تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

5 وسیله ضروری برای سفر به روسیه

سفر به روسیه می‌تواند یکی از جذاب‌ترین تجربه‌های زندگی‌تان باشد. به خصوص اگر در زمان برگزاری تور شفق قطبی به این کشور سفر کنید و بخواهید یکی از خاص‌ترین جلوه‌های طبیعت را نیز در این کشور ببینید. در این مطلب از وبلاگ دالاهو، بیشتر درباره سفر به روسیه و 5 وسیله ضروری که باید همراه با خودتان ببرید، گفته‌ایم.

تور شفق قطبی روسیه

پوشیدنی‌ها برای تور روسیه

برای شرکت در تور شفق قطبی و البته سفر به روسیه، باید لباس‌های مناسب و بسیار گرم داشته باشید. اگر اهل طبیعتگردی باشید، احتمالا اسم لباس‌های پلار که شامل کاپشن، شلوار، کلاه و دستکش هستند را شنیده‌اید. در لباس پوشیدن حرفه‌ای، لباس‌های پلار، لایه میانی پوشیدنی‌ها هستند. لایه‌ای که اگر آن‌را حذف کنید، سرما خیلی سریع به بدن‌تان نفوذ کرده و به ارگان‌های اساسی‌تان آسیب می‌رساند. لباس‌های پلار از پلی استر درست شده‌اند. آنها اگر خیس شوند خیلی سریع رطوبت را از دست می‌دهند و برای مدت طولانی، خیس باقی نمی‌مانند. از سوی دیگر، بافت آنها تنفس پذیری بالایی دارد و می‌تواند به گردش هوا، در حین فعالیت، کمک کند.

پس از پلار، شما به کاپشن پر هم نیاز دارید. این البسه بسیار سبک و البته گرم هستند. با پوشیدن آنها روی پلار، گرمای بدن‌تان را از دست نمی‌دهید و ضمنا سرما، راهی برای نفوذ پیدا نمی‌کند. در کنار این‌ها، شما به دستکش و کلاه‌های پلار هم نیاز دارید. ضمنا گوش گیر را هم نباید جا بگذارید.

برای شرکت در تور شفق قطبی و البته سفر به روسیه، باید لباس‌های مناسب و بسیار گرم داشته باشید.

 

پا کردنی‌ها برای تور شفق قطبی

برای شرکت در تور شفق قطبی دالاهو باید به کفش‌های مناسب هم فکر کنید. کفشی که ضد آب باشد، کفه محکمی داشته باشد و البته کاملا برای پای شما مناسب باشد. پس اگر قصد دارید در بهمن 1401 به تور شفق قطبی دالاهو بپیوندید و کفش مناسبی ندارید، زودتر کفش‌تان را بخرید و بعد آن‌را چند باری بپوشید تا قالب پای شما را به خود بگیرد. رعایت این نکته بسیار ضروری است. چرا که یک کفش تنگ یا کفشی که پای‌تان را می‌زند، در یک سفر طولانی آن هم در مناطق سردسیر، یک مصیبت واقعی خواهد بود. در انتخاب کفش این نکته را به یاد داشته باشید که شما قرار است، کفش‌تان را با یک یا دو جوراب پشمی بپوشید. ممکن است بخواهید گرم کننده کف پا را هم در کفش‌تان بگذارید. از سوی دیگر، برخی مردم، وقتی در معرض سرما باشند، دچار تورم هم می‌شوند و کفش‌ها به سختی به پای‌شان می‌روند. بهتر است قبل از خرید کفش، کمی راه رفته باشید و جورابی که می‌خواهید در تور شفق قطبی بپوشید را هم با خودتان ببرید. با انتخاب یک کفش راحت، گرم و مناسب پای‌تان، بی‌شک سفری راحت و آرام خواهید داشت. 

برای شرکت در تور شفق قطبی دالاهو باید به کفش‌های مناسب هم فکر کنید.

نوشیدنی‌های تور روسیه

برای بدن ما که نهایتا با سرمای صفر یا کمی زیر صفر درجه آشناست، سرمای روسیه در تور شفق قطبی دالاهو می‌تواند یک شوک بزرگ باشد. برای همین باید چند دمنوش و قرص جوشان را با خودتان به همراه داشته باشید. دمنوش زنجبیل، به خاطر انرژی، گرما بخشی و بالا بردن گردش خون، بسیار عالی است. قرص جوشان ویتامین سی، توان بدن‌تان بیشتر می‌کند و دمنوش سلامت مهرگیاه که حاوی اکیناسه است نیز بسیار مناسب است. این دمنوش‌ها، سرماخوردگی را بهبود می‌دهند، ضد درد هستند و سیستم ایمنی را هم تقویت می‌کنند. جالب است بدانید، چای و قهوه خیلی پیشنهادهای خوبی برای سفر شفق قطبی نیستند و می‌توانند موجب هیدراته شدن بدن شما شوند. در این سفر، نوشیدن آب کافی را هم فراموش نکنید و اگر تجربه چشیدن یک نوشیدنی را ندارید، آن‌را در این سفر امتحان نکنید.

