ایتالیا نوروز 96

سفری به سرزمین رومن‌ها | 8 روزه از 29 اسفند 1395 کد تور: 11224 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

فلورانس: کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل‌فیوره)، پل پونته‌وکیو، ‌مجسمه‌های میدان سینیوریا، دورنمای فلورانس از فراز تپه میکل‌آنژ، بازدید از مجسمه داوود شاهکار هنر مجسمه‌سازی.
رم: کلوسئوم (تماشاخانه خونین رومی‌ها)، تپه پالاتین، بازدید از واتیکان کوچک‌ترین کشور جهان (موزه واتیکان، میدان و باسیلیکای سن پیترو، نیایشگاه سیستین)،‌ میدان‌ پوپولو، میدان های  ناونا و ونیز، معبد پانتئون، چشمه عشاق و پله‌های اسپانیایی.
منطقه ی زیبای توسکانی: شهر و برج کج پیزا، بازدید از جاذبه‌های منطقه توسکانی، شهر سن گیمیگنانو (از جاذبه های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو)، شهر ولترا.
میلان: وقت آزاد یک روزه میلان، گشت های اختیاری: کلیسای جامع دوئمو، کلیسای سانتا ماریا دل گرازی، یا بازدید از شهر کومو (دریاچه کومو، قایق سواری بر روی دریاچه کومو، بافت تاریخی شهر کومو و کلیسای قدیمی آن، مناطق ویلایی اطراف کومو)
جاذبه‌های اختیاری: خیابان دل‌کورسو در رم، کلیسای جامع دوئمو، کلیسای سانتا ماریا دل گرازی در میلان یا بازدید از شهر کومو (دریاچه کومو، قایق سواری بر روی دریاچه کومو، بافت تاریخی شهر کومو و کلیسای قدیمی آن، مناطق ویلایی اطراف کومو) دیدن کنید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
8 روزه از 29 اسفند (8 روز و 7 شب)
زمان حرکت
یکشنبه 1395/12/29
(طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما هواپیمایی اوکراین و ماهان
وسیله نقلیه محلی
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
روز اول از تهران به سوی رم حرکت می‌کنیم، ابتدا در کیف توقف خواهیم داشت سپس به سمت رم پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به رم، به هنگام عصر گشتی در رم خواهیم داشت. بعد از بازدید از میدان ناوونا، پله‌های اسپانیایی، پانتئون و چشمه‌ی عشاق، میدان پوپولو و میدان ونیز میهمان دالاهو برای شام هستید. شب اول در رم اقامت خواهیم داشت و می‌توانید به صورت اختیاری در شهر گشتی بزنید.
2
روز دوم از کلوسئوم و تپه پالاتین (palatine hill) بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، از واتیکان و موزه‌اش و نیایش‌گاه سیستین، میدان و باسیلیکای سن‌پیترو دیدن خواهیم کرد. امشب وقت آزاد داریم که در رم بگردیم. شب هنگام در رم اقامت خواهیم داشت.
3
روز سوم مراسم سال تحویل را در رم دور هم خواهیم بود، و مابقی روز وقت آزاد خواهیم داشت که خودمان در شهر گشتی داشته باشیم یا در صورت تمایل می‌توانید به ونیز (گشت اختیاری) رفته و از این شهر بازدید کنید. اقامتمان در این شب هم در شهر رم خواهد بود.
4
روز چهارم صبح زود به سوی شهر فلورانس می‌رویم، در شهر فلورانس گشتی می‌زنیم. بازدید از کلیسای سانتاماریا دل فیوره، میدان سن‌مارکو، پل قدیمی پونته وکیو، مجسمه داوود و میدان سنیورا و مجسمه‌های آن در برنامه‌ی گشت فلورانس است. سپس به سمت شهر زیبای سینا در توسکانی میرویم و گشتی اختیاری در سینا خواهیم داشت و در این شهر اقامت می کنیم.
5
روز پنجم از شهر "پیزا"، "میدان دل میراکولی"، "برج کج پیزا"،" طبیعت زیبای منطقه ی توسکانی"، شهر "سن گیمیگنانو" و "ولترا" دیدن خواهیم کرد. به سینا برمی گردیم و در این شهر اقامت خواهیم داشت.
6
روز ششم به ونیز سفر کرده، و بازدید از "میدان سن مارکو"، "عمارت باسیلیکا"، "گرند کانال"، "پل دیدگاه"، "پل ریالتو"، "بازار محلی میوه و غذای ریالتو"و گندله‌سواری (قایق های سنتی ونیزی در آبراهه‌های ونیز)، را خواهیم داشت. سپس به سوی میلان حرکت کرده و در آنجا اقامت می‌کنیم.
7
روز هفتم وقت آزاد یک روزه در میلان را خواهیم داشت و خودتان می‌توانید به صورت اختیاری از "کلیسای جامع دوئمو"، "کلیسای سانتا ماریا دل گرازی"،"شهر کومو"دیدن کنید و از وقت آزاد خود در شب نیز استفاده کنید.
8
صبح روز آخر وقتتان آزاد است و به هنگام ظهر به سمت تهران با خاطراتی خوش پرواز خواهیم داشت. صبح روز بعد حوالی ظهر به تهران می‌رسیم.
سایر خدمات
 • پرواز تهران-رم با هواپیمایی اوکراین و میلان-تهران با هواپیمایی ماهان
 • خدمات اخذ ویزای شنگن
 • انجام امور ترجمه مدارک همسفران
 • تمامی وعده‌های صبحانه، شام خوش‌آمدگویی و خداحافظی
 • بازدید از جاذبه‌های فلورانس، رم، توسکانی با وسیله نقلیه در اختیار
 • پرداخت تمامی ورودیه‌های اماکن مورد بازدید در گشت‌ها مطابق برنامه تور
 • تور لیدر مجرب فارسی زبان همراه تور
 • سیم کارت رایگان
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه پرزنت کامل سفر در سالن همایش
اطلاعات تکمیلی
لیست هتل‌ها و قیمت تور اروپا نوروز ۹۶۱۲ روزه
مشخصات
هتل
درجه شهر شب اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق ۱ تخته (هر نفر) تخت اضافه کودک ۳ تا ۶ سال (بدون تخت) کودک زیر ۳ سال (بدون تخت)
هتل The Building ۴ رم ۳ ۲،۱۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۳،۰۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۱،۸۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
 ۵۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۱۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
هتل... ۴ سینا ۲
هتل... ۴ میلان ۳
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • سپردن ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی ضروری است. این ضمانت‌نامه به همراه گذرنامه مسافر حداکثر تا دو هفته بعد از بازگشت از سفر جهت انجام امور اداری سفارت، نزد دالاهو باقی خواهد ماند.
 • دالاهو درخواست‌کننده ویزای شنگن می‌باشد و مرجع اصلی صدور ویزای شنگن کنسول سفارت مربوطه است، لذا در خصوص موارد عدم صدور ویزا، دالاهو هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • از همسفران خواهشمندیم، پیش از ثبت‌نام، نسبت به مطالعه قرارداد تورهای خارجی دالاهو، اقدام فرمایند.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • برای آگاهی از مدارک و اطلاعات مربوط به صدور ویزای کشور ایتالیا کلیک نمایید.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.