اروپا نوروز 96

ایتالیا و فرانسه | 12 روزه از 29 اسفند 1395 کد تور: 11225 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

فلورانس: کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل‌فیوره)، پل پونته‌وکیو، ‌مجسمه‌های میدان سینیوریا، دورنمای فلورانس از فراز تپه میکل‌آنژ، بازدید از مجسمه داوود شاهکار هنر مجسمه‌سازی.
رم: کلوسئوم (تماشاخانه خونین رومی‌ها)، تپه پالاتین، بازدید از واتیکان کوچک‌ترین کشور جهان (موزه واتیکان، میدان و باسیلیکای سن پیترو، نیایشگاه سیستین)،‌ میدان‌ پوپولو، میدان های ناونا و ونیز، معبد پانتئون، چشمه عشاق و پله‌های اسپانیایی.
منطقه ی زیبای توسکانی: شهر و برج کج پیزا، بازدید از جاذبه‌های منطقه توسکانی، شهر سن گیمیگنانو (از جاذبه های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو)، شهر ولترا.
میلان: وقت آزاد یک روزه میلان، گشت های اختیاری: کلیسای جامع دوئمو، کلیسای سانتا ماریا دل گرازی، یا بازدید از شهر کومو (دریاچه کومو، قایق سواری بر روی دریاچه کومو، بافت تاریخی شهر کومو و کلیسای قدیمی آن، مناطق ویلایی اطراف کومو)
پاریس: برج ایفل، ‌کلیسای نوتردام، خیابان شانزه‌لیزه، میدان کنکورد، طاق پیروزی، پانتئون، کلیسای قلب مقدس، محله‌ی هنرمندان (مونمارتر)، رودخانه سن.
گشت‌های اختیاری: با هماهنگی با راهنمای خود و پرداخت هزینه اضافه، می‌توانید از سایر دیدنی‌های پاریس(کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند و...) و سفر یکروزه به ونیز: کانال بزرگ (گرند کانال)، میدان و باسیلیکای سن مارکو، پل تماشا، پل و بازار محلی ریالتو، گشت در کوچه‌پس‌کوچه‌های آبی ونیز با قایق‌های سنتی ونیزی (گندولا) یا خیابان دل‌کورسو در رم دیدن کنید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
12 روزه از 29 اسفند (12 روز و 11 شب)
زمان حرکت
یکشنبه 1395/12/29
(طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما تهران-رم و پاریس-تهران (هواپیمایی اوکراین) + پرواز میلان-پاریس
وسیله نقلیه محلی
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
روز اول از تهران به سوی رم حرکت می‌کنیم، ابتدا در کیف توقف خواهیم داشت سپس به سمت رم پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به رم، به هنگام عصر گشتی در رم خواهیم داشت. بعد از بازدید از میدان ناوونا، پله‌های اسپانیایی، پانتئون و چشمه‌ی عشاق، میدان پوپولو و میدان ونیز میهمان دالاهو برای شام هستید. شب اول در رم اقامت خواهیم داشت و می‌توانید به صورت اختیاری در شهر گشتی بزنید.
2
روز دوم از "کلوسئوم" و "تپه پالاتین" (palatine hill) بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، از "واتیکان" و موزه‌اش و "نیایش‌گاه سیستین"، میدان و "باسیلیکای سن‌پیترو" دیدن خواهیم کرد. در این روز هم وقت آزاد دارید که در رم بگردید. شب هنگام هم در رم اقامت خواهیم داشت.
3
روز سوم مراسم سال تحویل را در رم دور هم خواهیم بود، و مابقی روز وقت آزاد خواهید داشت که می‌توانید خودتان در شهر گشتی داشته باشید یا در صورت تمایل می‌توانید به ونیز (گشت اختیاری) رفته و از این شهر بازدید کنید. اقامت این شب نیز در شهر رم خواهد بود.
4
روز چهارم صبح زود به سوی شهر فلورانس می‌رویم، در شهر فلورانس گشتی می‌زنیم. بازدید از کلیسای "سانتاماریا دل فیوره"، "میدان سن‌مارکو"، پل قدیمی" پونته وکیو"، مجسمه "داوود و میدان سنیورا" و مجسمه‌های آن در برنامه‌ی گشت فلورانس است. سپس به شهر زیبای سینا در "توسکانی" می‌رویم، گشتی کوتاه در سینا خواهیم داشت و در همین شهر اقامت می کنیم.
5
روز پنجم به سوی شهر"پیزا"می‌رویم و از "میدان دل میراکولی"، "برج کج پیزا"، "توسکانی" و "سن جیمیانو"و شهر "ولترا" دیدن خواهیم کرد و اقامتمان نیز در سینا خواهد بود.
6
روز ششم به سوی ونیز حرکت می‌کنیم و از"میدان سن مارکو"، "عمارت باسیلیکا"، "گرند کانال"، "پل دیدگاه"، "پل ریالتو"، "بازار محلی میوه و غذای ریالتو" و "قایق های سنتی ونیزی در آبراهه‌های ونیز" دیدن خواهیم کرد. سپس به شهر "میلان" حرکت می‌کنیم و در آنجا اقامت خواهیم داشت.
7
روز هفتم وقت آزاد در "میلان" خواهیم داشت، و می‌توانید خودتان از" کلیسای جامع دوئمو"، "کلیسای سانتا ماریا دل گرازی"و یا بازدید از شهر "کومو" لذت ببرید. شب نیز وقت آزاد خواهیم داشت و سپس به هتل‌مان در میلان باز می‌گردیم.
8
روز هشتم از میلان به پاریس می‌رویم و بعد از رسیدن به این شهر، گشتی عصرگاهی در کنار "رود سن" و "برج ایفل" خواهیم داشت. برای شب نیز وقتتان آزاد است و پیشنهاد ما این است که به قایق‌سواری روی رود سن بپردازید.
9
در روز نهم، صبح را با گشتی در پاریس و بازدید از "پانتئون" و "نوتردام " آغاز می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، به گشت‌مان ادامه می‌دهیم که شامل میدان "کنکورد"، "خیابان شانزه‌لیزه"، "طاق نصرت" یا "میدان سربازان گمنام" است. سپس وقت آزاد خواهیم داشت تا از قدم زدن در پاریس بیشتر لذت ببریم.
10
روز دهم در پاریس به دیدن کلیسای قلب مقدس"سکرکور" و محله‌ی هنرمندان"مونمارتر" می‌رویم و بعد از خوردن ناهار، می‌توانید از محله‌ی "لادفانس" خرید کنید، شب به هتل‌مان در پاریس برمی‌گردیم.
11
روز یازدهم وقتتان آزاد است و می‌توانید در پاریس گشت داشته باشید، پیشنهاد ما یکی از جاذبه‌های کاخ ورسای، موزه لوور، دیزنی‌لند یا... است.
12
صبح روز آخر وقتتان آزاد است و به هنگام ظهر به سمت تهران با خاطراتی خوش پرواز خواهیم داشت. ابتدا پروازمان در کیف توقفی خواهد داشت و سپس حدود ساعت 6 عصر از کیف به سمت تهران پرواز می‌کنیم و صبح روز بعد حوالی ظهر به تهران می‌رسیم.

