تاریخ اجرا یا ثبت‌نام این تور گذشته است اما نگران نباشید!

جزیره بورنئو نوروز 96

در جستجوی نظریه والاس! | 10 روزه از 29 اسفند 1395 کد تور: 11058 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

بازدید از منطقه حفاظت شده اورانگوتان‌های سرخ، لذت پیاده‌روی در برج‌های پرنده‌نگری و کانوپی‌ها، سافاری با قایق در رودخانه در جستجوی میمون‌های دماغ دراز، مارهای عظیم الجثه، کوچک‌ترین فیل‌های دنیا، کرکودیل‌ها و پرندگان خاص منطقه و...، گشت در دامنه‌های کوه کینابالو، پارک ملی ثبت شده یونسکو کینابالو و  باغ گیاه شناسی و چشمه های آبگرم، سواحل و شهر کوتاکینابالو، بازدید از بازار نابالو برای خرید صنایع دستی و میوه‌های خاص استوایی، گشت جزیره منوکان با قایق‌های پر سرعت، دهکده لوانتی، مزارع سبز چای صباح و منطقه ماساژ ماهی
جاذبه های اختیاری: لذت شنا در سواحل مرجانی،
غواصی، اسنورکلینگ و لذت بردن از دنیای زیر آب، ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ و...، خرید از پاساژهای لوکس، صرف شام در بازارهای شبانه معروف شرق آسیا واقع در کوتاکینابالو با سرو انواع غذاهای دریایی و...، بازدید از روستای محلی و آشنایی با فرهنگ اقوام قدیمی جزیره با صرف نهار، سافاری قایق برای حیات وحش، جاذبه‌ای منحصر از درخشش انبوه کرم‌های شب تاب بر روی درختان، پارک یادبود کونداسانگ، گشت بندر سندکان

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
10 روزه از 29 اسفند (10 روز و 9 شب)
زمان حرکت
یکشنبه 1395/12/29
(سه ساعت قبل از زمان پرواز مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما تهران-کوالالامپور-تهران
وسیله نقلیه محلی
وسیلۀ نقلیۀ توریستی (پرواز کوالالامپور-کوتاکینابالو
پرواز سندکان-کوالالامپور)
بیشترین فعالیت
جزیره بورنئو نوروز 96 نقشه
برنامه سفر
1
از تهران به سمت کوالالامپور پرواز خواهیم داشت و بعد از رسیدن به کوالالامپر در هتل اقامت می‌کنیم.
2
در روز دوم سفرمان بعد از استراحتی که شب قبل داشتیم به سمت کوتاکینابالو پرواز خواهیم داشت. بعد از اقامت در هتل کوتاکینابالو از جزیره‌ی مانوکان بازدید می‌کنیم و گشتی در جزیره خواهیم داشت. همچنین می‌توانید با اسنورکلینگ به دنیای زیر آب بروید و تجربه‌ای لذت‌بخش را داشته باشید. بعد از ظهر که به کوتاکینابالو برگشتیم، می‌توانید به بازار شبانه‌اش بروید و خرید کنید.
3
روز سوم در کوتاکینابالو وقت آزاد خواهید داشت تا از تفریحات ساحلی و دریایی استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در گشت و گذارتان از روستای محلی دیدن کنید و برای اینکه با فرهنگ مردم محلی جزیره بیشتر آشنا شوید با آن‌ها ناهار بخورید. البته پیشنهاد دیگرمان سافاری قایق است که می‌توانید با قایق از حیات وحش این منطقه بازدید کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که شب هنگام در هتل‌تان نمانید بلکه در ادامه‌ی گشت اختیاری‌تان می‌توانید از نزدیک با صحنه‌ی بی‌نظیر درخشش کرم‌های شب‌تاب بر روی درختان روبرو شوید. اگر هم دوست داشتید که هیجان بیشتری تجربه کنید، ما به شما غواصی را پیشنهاد می‌کنیم.
4
روز چهارم سفرمان که به سمت کنداسانگ می‌رویم، در مسیری توقف می‌کنیم تا از بازار نابالو خرید کنیم. خرید صنایع دستی و میوه‌های استوایی را در لیست خریدتان قرار دهید. بعد از این‌که به کنداسانگ رسیدیم، وقت آزادی خواهید داشت تا در این شهر گشتی بزنید و در پارک یادبود هم عکس یادگاری بگیرید.
5
گشت یک‌روزه در پارک ملی کینابالو یکی از بهترین اتفاقات خوبی است که در روز پنجم سفرتان خواهید داشت. پیاده‌روی در باغ گیاه‌شناسی، تماشای چشمه‌های آبگرم، تجربه حرکت بر کانوپی از دیگر برنامه‌هایی است که خواهیم داشت. به هنگام غروب آفتاب به کنداسانگ بازخواهیم گشت و در رزورت اقامت می‌کنیم.
6
روز ششم به شهر سپیلوک می‌رویم و در مسیرمان از دهکده‌ی لوانتی و مزارع سرسبز چای صباح دیدن می‌کنیم. بعد از بازدید از منطقه‌ی ماساژ ماهی به سپیلوک می‌رسیم و شب را در لوژ جنگلی سپری می‌کنیم.
7
روز هفتم به شهر کیناباتانگان می‌رویم تا با هم قایق‌سواری بر روی رودخانه و تماشای گونه‌های منحصر به فرد جانوری را تجربه کنیم. بعد از تجربه‌ی جالب و هیجان‌انگیزی که داشتیم به سپیلوک بازمی‌گردیم و در لوژ جنگلی شب را به صبح می‌رسانیم.
8
در روز هشتم سفرتان از مرکز پرورش اورانگوتان‌ها بازدید می‌کنیم و سپس به منطقه‌ی تجهیز شده‌ی پرنده‌نگری می‌رویم تا با هم به تماشای پرنده‌ها بنشینیم. گشت شهری و خرید در سنداکان جزو برنامه‌هایی است که می‌توانید در بعد از ظهرتان که وقتتان آزاد است داشته باشید و شب به لوژ جنگلی باز می‌گردید.
9
روز نهم به کوالالامپور بازمی‌گردیم و بعد از رسیدن به این شهر وقت خواهید داشت تا قبل از بازگشت به تهران، دوباره در شهر گشتی بزنید. اقامت‌تان در هتل کوالالامپور است.
10
روز دهم طبق برنامه‌ی پروازی به سمت تهران پرواز می‌کنیم.
سایر خدمات
 • ۹ وعده‌ صبحانه، ۵ وعده ناهار، ۵ وعده شام
 • پرواز داخلی کوالالامپور-کوتا‌کینابالو و سندکان-کوالالامپور
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه معرفی تور برای همسفران توسط تورلیدر در کافی شاپ
اطلاعات تکمیلی
قیمت تور بورنئو 10 روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق ۱ تخته (هر نفر) تخت اضافه
هتل Royal Hotel ۴  کوالالامپور ۲ ۱،۷۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
۲،۱۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
۱،۴۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
لوج جنگلی Sepilok Nature Resort 3 سپیلوک ۳
لوج جنگلی Bilit Rainforest Lodge 1 دامنه کوه کینبالو ۲
هتل Nexus Resort & Spa Karambunai 5 کوتا کینابالو ۲
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت سفارشی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی فوق وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی کودکان زیر ۷ سال معذوریم.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.