تاریخ اجرا یا ثبت‌نام این تور گذشته است اما نگران نباشید!

مالدیو و سریلانکا نوروز 96

سواحل فیروزه‌ای تا مزارع سبز چای | 13 روزه از 29 اسفند 1395 کد تور: 11066 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

سریلانکا:
جاذبه‌ها: شهر کندی، تماشای مراسم رقص سنتی سریلانکا، بازدید از اثر ثبت جهانی معبد دندان بودا، گشت در مزارع ادویه سری‌لانکا، کارگاه صنایع چوبی کندی، کارخانه تولید چای نوارا الیا، سافاری پارک ملی اوداوالاوه و مشاهده حیات وحش (فیل آسیایی، تمساح، چیتال، طاووس و...)،  بافت زیبای تاریخی شهر گاله، سواحل زیبای بنتوتا و کرانه های اقیانوس هند
گشتهای اختیاری: دشت هورتون و آبشار بیکر، بازدید از آبشار لاورزلیپ، موج‌سواری، غواصی، جت اسکی، سافاری با قایق در مادوریور، مشاهده بزرگترین نهنگ جهان و…
مالدیو:
جاذبه‌ها: جزایر مالدیو، گشت‌زنی یکروزه دریایی از جزیره آفتاب و دیدن ریزورت‌، اسنورکلینگ در سواحل مرجانی و آب‌های شفاف جزیره مافوشی، غذا دادن به کوسه‌ها
گشتهای اختیاری: غواصی تفریحی، غواضی با کوسه های سرچکشی(حرفه ای)، شنا و اسنورکلینگ با کوسه وال، شنا و اسنورکلینگ با لاک‌پشتها، دیدار گروه‌های دلفین، گشت و خرید در شهر ماله(پایتخت مالدیو)، استفاده از مراکز ماساژ، دوچرخه سواری در جزیره مافوشی و...