دمنوش زنجبیل برای تور شفق قطبی و سفر به روسیه، به خاطر انرژی، گرما بخشی و بالا بردن گردش خون، بسیار عالی است.

 درمانگرها در تور شفق قطبی

داروهای شخصی از مهم‌ترین لوازمی هستند که باید با خودتون به روسیه ببرید. اما سوال هم این است که چه داروهایی را می‌توان با خود به روسیه برد؟ مانند بسیاری از کشورها، بردن برخی داروها به روسیه ممنوع است. مثلا آرامبخش‌ها، ضد دردها و مسکن‌هایی که مخدر دارند، در این لیست قرار می‌گیرند. حال اگر شما حتما به این داروها نیاز دارید، باید نسخه داروهای خود را تهیه کنید و آنها را به مهر و امضای پزشک‌تان برسانید. اگر داروی شما خیلی خاص است و فکر می‌کنید حتی با این روش هم ممکن است به مشکل بخورید، در زمان دریافت ویزای روسیه اطلاعات داروها را در اختیار دالاهو بگذارید تا درباره ممنوعه بودن یا نبودن آن، برایتان تحقیق و بررسی شود. در تور شفق قطبی دالاهو، این نکات بسیار مهم است و نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. در نتیجه برای شرکت در تور شفق قطبی دالاهو حتما باید لیست داروهای ممنوعه و قابل حمل را بدانید.

برای شرکت در تور شفق قطبی دالاهو حتما باید لیست داروهای ممنوعه و قابل حمل را بدانید.

 مهم‌ترین‌ها در تور شفق قطبی

از تمام این‌ها که بگذریم، بردن چند وسیله اساسی را نباید فراموش کنید. پاسپورت، بلیط، پول نقد (حداقل 500 دلار) و هر مدرک مهم دیگری که در زمان ثبت نام در تور، الزام در آوردن آن تاکید شده است. قبل از سفر به روسیه، حتما تاریخ انقضای پاسپورت خود را بررسی کنید. اگر اخیرا مشکل قانونی داشته‌اید، ممنوع الخروج بودن خود را از قبل بررسی کنید. چرا که در زمان خرید بلیط این موضوع مشخص نمی‌شود. اگر بیماری خاصی دارید یا به داروی خاصی حساسیت دارید،آن را روی یک برگه بنویسید و همراه خود داشته باشید. فراموش نکنید که داشتن بیمه مسافرتی واجب است. این بیمه می‌تواند در زمان آشوب، مشکلات تردد، بیماری و هر مشکل دیگری حتی تاخیر در ساعت پرواز هواپیماها، به دردتان بخورد.

قبل از سفر به روسیه، حتما تاریخ انقضای پاسپورت خود را بررسی کنید.

چرا با دالاهو در تور شفق قطبی شرکت کنم؟

دالاهو از قدیمی‌ترین آژانس‌های گردشگری است که برای بسیاری از نقاط توریستی ایران و جهان تور اجرا می‌کند. دالاهو از معدود شرکت‌های معتبر و قانونی است. در نتیجه از زمان ثبت نام تا زمانی که به کشور باز می‌گردید، تحت حمایت کامل دالاهو هستید. لیدرهای دالاهو، همگی کارت تورلیدری معتبر دارند و کاملا به مقصدی که به آن سفر می‌کنید؛ آشنا هستند. تمام مراحل اخذ ویزا، بلیط و بیمه نامه سفر شما به روسیه، در کانال قانونی و معتبر انجام می‌شود. در نتیجه کاملا قابل ردیابی است. درگاه‌های پرداخت بانکی در سایت دالاهو کاملا امن هستند. اطلاعات شخصی و بانکی شما نزد دالاهو در بالاترین شرایط محرمانگی نگهداری می‌شود و هرگز اطلاعاتی از شما برای کسی افشا نخواهد شد. در تور دالاهو می‌توانید با خیالی آسوده سفر کنید و تنها دغدغه‌تان لذت بردن از تور شفق قطبی و جذابیت‌های آن باشد. در صورتی که مایل هستید، بیشتر درباره این تور، قیمت تور شفق قطبی، شیوه ثبت نام در تور شفق قطبی و زمان حرکت تورها بدانید، کافی است با ما تماس بگیرید و با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.

تمام مراحل اخذ ویزا، بلیط و بیمه نامه سفر شما به روسیه، در کانال قانونی و معتبر انجام می‌شود.1401/07/20 | کد مطلب: 4767
نیوشا امینیان


  • به اشتراک بگذارید:

تور مرتبط با این موضوع کدام است؟
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.