تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

سهل‌انگاری محیط بان علت کشته شدن پلنگ در دماوند بود

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشته شدن پلنگ در دماوند گفت: کشته شدن پلنگ توسط محیط بان سهل انگاری بود و ما این موضوع را تا به نتیجه رسیدن پیگیری می‌کنیم.

مهرداد باهوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در جلسه اخیر فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی موضوع کشته شدن دو پلنگ در خاش و دماوند را بررسی و پیگیری کردیم.

وی گفت: پلنگی در که دماوند و به دست محیط بان کشته شد سهل انگاری محیط بان و سازمان حفاظت محیط زیست بوده است که ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

نایب رئیس دوم فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین پلنگی که در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان کشته شده طبیعی بوده است.

این نماینده مجلس با اشاره به موضوع دریاچه ارومیه گفت: بارش باران در غرب کشور و در حوضه دریاچه ارومیه به مقدار کمی نگرانی ها را بر طرف می‌کند.

وی گفت: آنچه دارای اهمیت است اتصال مجدد سرشاخه‌هایی که قطع شده به دریاچه ارومیه است زیرا اتصال آن باعث احیای دریاچه می‌شود.

نایب رئیس دوم فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در جلسه فراکسیون محیط زیست درباره احیای تالاب‌ها اعتباری نداشتیم بنابراین سازمان محیط زیست باید پیگیری بیشتری در اعتبارات تالاب‌ها داشته باشد.

باهوج لاهوتی تصریح کرد: اگر در این زمینه مشکلی بود سازمان محیط زیست از فراکسیون محیط زیست مجلس کمک بگیرد.

منبع: فارس1391/08/25 | کد مطلب: 331
برچسب‌ها: دیدنی و خواندنی


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.