دالاهو صد هزار تایی شد

همواره "صد هزار نفر" من را به یاد استادیوم صد هزار نفری آزادی می‌انداخت. ورزشگاهی که یک پارچه غریو و هیجان بوده و هست. اما این بار صد هزار نفر، تداعی دیگری دارد؛ نمایشگرهای آماری سایت نشان می‌داد که تعداد همسفران دالاهو به صد هزار نفر رسیده است. تکرار واژه صد هزار، مرا به مرور سال‌های پیش وامی‌دارد. سال‌هائی که آرزوی‌مان بود که آخر هفته، تعداد مسافران به حدنصاب اجرا در حد یک مینی‌بوس برسد.

جای این نیست که بگویم که چه میزان کوشیده‌ایم و چه کسانی چه تلاش‌هائی کرده‌اند که دالاهو به این‌جا برسد. آن چیزی که پررنگ است، نقش واسطه‌ای‌ست که دالاهو بر زندگی بسیاری گذاشته است:
چندین نفر در این سفرها به زمره‌ی شیفتگان طبیعت ایران پیوسته‌اند و خود طبیعت‌گردان و طبیعت‌دوستان حرفه‌ای شده‌اند؟
به راستی سفرهای دالاهو سبب‌ساز آشنایی و ازدواج چند صد نفر شده؟
چندین هزار نفر از این صدهزار نفر، دوستانی یافته‌اند "بهتر از برگ درخت"؟
معاش چند نفر در دور افتاده‌ترین روستاهای ایران تحت تاثیر سفرهای دالاهو قرار گرفته؟
چند راهنما از مسیر دالاهو در گردشگری نقش بازی کرده‌‌اند؟
این اتفاقات مسائلی هستند که مرورشان خستگی را از تن به درمی‌کند و احساس خوشایندِ رضایت را رقم می‌زنند.
اکنون شادباش دالاهوی صدهزار نفری است. دالاهویی‌ها به امید روزها و آرزوی‌های بسیار بزرگ، این شمع صدهزار نفری را با هم فوت خواهند کرد.

 

