اروپا نوروز 96

ایتالیا، اسپانیا، فرانسه | 12 روزه از 29 اسفند 1395 کد تور: 10756 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

فلورانس: کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل‌فیوره)، پل پونته‌وکیو، ‌مجسمه‌های میدان سینیوریا، دورنمای فلورانس از فراز تپه میکل‌آنژ، بازدید از مجسمه داوود شاهکار هنر مجسمه‌سازی.
رم: کلوسئوم (تماشاخانه خونین رومی‌ها)، تپه پالاتین، بازدید از واتیکان کوچک‌ترین کشور جهان (موزه واتیکان، میدان و باسیلیکای سن پیترو، نیایشگاه سیستین)،‌ میدان‌ پوپولو، میدان های ناونا و ونیز، معبد پانتئون، چشمه عشاق و پله‌های اسپانیایی.
بارسلونا: آثار معماری مسحور کننده آنتونی گائودی (کلیسای ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، کازاباتلو و کازامیلا)، محله گوتیک، کلیسای سانتا ماریا دل‌مار، بازار غذا و میوه لابوکریا، تپه و قلعه مونت‌ژوئیک، خیابان لارامبلا، سواحل و مراکز خرید بارسلونا.
پاریس: برج ایفل، ‌کلیسای نوتردام، خیابان شانزه‌لیزه، میدان کنکورد، طاق پیروزی، پانتئون، کلیسای قلب مقدس، محله‌ی هنرمندان (مونمارتر)، رودخانه سن.

گشت‌های اختیاری: با هماهنگی با راهنمای خود و پرداخت هزینه اضافه، می‌توانید از سایر دیدنی‌های پاریس(کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند و...) و سفر یکروزه به ونیز: کانال بزرگ (گرند کانال)، میدان و باسیلیکای سن مارکو، پل تماشا، پل و بازار محلی ریالتو، گشت در کوچه‌پس‌کوچه‌های آبی ونیز با قایق‌های سنتی ونیزی (گندولا) یا خیابان دل‌کورسو در رم دیدن کنید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
12 روزه از 29 اسفند (12 روز و 11 شب)
زمان حرکت
یکشنبه 1395/12/29
(طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما تهران-رم و پاریس-تهران (هواپیمایی اکراین)
وسیله نقلیه محلی
وسیلۀ نقلیۀ توریستی (+ پرواز رم-بارسلونا و بارسلونا-پاریس)
بیشترین فعالیت
اروپا نوروز 96 نقشه
برنامه سفر
1
روز اول از تهران به سوی رم حرکت می‌کنیم، ابتدا در کیف توقف خواهیم داشت سپس به سمت رم پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به رم، به هنگام عصر گشتی در رم خواهیم داشت. بعد از بازدید از میدان ناوونا، پله‌های اسپانیایی، پانتئون و چشمه‌ی عشاق، میدان پوپولو و میدان ونیز میهمان دالاهو برای شام هستید. شب اول در رم اقامت خواهید داشت و می‌توانید به صورت اختیاری در شهر گشتی بزنید.
2
روز دوم صبح زود به سوی شهر فلورانس می‌رویم، در شهر فلورانس گشتی می‌زنیم. بازدید از کلیسای سانتاماریا دل فیوره، میدان سن‌مارکو، پل قدیمی پونته وکیو، مجسمه داوود و میدان سنیورا و مجسمه‌های آن در برنامه‌ی گشت فلورانس است. سپس به رم بازمی‌گردیم.
3
روز سوم مراسم سال تحویل را در رم دور هم خواهیم بود، و مابقی روز وقت آزاد خواهید داشت که می‌توانید خودتان در شهر گشتی داشته باشید یا در صورت تمایل می‌توانید به ونیز (گشت اختیاری) رفته و از این شهر بازدید کنید.
4
روز چهارم از کلوسئوم و تپه پالاتین (palatine hill) بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، از واتیکان و موزه‌اش و نیایش‌گاه سیستین، میدان و باسیلیکای سن‌پیترو دیدن خواهیم کرد. در روز چهارم هم وقت آزاد دارید که در رم بگردید. شب هنگام هم در رم اقامت خواهیم داشت.
5
روز پنجم به سوی بارسلونا پرواز می‌کنید و پرواز حدود دو ساعت طول می‌کشد. بعد از رسیدن به بارسلونا از کلیسای سانتا ماریا دل مار بازدید می‌کنید. گشتی در آثار معماری گوتیک خواهیم زد. همچنین به بازار میوه و تره‌بار لابوکریا می‌رویم و در هنگام بازگشت در بین مسیر می‌توانید از لارامبالا خرید هم داشته باشید. شب پنجم در بارسلون اقامت داریم.
6
روز ششم به بازدید از دیگر آثار معماری بارسلونا مثل کازا میلا، نمای بیرونی کازاباتلو و کلیسای ساگرادا فامیلیا می‌رویم. بعد از صرف ناهار به پارک گوئل می‌روید. در پایان روز هم باز وقت آزاد خواهید داشت برای گشت در شهر که می‌توانید از لارامبالا خرید کنید.
7
صبح‌ به سوی تپه‌ی مونژیک می‌روید و سپس با تله‌کابین(اختیاری) می توانید به ساحل بروید. بعد از صرف ناهار، می‌توانید از گشت اختیاری ساحل بارسلونا یا استادیوم نیوکمپ استفاده کنید. برای گشت در شب رقص فلامنگو (آپشنال) را داریم و اقامت‌مان در بارسلون خواهد بود.
8
روز هشتم از بارسلونا به پاریس می‌رویم و بعد از رسیدن به این شهر، گشتی عصرگاهی در کنار رود سن و برج ایفل خواهیم داشت. برای شب نیز وقتتان آزاد است و پیشنهاد ما این است که به قایق‌سواری روی رود سن بپردازید.
9
در روز نهم، صبح را با گشتی در پاریس و بازدید از پانتئون و نوتردام آغاز می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، به گشت‌مان ادامه می‌دهیم که شامل میدان کنکورد، خیابان شانزه‌لیزه، طاق نصرت یا میدان سربازان گمنام است. سپس وقت آزاد خواهید داشت تا از قدم زدن در پاریس بیشتر لذت ببرید.
10
روز دهم در پاریس به دیدن کلیسای قلب مقدس(سکرکور) و محله‌ی هنرمندان(مونمارتر) می‌رویم و بعد از خوردن ناهار، می‌توانید از محله‌ی لادفانس خرید کنید، شب به هتل‌مان در پاریس برمی‌گردیم.
11
روز یازدهم وقتتان آزاد است و می‌توانید در پاریس گشت داشته باشید، پیشنهاد ما یکی از جاذبه‌های کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند یا... است.
12
صبح روز آخر وقتتان آزاد است و به هنگام ظهر به سمت تهران با خاطراتی خوش پرواز خواهیم داشت. ابتدا پروازمان در کیف توقفی خواهد داشت و سپس حدود ساعت 6 عصر از کیف به سمت تهران پرواز می‌کنیم و صبح روز بعد حوالی ظهر به تهران می‌رسیم.
- برای اینکه اطلاعات کامل‌تری از برنامه سفر داشته باشید این مطلب را بخوانید:

آن‌چه باید در سفر 12 روزه‌ی اروپا بدانیم


سایر خدمات
 • خدمات اخذ ویزای شنگن
 • انجام امور ترجمه مدارک همسفران
 • تمامی وعده‌های صبحانه، شام خوش‌آمدگویی و خداحافظی
 • بازدید از جاذبه‌های فلورانس، رم، بارسلونا و پاریس طبق برنامه اعلام شده با وسیله نقلیه در اختیار
 • پرداخت تمامی ورودیه‌های اماکن مورد بازدید در گشت‌ها مطابق برنامه تور
 • تور لیدر مجرب فارسی زبان همراه تور
 • سیم کارت رایگان
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه پرزنت کامل سفر در سالن همایش
اطلاعات تکمیلی
لیست هتل‌ها و قیمت تور اروپا نوروز ۹۶۱۲ روزه
مشخصات
هتل
درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
تخت اضافه کودک۳ تا ۶ سال
(بدون تخت)
کودک زیر ۳ سال
(بدون تخت)
هتل The Building ۴ رم ۴ ۲،۸۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۳،۷۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۲،۵۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۷۰۰ یورو
+ ۲،۳۰۰،۰۰۰ تومان
۳۰۰ یورو
+ ۲۵۰،۰۰۰۰ تومان
هتل Colon ۴ بارسلونا ۳
هتل Belloy ۴ پاریس ۴
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • سپردن ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی ضروری است. این ضمانت‌نامه به همراه گذرنامه مسافر حداکثر تا دو هفته بعد از بازگشت از سفر جهت انجام امور اداری سفارت، نزد دالاهو باقی خواهد ماند.
 • دالاهو درخواست‌کننده ویزای شنگن می‌باشد و مرجع اصلی صدور ویزای شنگن کنسول سفارت مربوطه است، لذا در خصوص موارد عدم صدور ویزا، دالاهو هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • از همسفران خواهشمندیم، پیش از ثبت‌نام، نسبت به مطالعه قرارداد تورهای خارجی دالاهو، اقدام فرمایند.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • برای آگاهی از مدارک و اطلاعات مربوط به صدور ویزای کشور ایتالیا کلیک نمایید.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.