تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

جنگل نقله بر رودبار

31 رای شما هم امتیاز بدهید!

تجربه همسفران
شما می‌توانید 772 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 30 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تورهای داخلی

جنگل نقله‌ بر کجاست؟

استان گیلان پر از جنگل‌های زیبا و منحصر به فردی‌ است که یکروزه می‌توان به آن‌جا سفر کرد. یکی از آن‌ها جنگل «نقله بر» است. می‌توانید یک پنج‌شنبه یا جمعه را در این جنگل بگذارنید و تمام دل مشغولی‌های هفته را در لابه‌لای درختانش از یاد ببرید و با روحی تازه هفته دیگری را آغاز کنید. برای رفتن به جنگل نقله بر باید به روستای آن بروید. از تهران به سمت قزوین حرکت کنید. روستا نقله بر در نزدیکی منجیل و رودبار است و برای رسیدن به آن باید به سمت رستم آباد و روستای کرارود رفت. 

طبیعت زیبای نقله‌بر.

چرا جنگل نقله بر خاص است؟

جنگل نقله بر فضای دل‌انگیزی دارد. می‌توانید ساعت‌ها در میان درختان انجیلی، ممرز، بوته‌های ازملک، پاپیتال، سرفیلی و... قدم بزنید، در سکوت به آواز زیبای پرندگان گوش بسپارید و تمام وجودتان را پر از آرامش کنید.

پیاده روی در جنگل‌های نقله بر رودبار پر از آرامش خواهد بود.

در جنگل نقله بر چه می‌بینیم؟

سرو هرزویل

در مسیر جنگل نقله بر یک اثر طبیعی ملی وجود دارد که می‌توانیم در سفر یکروزه خود از آن نیز بازدید کنیم. نام این گنج ملی، سرو هرزویل است که با ارتفاع حدودی 30 متر در روستایی با همین نام و در نزدیکی منجیل زندگی می‌کند. عمر این درخت را بیش از هزار سال تخمین زده‌اند و اغراق نیست اگر آن را یک گنج ملی بخوانیم.

سرو هرزویل ارتفاعی حدود 30 متر و قطری حدود 4 متر دارد.

جنگل نقله بر

پس از یک جنگل‌پیمایی دلچسب و عبور از درختان خاص جنگل نقله بر، به دشت زیبایی می‌رسیم. هنگام ایستادن در دشت نقله بر مناظری زیبایی از دورنمای رستم آباد پیش روی‌مان است. می‌توانید دقایقی را در این دشت زیبا به تماشای چشم‌انداز رویایی جنگل و شهر بنشینید و تمام دغدغه‌های یک هفته کاری را به فراموشی بسپارید. اگر از عکاسی نیز لذت می‌برید مناظر نقله‌ بر پر از سوژه‌های ناب برای نگاه شکارگر شما خواهد بود.

جنگلی پیمایی در نقله بر خاطره انگیز خواهد بود.

مناظر دلربای دشت نقله بر.

کی به جنگل نقله بر برویم؟

از اوایل بهار تا اواخر پاییز، فرصت مناسبی برای سفر به نقله‌ بر است. طبیعت این منطقه در بهار و تابستان سرسبزی دلربایی دارد. اگر برای روزهای گرم تابستان در جستجوی یک جای خوش آب و هوا بودید نقله‌ بر یک پیشنهاد جذاب است. نقله بر در فصل پاییز نیز با بازی رنگ‌های زرد و نارنجی هوش از سرتان خواهد برد.

جنگل نقله بر در یک روز پاییزی.

در سفر به جنگل نقله بر چه چیزهایی با خودمان ببریم؟

در سفر به نقله‌ بر برای یک جنگل‌پیمایی آماده باشید و حتما کفش مناسب به پا کنید. در فصول گرم لباس خنک به تن کنید و همراه خود فقط یک بارانی سبک یا پانچو بردارید. در فصول سرد با توجه به متغیر بودن هوا به صورت لایه لایه لباس بپوشید تا هر زمانی گرم‌تان شد بتوانید یک لایه را کم کنید. اگر دوربین عکاسی دارید برای برداشتن آن لحظه‌ای درنگ نکنید؛ نقله‌ بر پر از سوژه‌های ناب عکاسی است. مانند هر سفر دیگری خاطرمان باشد در طبیعت هیچ چیز به جز ردپای‌مان به جا نگذاریم؛ برای تحقق این شعار کافی است یک جیب کوچک کوله‌مان را به گذاشتن چند کیسه زباله اختصاص دهیم.

 


 • عکس‌های بیشتر
 • عکس‌های بیشتر
 • عکس‌های بیشتر
 • عکس‌های بیشتر
 • عکس‌های بیشتر
 • عکس‌های بیشتر
سوالات متداول "جنگل نقله بر رودبار"
هزینه سفر را به چه روشی می توانم پرداخت نمایم؟

شما می‌توانید هزینه سفر خود را به صورت حضوری در دفتر دالاهو، واریز به حساب، انتقال وجه از طریق کارت به کارت و یا ثبت‌نام آنلاین پرداخت کنید.

اگر به اشتباه پول زیادتری به حساب دالاهو واریز نمودم، چگونه می‌توانم آن را پس بگیرم؟

با دالاهو تماس بگیرید و مشخصات فیش واریزی خود را اعلام کنید. همکاران ما در بخش حسابداری، مازاد واریزی شما را در اولین فرصت به حساب شما عودت خواهند داد.