درباره سفر

برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد از جاذبه‌های گردشگری تور اروپا اینجا کلیک کنید.

سایر خدمات
 • خدمات اخذ ویزای شنگن
 • انجام امور ترجمه مدارک همسفران
 • تمامی وعده‌های صبحانه، شام خوش‌آمدگویی و خداحافظی
 • بازدید از جاذبه‌های فلورانس، رم، توسکانی و پاریس طبق برنامه اعلام شده با وسیله نقلیه در اختیار
 • پرداخت تمامی ورودیه‌های اماکن مورد بازدید در گشت‌ها مطابق برنامه تور
 • تور لیدر مجرب فارسی زبان همراه تور
 • سیم کارت رایگان
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه پرزنت کامل سفر در سالن همایش
اطلاعات تکمیلی
لیست هتل‌ها و قیمت تور اروپا نوروز ۹۶۱۲ روزه
مشخصات
هتل
درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
تخت اضافه

کودک ۳ تا ۶ سال
(بدون تخت)
کودک زیر ۳ سال
(بدون تخت)
هتل The Building ۴ رم ۳ ۲،۷۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۳،۶۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۲،۴۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۶۰۰ یورو
+ ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۲۰۰ یورو
+ ۲۵۰،۰۰۰ تومان
هتل... ۴ سینا ۲
هتل... ۴ میلان ۲
هتل Belloy ۴ پاریس ۴
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • سپردن ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی ضروری است. این ضمانت‌نامه به همراه گذرنامه مسافر حداکثر تا دو هفته بعد از بازگشت از سفر جهت انجام امور اداری سفارت، نزد دالاهو باقی خواهد ماند.
 • دالاهو درخواست‌کننده ویزای شنگن می‌باشد و مرجع اصلی صدور ویزای شنگن کنسول سفارت مربوطه است، لذا در خصوص موارد عدم صدور ویزا، دالاهو هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • از همسفران خواهشمندیم، پیش از ثبت‌نام، نسبت به مطالعه قرارداد تورهای خارجی دالاهو، اقدام فرمایند.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • برای آگاهی از مدارک و اطلاعات مربوط به صدور ویزای کشور ایتالیا کلیک نمایید.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.