی

در ادامه این مطلب، پرنده‌ای را خواهید شناخت که بسیار خوش‌ذوق است و برای جلب توجه جفت ماده خود، عادت به آواز خواندن دارد. این مطلب را بخوانید تا با تیهوی ایرانی بیشتر آشنا شوید.

 

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/07/24

مرور خاطرات تصویری مسافران دالاهو از سفر سریلانکا

سفر که تمام شد و به خانه برگشتید، عکس‌ها و فیلم ها هستند که خاطرات خوب آن روزها را برای‌تان زنده نگه‌می‌دارند.

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/07/24

11 غذای وسوسه‌انگیز برزیلی

شکم گردی و خوردن غذاهای جدید یکی از بهترین کارهای دنیاست. فرقی هم نمی‌کند این سفر داخلی باشد یا خارجی.  غذا خوردن در همه شرایط لذت‌بخش است. اگر شما هم عاشق غذاهای جدید هستید سفر به برزیل بهترین گزینه است چون غذاهای خوشمزه زیادی دارد. پس این 11 غذا را در سفرتان به برزیل در لیست شکم‌گردیتان قرار دهید.

تاریخ 1396/07/23

10 غذای ویتنامی که باید امتحان کرد

به نظرتان غذاهای ویتنامی چه طعمی دارند؟ مواد اصلی این غذاها چه چیزهایی هستند؟ فکر می‌کنید ویتنامی‌ها کدام غذا را بهتر درست می‌کنند؟ و آیا ذائقه ما با خوراک‌های ویتنامی سازگار است؟ ما در این مطلب 10 غذای ویتنامی را به شما معرفی می‌کنیم. 

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/07/22

فستیوال‌ها و رویدادهای مهم برزیل کدامند؟

فرانسیسکو خوابش نمی‌برد. قرار بود صبح روز بعد تنومندترین گاو اربابش را بکُشد، فقط به این خاطر که زن باردارش، کریستینا، هوس زبان گاو کرده بود! فرانسیسکو فکر کرد، «اگر ارباب بویی از این ماجرا ببرد کارم تمام است». اما چاره دیگری نداشت. «بهتر نیست موضوع را با پدر روحانی در میان بگذارم؟» نه، فردا باید هر طور شده کار را یکسره می‌کرد. شاید هم اتفاق بهتری در راه بود... این داستان ماجرای یکی از فستیوال‌های برزیل است. اگر می‌خواهید آخر داستان را بدانید، مطلب زیر را بخوانید.

نوشته سپیده اقتداری | تاریخ 1396/07/22