اگر سفری را کنسل کنم، مبلغ پرداختی چگونه و در چه مدتی عودت داده می شود؟

مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه‌های کنسلی، حداکثر ظرف 1 هفته به حساب شما عودت داده خواهد شد.

آیا دالاهو مسافران خود را بیمه می کند؟

بله. کلیه مسافران دالاهو بیمه مسئولیت مدنی با شرایط اعلام شده در قسمت سایر خدمات می‌گردند.

ساعت بازگشت به تهران در تورهای یک روزه، چه زمانی‌ست؟

معمولا بین ساعت 9 تا 11شب میباشد، البته ساعت برگشت به ترافیک جاده نیز بستگی دارد.

چرا با دالاهو سفر کنیم؟ برتری دالاهو نسبت به دیگر شرکت‌ها چیست؟

نمی‌توانیم بگوییم ما از دیگران برتریم اما ویژگی‌هایی که به آنها مفتخریم عبارتند از:

 • شیوه متفاوت: ما به شیوه‌ای متفاوت سفر می‌کنیم.
 • قیمت‌های متناسب با خدمات: معتقدیم قیمت‌های متناسبی با توجه به خدمات ارائه شده داریم.
 • تنوع سفر: سفرهای بسیار متنوعی داریم و گمان می‌کنیم سلایق همه سفردوستان را برآورده کرده‌ایم.
 • بهترین مسیرها: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا کلیه مسیرهای انتخابی برای سفر، بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای ممکن باشند.
 • تورلیدرهای مجرب: همه تورلیدرهای دالاهو، آموزش‌دیده و دارای کارت "راهنمای تور" از "سازمان میراث فرهنگی و گردشگری" هستند. همچنین دالاهو برنامه‌های منظم و مدون آموزشی درون سازمانی برای تورلیدرهای خود دارد.
 • تجربه بالا: دالاهو تا به امروز(مردادماه 1396) قریب به 16هزار روز در سفر بوده‌ایم و در این سفرها افتخار همراهی بیش از 110هزار نفر را در این سفرها داشته است.
در صورت نارضایتی از هر یک از واحدهای فروش و اجرایی تور، شکایت یا انتقاد خود را به چه صورت به اطلاع مدیرعامل دالاهو برسانم؟

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت دالاهو، روی لینک "شکایت" در بالای صفحه کلیک کنید و شکایت خود را مطرح نمایید. کلیه پیام‌ها مستقیما توسط مدیریت بررسی می‌شوند. همچنین میتوانید با شماره‌های دالاهو تماس گرفته و با واحد امور مشتریان مشکل خود را مطرح نمایید.

در صورتیکه پیشنهاد و یا ایده ای داشته باشم و بخواهم آن را به اطلاع مدیریت دالاهو برسانم چه باید کنم؟

شما می‌توانید از طریق فرم "تماس با ما" در وبسایت دالاهو، اقدام به ارسال پیشنهادات خود نمایید و یا با واحد امور مشتریان دالاهو تماس گرفته و پیشنهاد خود را اعلام کنید.

وسایل سفرم را از کجا می‌توانم تهیه کنم؟

مراکز متعددی در سطح شهر برای عرضه لوازم سفر وجود دارند اما بورس اصلی فروش لوازم سفر و طبیعت‌گردی خیابان ولیعصر، حد فاصل میدان منیریه تا خیابان امام خمینی(چهارراه سپه) است.
در ضمن، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید لوازم سفر، مطالب منتشر شده در پرتال خبری دالاهو را مطالعه بفرمایید.

اگر سوالی دارم که در لیست فوق وجود ندارد چگونه می‌توانم سوالم را مطرح نمایم؟

شما می‌توانید با دفتر دالاهو تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. همکاران دالاهو با کمال میل منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند: 41663000

آیا می‌توان همراه با تور با وسلیۀ نقلیۀ شخصی و یا به تنهایی سفر کرد؟

خیر،ما خواهان حضور شما در وسیلۀ نقلیه خودمان هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم؛ اما اگر تمایل دارید این سفر را شخصی انجام دهید برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لباس مناسب طبیعت گردی چه لباسی است؟

لباس مناسب طبیعت‌گردی لباسی است که برای پیاده‌روی و کوه‌پیمایی ایجاد مزاحمت نکند و طبیعت‌گرد در آن احساس راحتی داشته باشد، مقاومت خوبی نسبت به آّب، باد، خاک و ساییدگی داشته باشد؛ رنگی متناسب با طبیعتی که در آن قرار می‌گیریم داشته باشد.

آیا می‌توانیم محل نشستن خود در وسیلۀ نقلیه را از قبل مشخص کنیم؟

خیر، با توجه به گروهی بودن سفر و مقتضیات اینگونه سفرها، این امکان وجود ندارد.

آیا لزوما برای سفر باید کولۀ حرفه ای داشت؟

برای سفرهای یک روزه لزوما نیاز به کولۀ حرفه‌ای نیست، اما کوله‌ای که موجب سخت شدن پیاده‌روی شود پیشنهاد نمی‌شود.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل

در حال حاضر تور جنگل نقله بر رودبار نداریم اما اگر مشخصات تماست رو ثبت کنی، قول می‌دیم وقتی سفر جدید برنامه‌ریزی کردیم، قبل از همه بهت خبر بدیم.

نفر