سپاسگزار تمامی صد هزار دالاهویی هستیم
کریم شادفر


1395/05/31 | کد مطلب: 3511
برچسب‌ها: مجله دالاهو


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
حسين وفا
1395/06/20 22:28
رزومه خود را از طريق سايتdalahoo.com/jobفرستادم ولي پيغام ادرس نامعتبر ميدهد.چه كنم؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/06/21 13:26
دوست عزیز، باید به این آدرس مراجعه و فرم رو تکمیل بفرمایید نه اینکه از طریق ایمیل ارسال کنید. آدرس مذکور، «آدرس ایمیل» نیست:
http://dalahoo.com/job
حسين وفا
1395/06/18 13:01
اينجانب حسين وفا ليسانسيه زبان فرانسه،متولد تهران١٣٤٠متاهل(٢فرزند)ساكن تهران در سال ١٣٥٨براي ادامه تحصيل عازم فرانسه شدم و پس از يك سال فراگيري زبان در پاريس براي ادامه تحصيلات دانشگاهي به شهر مارسي رفتم.پس از دو سال تحصيل در رشته بيولوژي به كار مشغول شدم.در سال ١٣٦٥به ايران برگشتم و به خدمت سربازي رفتم.سپس بمدت ١٠سال در فروشگاه پوشاك مشغول بكار شدم.در ادامه بهمراه شركتهاي مختلف توريستي بعنوان راننده و مترجم مشغول بكار شدم.از
طرف آژانسهاي مسافرتي چند تور ورودي بمقصد قم كاشان اصفهان يزد را اجرا كردم.در اين اثناء دوره مديريت فني بند ب را گذراندم و به مدرك ان نايل شدم.قريب به٤سال در شركت همراه اول به عنوان راننده و مترجم همراه همكاري كردم.به همراه مشاوران فرانسوي تور كاشان اصفهان يزد را اجرا كردم.در حال حاضر به تدريس زبان فرانسه بصورت پاره وقت در موسسه speakonمشغولم.بنده به زبان انگليسي آشنايي خوبي دارم.لذا خواهشمندم در صورت امكان مرا هم جهت كار در گروه گرم خود بپذيريد.
                                                                     دوستدار شما
                                                                           وفا
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/06/18 14:44
با سلام
به آدرس زیر مراجعه و رزرومه خود را ارسال بقرمایید:
dalahoo.com/job
حسين وفا
1395/06/16 11:45
با سلام،اينجانب حسين وفا ليسانسيه زبان فرانسه(مسلط به زبان فرانسه و اشنايي خوب به زبان انگليسي)داراي مدرك مدير فني(بدون تجربه)هستم.به مدت ٧ سال در فرانسه(پاريس و مارسي)اقامت داشتم،چند تور ورودي را هم اجرا كرده ام.ميخواستم منو راهنمايي كنيد چنانچه مدرك تور ليدري را بگيرم آيا امكان داشتن كار نزد شما هست؟لطفا منو راهنمايي كنيد متشكرم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/06/16 12:27
با سلام و عرض ادب
درخصوص دریافت مدرک تورلیدری، می توانید به آموزشگاه‌های مربوطه مراجعه بفرمایید. موسساتی از قبیل «آوای ارسباران»، «آوای جلب سیاحان» و...
درخصوص کار در دالاهو، می‌توانید از طریق لینک زیر رزومه خود را ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/jobleader.cfm
مهناز کهن آزادی
1395/06/08 13:12
جناب شادفر
این موفقیت بزرگ را تبریک عرض می کنم و به خودم می‌بالم که مسافر دالاهو هستم.
پاینده باشید
پاسخ دهید...
ژيلا رحمتي
1395/06/07 08:32
جناب آقاي شادفر اين موفقيت بزرگ را در صنعت گردشگري تبريك عرض ميكنم اميدوارم در سالهاي آينده همچنان موفق و مويد باشيد
پاسخ دهید...
فرناز عباسی
1395/06/03 11:51
موفقیتتان را تبریک عرض نموده و آرزومند بهترین ها برایتان در این مسیر و مسیر زندگیتان هستم.
موفق باشید
پاسخ دهید...
سعيده غفوري
1395/06/02 16:00
آقاي شادفر عزيز، خيلي خوشحالم كه در شاديتان ما را هم سهيم كرديد. من هم به نوبه خودم از اينكه طبيعت گردي رو با شما شروع كردم خيلي خوشحالم. عكسي كه شما از پسر من، فراز، در يكي از سفرهايمان گرفتيد بسيار برايمان ارزشمند است.
آرزوي موفقيت ها و شادكامي هاي روزافزون برايتان دارم. به اميد سفرهاي بيشتر
پاسخ دهید...
مهران سفیدی
1395/06/02 09:25
جناب آقای شادفر
دوست و استاد عزیز

سلام و درود
امروز خبر صدهزارتایی شدن دالاهو را که دیدم، در همان لحظه احساس غروری بی نظیر داشتم که روزها در کنار شما تلاش کردم و من هم سهم بسیار بسیار کوچکی از این افتخار را به دوش کشیده ام. همواره دالاهو برای من و امثال سفر دوستانی چون ما، نه تنها یک نام دوست داشتنی بلکه مایه ی غرور افتخار بوده و خواهد بود.
تمام درک من از مفهوم واقعی سفر، رفتن و کندن از تمام آنچه که خارج از جهان ماشینی و تلخ و روزمرگی هاست، و تمام درک از زیبایی های سفر برای من، از همان روزهایی شروع شد که از درب شیشه ای کوچک مجموعه ی بزرگ دالاهو عبور کردم و من هم جزئی از این خانواده شدم.
به عنوان یک دوست و یک شاگرد، به حضور همیشگی ام در میان خانواده شیرین و دوست داشتنی دالاهو افتخار خواهم کرد و همواره با غرور خواهم گفت که هرآنچه که از سفر می دانم، هر چند حقیر، ریشه در مهر خانواده ی دالاهو دارد.
در تمام روزها و سال های باقی مانده، هر چند دور و نزدیک، شما و خانواده ای که هنوز خودم را فرزند کوچکش می دانم را دوست خواهم داشت.

با آزوی موفقیت و شادی
دوست دار شما
مهران سفیدی

پاسخ دهید...