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
13 روزه از 29 اسفند (13 روز و 12 شب)
زمان حرکت
یکشنبه 1395/12/29
(طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما تهران-ماله و نگمبو-تهران
وسیله نقلیه محلی
قایق تندرو
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
صبح زود از تهران به سوی ماله پرواز می‌کنیم و بعد از ظهر به این شهر می‌رسیم. بعد از رسیدن به ماله از راه دریا و با کشتی به جزیره‌ی مافوشی می‌رویم تا به هنگام غروب در هتل جزیره باشیم و شب را در این جزیره سپری می‌کنیم.
2
روز دوم سفرمان را با گشتی یک روزه در جزیره آغاز می‌کنیم و با اسنورکلینگ به کاوش در دنیای زیر آب می‌رویم. به هنگام غروب به مافوشی بازخواهیم گشت و شب را در هتل سپری می‌کنیم.
3
روز سوم وقت آزاد خواهید داشت تا اگر دوست داشتید از تفریحات آب جزیره مثل پاراسیلینگ، جت اسکی و فلای بورد لذت ببرید. شب نیز در هتل مافوشی خواهیم بود.
4
وقت خرید است. در این روز وقت آزاد دارید تا گشتی در پایتخت مالدیو شهر ماله بزنید و اگر چیزی دوست داشتید بخرید. همچنین می‌توانید غواصی را تجربه کنید و کوسه‌های سرچکشی را ببینید. امروز وقت مناسبی است که با اسنورکلینگ لاک‌پشت‌ها و دلفین‌ها را از نزدیک ببینید. شب به مافوشی بازمی‌گردیم.
5
بعد از گشت و گذاری که در مافوشی داشتیم به ماله برمی‌گردیم و بعد به سوی نگمبو می‌رویم. بعد از اقامت در هتل نگمبو وقت آزاد دارید تا استراحت کنید و یا گشت بزنید.
6
بعد از گشت و گذار در شهر نگمبو، به شهر کندی می‌رویم و در مسیر حرکتمان از مزارع ادویه دیدن می‌کنیم. بعد از ظهر هم گشتی به دور دریاچه خواهیم داشتیم و چرخی هم در بازار کندی می‌زنیم. تماشای رقص محلی سریلانکایی به هنگام غروب یکی دیگر از برنامه‌های امروز ماست.
7
صبح روز هفتم گشتی در شهر کندی خواهیم زد و از معبد دندان بودا که ثبت جهانی است بازدید می‌کنیم. به کارگاه صنایع چوبی می‌رویم تا از نزدیک با طرز ساخت وسایل چوبی آشنا شویم. بعد از صرف ناهار به نوارا الیا حرکت می‌کنیم تا کارخانه‌ی چای را ببینیم. خریدن چای از این کارخانه یکی از سوغاتی‌های سفرتان است. شب به نوارالیا می‌رسیم و در هتل اقامت می‌کنیم.
8
روز هشتم سفرمان را با گشت‌های اختیاری در دشت هورتون آغاز می‌کنیم و در ادامه از آبشار بیکر و یا آبشار لاورزلیپ بازدید می‌کنیم. در روز آخر اقامتمان در نواراالیا وقت کافی خواهید داشت تا در شهر گشتی بزنید.
9
صبح روز نهم به سمت شهر الا حرکت می‌کنیم و بعد از این‌که در آبشار راوانا توقفی داشتیم به سمت اوداوالاوه می‌رویم. به هنگام غروب آفتاب به اوداوالاوه می‌رسیم و در هتل ریزورت این شب را به صبح می‌رسانیم.
10
روز دهم را با هیجان دیدن حیوانات حیات وحش مثل فیل آسیایی، تمساح، چیتال و طاووس در پارک ملی اوداوالاوه آغاز می‌کنیم. بعد از صرف ناهار به سمت بندر بنتوتا حرکت می‌کنیم و بعد از رسیدن به این بندر وقت خواهید داشت تا گشتی اختیاری بزنید. شب در بنتوتا اقامت خواهیم داشت.
11
در بنتوتا وقت آزاد دارید تا گشتی بزنید و یا از تفریحات مهیج آبی و ساحلی این بندر استفاده کنید.
12
در روز دوازدهم سفر تا ظهر وقت خواهید داشت تا استراحت کنید و با قدم زدن در کنار سواحل اقیانوس هند از روزتان لذت ببرید. بعد از ظهر گشتی نیمروزه خواهیم داشت تا از بافت تاریخی و قلعه‌ی شهر گاله دیدن کنیم. شام را مهمان دالاهو خواهید بود و شب نیز در بنتوتا اقامت می‌کنید.
13
روز آخر سفرمان وقت دارید تا قبل از رفتن به فرودگاه گشتی بزنید و سپس طبق برنامه‌ی پروازی به تهران پرواز خواهیم کرد.
سایر خدمات
 • هزینه پرواز ماله-نگمبو
 • راهنمای فارسی زبان همراه تور
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • تمامی وعده‌های صبحانه، ۲ وعده شام، ۱ وعده ناهار
 • جلسه معارفه تورلیدر با همسفران قبل از تور در کافی شاپ
اطلاعات تکمیلی
قیمت تور سریلانکا و مالدیو۱۳ روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
تخت اضافه کودک ۳ تا ۶ سال
(بدون تخت)
Jetwing Sea ۴ Negombo ۱ ۱،۹۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
۲،۴۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
۱،۷۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
۹۰۰ دلار
+ بلیط هواپیما
Ozo Kandy ۴ Kandy ۱
The Blackpool Hotel ۴ Nuwara Eliya ۲
Grand Udawalawe Safari Resort ۴ Udawalawe ۱
هتل... ۴ Bentota ۳
Velana Beach Maldives ۴ جزیره مافوشی مالدیو ۴
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
  • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
  • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی کودکان زیر ۳ سال معذوریم.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.