تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

وقتی قلب دالاهو از همراهی عشق شما لرزید...

پنج‌شنبه بود؛ روزی که با تمام قواعد یک روز عادی در دالاهو آغاز شد. ساعت از 8 صبح که عبور کرد کم‌کم به صدا درآمدن زنگ‌های مداوم، همه چیز را از حالت عادی خارج کرد؛ زیرا با هر بار به صدا در آمدن زنگ، یکی از شما با یک بسته عشق پشت درب ایستاده بود که چشم‌ها با تلاقی نگاه‌تان به لرزه می‌افتاد.

نوشته پرستو صاحبی | تاریخ 1396/08/27

جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان کرمانشاه

بی هیچ مقدمه‌ای باید بگوییم شرمنده محبت همه شما هستیم. برای‌مان شاد کردن دل شما و هموطنان‌مان در کرمانشاه از همه چیز با ارزش‌تر است. با توجه به پیغام‌هایی که در این مدت گرفتیم، کاربران ما در فضای مجازی و مشتریان دالاهو، تمایل داشتند تا از طریق ما اقلامی را برای هموطنان کرُدمان در کرمانشاه ارسال کنند. با تلاش‌های همکاران‌مان در واحد عملیات، و همین‌طور مدیریت دالاهو، هم اکنون این امکان فراهم شده است.

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/08/24

رنج‌تان رنج مشترک ماست، در کنارتان هستیم.

گوشه‌ای از خاک ایران بر خود لرزید و قلب ما را به خاطر عزادار شدن هموطنان عزیزمان در کرمانشاه لرزاند. هرگز یادمان نخواهد رفت، هر بار که به دیارشان سفر کردیم جز مهر ندیدم. هر وقت با کوله‌‌بار سفر رسیدیم، استقبال گرم‌شان برایمان خاطره‌ای شد تا خستگی راه را فراموش کنیم.

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/08/23

حیات وحش ایران - خرس قهوه‌ای سوری

خرس قهوه‌ای حیوانی نسبتا عظیم‌الجثه در میان دیگر حیوانات است. از نظر غذایی می‌توان گفت همه چیزخوار است. از لاشه حیوانات گرفته تا دانه گیاهان، میوه‌ها و ریشه درختان و... همه برای خرس قهوه‌ای غذا محسوب می‌شود. در بین چیزهایی که خرس قهوه‌ای علاقه‌ بسیاری به خوردن‌شان دارد، عسل جایگاه ویژه‌ای دارد و... 

نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/08/22

مرور خاطرات تصویری سفر تانزانیا

اگر اهل ماجراجویی و طبیعت‌گردی باشید آفریقا قطعا جایی خواهد بود که تمام رویای‌تان را به تحقق خواهد رساند؛ شاید برای خیلی از ما رفتن به آن‌جا کمی دور و رویایی باشد اما مسافران دالاهو با ثبت عکس‌های دلربا از این سفر ما را با خودشان در این ماجراجویی همسفر کردند!

نوشته پرستو صاحبی | تاریخ 1396/08/22