تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

همه چیز درباره فروشگاه ایکیا در استانبول

در این مطلب مرکز خرید ایکیا را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید در سفر به استانبول به آن سر بزنید و وسایلی که دوست دارید را تهیه کنید. شعار ایکیا این است، هر چه برای خانه‌تان لازم دارید، در ایکیا پیدا می‌کنید. 

چه چیزهایی از مرکز خرید ایکیا می‌توانم بخرم؟

 این فروشگاه که البته بسیار بزرک است، تفاوت عمده‌ای با دیگر فروشگاه‌های استانبول دارد. در ایکیا خبری از لباس نیست؛ در عوض می‌توانید برای خانه‌تان هرچه دلتان می‌خواهد بخرید. به خاطر لوازمی که در ایکیا به فروش می‌رسد، وسعت این فروشگاه بسیار زیاد است. در هر بخش این فروشگاه قسمتی از خانه به وسایل کامل تزیین شده است و شما می‌توایند چیدمان وسایل مختلف در کنار هم را ببیند. هنگام خرید هم می‌توانید وسایل را از نزدیک امتحان کنید؛ مثلا می‌توانید روی مبل مورد نظرشان بنشیند و از نظر راحتی آن را امتحان کنید. محصولات ایکیا متعلق به کشور سوئد است و از همانجا وارد ترکیه می‌شود. 

ایکیا فروشگاه کاملی برای خرید لوازم خانه است.

وسایلی که در ایکیا خواهید یافت: سرویس اتاق خواب، سرویس چوب و کابینت، سرویس آشپزخانه، مبلمان و میز و صندلی، لوازم پذیرایی و غذا خوری، لوازم برقی شامل وسایل روشنایی مانند لوستر و... و لوازم سرویس بهداشتی و حمام

در ایکیا می‌توانید قدم بزنید و وسایل را از نزدیک بررسی کنید.

شعب مختلف ایکیا کجاست؟

ایکیا فروشگاه زنجیره‌ای است که 13 سال پیش  در سوئد تاسیس شد. ایکیا رفته رفته پیشرفت کرد و در حال حاضر 200 شعبه در جهان دارد. در ترکیه نیز شعب مختلفی از این فروشگاه در استانبول، آنکارا، وان، ازمیر، بورسا و آنتالیا وجود دارد. با وجود این که مساحت فروشگاه‌های ایکیا بسیار زیاد است و به راحتی نمی‌توان شعبه‌های زیادی از این فروشگاه را در یک شهر بر پا کرد، اما در استانبول 3 شعبه در قسمت آسیایی و اروپاییص قرار گرفته که می‌توایند به تناسب آدرس محل اقامت‌تان برای دیدن نزدیکترین شعبه برنامه ریزی کنید. شعب ایکیای استانبول در بایرام پاشا، عمرانیه  و کارتال قرار دارد. 

ساعت کاری در تمام این فروشگاه ها از 10:00 صبح تا 10:00 شب است. یکی از زمان‌های خلوت در فروشگاه ایکیا بین ساعت 12:00 تا 13:00 است. به راحتی می‌توان در میان بخش‌های مختلف فروشگاه ایکیا گشت بزنید و وسایل مورد علاقه‌تان را ببیند. حدود ساعت 3 عصر تا 7 شب، اوج بازدید مراجعه‌کنندگان است.

چطور به ایکیا بروم؟

شعبه اروپایی این مرکز خرید رو‌به‌روی مرکز خرید فروم استانبول است. برای رسیدن به این شعبه از فروشگاه ایکیا، کافیست از میدان تکسیم به طرف ایستگاه ینی‌کاپی با مترو بیایید سپس سوار بر خط مترویی شوید که به طرف فرودگاه حرکت می‌کند. در ایستگاه کجاتپه پیاده شوید. به راحتی به ایکیا رسیدید. این شعبه مساحتی به وسعت ۵۰۰۰۰۰ متر مربع دارد و حدود ۵۰۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. شعبه آسیایی ایکیا در عمرانیه قرار دارد. 

در نهایت به شما پیشنهاد می‌کنیم بعد از قدم زدن در فروشگاه مدتی را در رستوران‌های داخل فروشگاه ایکیا استراحت کنید و غذایی بخورید سپس ادامه خریدتان را بعد از صرف ناهار انجام دهید. 

 

گشت‌های استانبول1397/06/17 | کد مطلب: 652
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.