تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

آتش نشانی در آریانا سیر دالاهو

پای آتش نشانی به آریانا سیر دالاهو رسید! دالاهو رسمی دارد که هر دوشنبه موضوعی برای آموزش و یادگیری در آن مطرح می‌شود. این جلسات فرصتی است برای پرسش و پاسخ و البته یادآوری و مرور برخی نکات ضروری. این هفته میزبان کسانی بودیم که شغل‌شان بسیار مورد توجه است و پر خطر! دوست دارید بدانید این هفته در دوشنبه‌های آموزشی اریانا سیر دالاهو چه گذشت؟

ایمنی در محیط کار و آموزش همکاران

در راستای حفظ ایمنی و بهداشت در محیط کار، این بار نوبت به آشنایی و استفاده از کپسول آتش‌نشانی رسید. دو نفراز عزیزان آتش‌نشان از مرکز آتش‌نشانی نزدیک به آریانا سیر دالاهو به دفتر آمدند تا درباره حریق و نحوه‌ی برخورد با شرایط بحرانی هنگام اتش‌سوزی با ما صحبت کنند.

 

زنگ تئوری آتش‌نشانی

فضای دوستانه و توضیحات خوب آقای سلطانی سبب شد تا همه همکاران در کلاس، حسابی مجذوب آموزش شوند. ایشان در مورد انواع حریق و کپسول‌های آتش‌خاموش‌کن موجود در بازار صحبت کردند. توضیحات جامع و کامل بود و در نهایت در مورد نحوه استفاده از کپسول آتش‌نشانی توضیحاتی دادند. همکاران در این بین سئوالات و ابهام‌های خود را مطرح می‌کردند.

 

حالا وقت عمل است

پس از تمام شدن صحبت‌های شفاهی، به محلی سر باز رفتیم تا نحوه کار با کپسول آتش‌نشانی را به صورت عملی ببینیم. با کمک آقای سلطانی و همکار دیگرشان آقای حسنی، آتشی کنترل شده و ساختگی ساختیم. چند نفراز همکاران داوطلب شدند و آتش را با کپسول خاموش کردند.

 ماموران خوب آتش‌نشانی، آتش تمرینی را فراهم کردند.

 

همکاران یکی یکی پیش قدم شدند برای خاموش کردن آتش

پایان یک روز آموزشی

در پایان جو صمیمی موجود سبب شد تا آتش‌نشانان عزیز درباره سختی‌ها و مشکلات کاری‌شان برای‌مان بیشتر بگویند. پس از پذیرایی و گذشت بیش از یک ساعت از این عزیزان خداحافظی کردیم. به این ترتیب روز آموزشی دیگری در دالاهو به پایان رسید.1396/12/03 | کد مطلب: 4065
برچسب‌ها: مجله دالاهو
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.