021 4166 3000

پیکاپ ویزای کانادا و انگلیس (پیکاپ پاسپورت)

چقدر درباره خدمات پیکاپ پاسپورت اطلاعات دارید؟ می دانید برای اخذ ویزای خود از کشوری مانند کانادا، انگلیس یا آمریکا پس از موافقت با ویزای تان مجددا باید به کشور سومی سفر کنید؟ آیا از هزینه ای سنگین اقامت و سفر مجدد به کشور سوم خبر دارید؟ دالاهو این راه  را برای شما کوتاه و هزینه‌ها را کاهش می دهد. این مطلب را در ادامه دنبال کنید.

برای برخی کشورها دریافت ویزا چندان آسان نیست. مثلا برای اخذ ویزای کشور کانادا شما بایستی به کشور سومی سفر کنید و از آن طریق درخواست دهید تازه این در شرایطی است که تمام مراحل را کامل مسلط باشید. در نهایت باز هم باید هنگام دریافت ویزا همراه پاسپورت خود به همان کشور سوم سفر کرده و مراحل کاری اخذ ویزا را به اتمام برسانید که علاوه بر هزینه های اقامت و سفر به یک کشور دیگر، نیازمند تسلط به مراحل کاری نیز هست. ما تمام این مراحل را برای شما انجام می‌دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

 پیکاپ ویزای کانادا

تا چند وقت پیش تعداد کسانی که خدمات پیکاپ را می‌شناختند، زیاد نبود. به همین دلیل افراد پس از طی مراحل درخواست اخذ ویزا، زمانی که ویزا برای آنها صادر می‌شد مجبور بودند خودشان مجددا به کشور سوم سفر کنند که علاوه بر هزینه‌های اقامت و پروازی که برای فرد داشت، تنظیم زمان رفتن و طی کردن مراحل اداری مشکلاتی را فراهم می‌کرد. امروز شما می‌توانید این مراحل را به ما بسپارید.

 

پیکاپ ویزای کانادا با دالاهو تجربه دلنشینی خواهد بود.

برای پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا در ترکیه:

ویزای مهاجرتی:

پرینت ایمیل سفارت

پاسپورت امضا شده

دو قطعه عکس ۵*۷ (مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد)

قد و رنگ چشم

تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخص، آدرس، شماره تلفن)

امضای فرم وکالت نامه

ویزای غیر مهاجرتی:

پاسپورت با امضا

پرینت ایمیل سفارت

فرم وکالت نامه

هزینه پیکاپ:

آنکارا: 200 هزار تومان + 138 لیر

چند نکته مهم در مورد پیکاپ ویزای کانادا که حتما باید بدانید:

در سال‌های اخیر سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت‌گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن‌جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی‌توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد. دالاهو با بررسی شرایط هر فرد، بهترین و مطمئن‌ترین راه را در نظر می‌گیرد.متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون اخذ دعوتنامه و پذیرش، تور انگشت‌نگاری، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان، پیکاپ پاسپورت، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می گردد. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر آنکارا، استانبول و تورنتو انجام می پذیرند. برای این خدمات، قراردادی با متقاضی امضاء می‌شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی، معمولا کل هزینه قرارداد، حتی مبلغ واریزی سفارت، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود. با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی، توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

قابل ذکر است مطالبی که در اینجا آورده شده صرفا مقدمات لازم برای اخذ ویزای تضمینی کانادا است. برای اخذ ویزای تضمینی کانادا شما نیاز دارید مراحلی را که معمولا بیش از یک ماه به طول خواهد انجامید، به ترتیب انجام دهید. با توجه به شرایط شما اعم از موقعیت کاری و اقتصادی و شرایط سنی شما، طیف وسیعی از ویزاها پیش روی شما خواهد بود که برای اخذ هر کدام به مدارک خاصی نیاز پیدا خواهید کرد. برای دریافت ویزای کانادا شما سه مسیر پیش روی خود می بینید. شما می توانید تمام مراحل را به تنهایی انجام دهید. البته باید توجه داشت با توجه به پیچیدگی‌های خاصی که وجود دارد، طی این مراحل بسیار زمان خواهد برد و در صورتی که اشتباهی رخ دهد، هزینه های زیادی متوجه شما خواهد شد. همچنین شما می توانید از وکیل های با تجربه ای که در این زمینه فعالیت می نمایند استفاده نمایید. اگرچه این مسیر کار شما را تسهیل می نماید ولی باید در نظر داشت که هزینه زیادی برای شما به بار می آورد و با توجه به پرونده شما، مبلغی بین ۲ تا ۲۰ میلیون هزینه خواهد داشت. راه سوم که علاوه بر مطمئن بودن، از دو مورد دیگر هزینه کمتری خواهد داشت، کار با آژانس های مهاجرتی و گردشگری و استفاده از کارشناس های آن ها است.

مراحل پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه:

ما پاسپورت شما را ارسال می‌کنیم. پس از انجام کارهای اداری در سفارت آمریکا پاسپورت مهر خورده به شما تحویل می‌دهیم. معمولا این پروسه دو هفته طول خواهد کشید البته زمان دقیق نمی‌توان برای آن مشخص کرد.

پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه.

مدارک پیکاپ:

این مدارک با توجه به نوع ویزای شما متغیر است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی:

1.پاسپورت امضا شده

2.برگهDS_160

 1. برگه وقت سفارت
 2. وکالت‌نامه محضری
 3. شناسنامه
 4. .ایمیل سفارت

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی:

همه مدارک فوق + فرم 120 یا 2019 DS + ارسال Username و Password حساب کاربری

ویزای اقامت:

 1. پاسپورت
 2. برگه DS-160
 3. برگه پست انتخاب شده
 4. وکالت‌نامه محضری
 5. شناسنامه
 6. ارسال Username و Password حساب کاربری

 برای پیکاپ ویزای انگلیس چه مراحلی طی می‌شود؟

ما مدارک شما را در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه، به ترکیه ارسال می‌کنیم. پس از انجام کارهای اداری، پاسپورت شما در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه باز می‌گردد. برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین کرد، اما به طور معمول یک هفته طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه توسط دالاهو هزینه و زمان شما را کاهش خواهد داد.

موارد مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت در ترکیه:

وکالت‌نامه

ایمیل جواب سفارت

اصل رسید بارکد‌‌دار سفارت انگلیس

اصل پاسپورت متقاضی

هزینه‌های پیکاپ:

آنکارا: 60 دلار
استانبول: 60 دلار


1397/02/30 | کد مطلب: 4135
برچسب‌ها: ویزا
هانیه کاظمی

مهندس برق، فوق لیسانس مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


 • به اشتراک بگذارید:
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
Ooran jalil
1397/07/28 13:45
خیلی خوبه بنده دوتا شینگن دارم ولی خانمم ودخترم ندارند چه کار باید کنم
پاسخ دهید...
ثریا وهابزادگان
1397/07/17 14:14
سلام خوا هسمندم راجع به ویزای انگلیس ااطلاعات کامل ارسال کنید.انگشت نگاری کجا انجام میگیرد؟با تشکر
پاسخ دهید...
کیمیا عبده زاده
1397/05/06 10:44
جالب بودا.... نمیدونستم
پاسخ دهید...