طبیعت گردی آلاسکا

سرزمین آفتاب نیمه شب | 15 روزه از 30 خرداد 1396 کد تور: 11793 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

دیدار از بزرگ‌ترین شهر آلاسکا و آشنایی با فرهنگ بومی مردمان آلاسکا، پیاده روی‌های مهیج در مناظر بکر آلاسکا، دیدار از پارک‌های ملی و حیات وحش‌های مختلف منطقه، کروز سواری‌های متنوع و جذاب به همراه دیدار از کوه‌های یخی شناور در اقیانوس به همراه تماشای لذت‌بخش نهنگ‌های غول پیکر و حیات وحش مناطق مختلف، قدم زدن درکنار یخچال‌های طبیعی، دیدن سگ‌های سورتمه کش آلاسکا، دیدار از پارک ملی دنالی و بلندترین قله آمریکایی شمالی و یکی از قلل هفتگانه جهان، دیدار از حیات وحش و پوشش گیاهی منطقه دنالی، سفر زمینی با قطار به مدت ۴ ساعت از میان مناظر بی همتا و رویایی در آلاسکا با قطار لوکس شیشه‌ای و مناظر هیجان انگیز، گشت روی رودخانه با کشتی بخار پدالی،آشنایی با فرهنگ‌های مختلف منطقه آلاسکا، دیدار از والدز معروف به سوئیس کوچک در آلاسکا، دیدار از بزرگ‌ترین پارک ملی ایالات متحده، تورهای مهیج انتخابی نظیر پرواز با هلی‌کوپتر سواری و یا هواپیماهای کوچک رو آبی، زیپ لاین، پیاده‌روی و یا کوهپیمایی‌های متنوع،رافتینگ و بسیاری از جذابیت‌های دیگر که شاید یک‌بار امکان تجربه‌ی آن را در زندگی داشته باشید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام
مدت
15 روزه از 30 خرداد (15 روز و 14 شب)
زمان حرکت
سه شنبه 1396/03/30
زمان بازگشت
حدود ساعت 12:00
وسیله نقلیه اصلی
وسیله نقلیه محلی
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
روز اول به شهر (مینیاپولیس) می‌رسیم و در هتل استراحت می‌کنیم.
2
به اَنکوریج پرواز می‌کنیم و بلافاصله حدود 125 مایل به سمت جنوب می‌رویم تا به سو وارد (تلفظ دیگرش سیوارد) برسیم. در بین راه از منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی حیات وحش دیدن می‌کنیم. مناظر زیبای سواحل کناره‌ی دریای پاسیفیک را می‌بینیم و عصر بالاخره به سیوارد می‌رسیم.
3
پس از صرف صبحانه به بندر منتقل خواهید شد تا با قایق به کروز برویم. تا عصر وقت کافی خواهیم داشت تا از مناظر دریا، حیات‌وحش دریایی، یخچال‌های طبیعی و نهنگ‌های عظیم‌الجثه لذت ببریم. سپس به هتل باز می‌گردیم.
4
صبحانه را میل می‌کنیم و به سمت یخچال‌های طبیعی می‌رویم. در کنار این یخچال‌های عظیم پیاده‌روی می‌کنیم و از مناظر اطراف لذت می‌بریم. سپس به سمت شمال و شهر گِرد وود حرکت می‌کنیم. بعد از رسیدن به این شهر با تله‌کابین تا ارتفاع با هزارمتری بالا می‌رویم تا مناظر اطراف را ببینیم. سپس وقت آزادی خواهید داشت یا می‌توانید در هتل استراحت کنید.
5
روز پنجم روز آزاد و انتخاب تورهای انتخابی است. تورهای انتخابی زیادی وجود دارد که می‌توان به پیاده‌روی و هلی‌کوپتر سواری اشاره کرد. عصر به شهر تاکیتنا می‌رویم و در بین راه سگ‎های سورتمه‌کش را می‌بینیم. بالاخره به شهر محل اقامتمان می‌رسیم.
6
صبحانه می‌خوریم و با وقت آزادی که دارید می‌توانید در تورهای انتخابی مثل پرواز، قایق‌سواری و زیپ‌لاین شرکت کنید. بعد از شرکت در این تورها به سمت منطقه دنالی سفر می‌کنیم.
7
روز هفتم به پارک ملی دنالی می‌رویم و ساعت‌های زیادی را در این منطقه سپری می‌کنیم. پوشش گیاهی و جانوری این منطقه را می‌بینیم و می‌توانید در تورهای انتخابی مثل رفتینگ و هواپیما‌سواری شرکت کنید. در آخر به هتل می‌رویم.
8
وقت آزادتان در روز هشتم تا ساعت 14:00 است. بعد از آن به ایستگاه راه‌آهن می‌رویم و سفر قطاری خواهیم داشت به سمت شمال و شهر فِربانکس. سفر با قطار در این منطقه تجربه‌ی بی‌نظیری برایمان خواهد بود.
9
روز نهم بعد از صرف صبحانه به رودخانه‌ی چینا می‌رویم. گشت و گذار با کشتی‌های قدیمی بخار که فقط در فیلم‌ها آن‌ها را دیده‌ایم تجربه‌ی جالبی است. سپس تور چند ساعته‌ی شهری داریم تا با فرهنگ مردم بیشتر آشنا شویم. بازدید از منطقه‌ی نفت‌خیز و لوله‌های عظیم انتقال نفت آمریکای شمالی در برنامه‌مان است و سپس به هتل بازمی‌گردیم.
10
پس از صرف صبحانه به سمت شهر والدز به مسافت حدود 360 مایل به زمانی حدود 6 تا 8 ساعت به طور نرمال در جنوب حرکت خواهیم نمود و از مناظر زیبای منطقه دیدار خواهیم نمود. والدز در آلاسکا به سوئیس کوچک مشهور می باشد، در میان راه از بزرگترین پارک ملی ایالات متحده نیز دیدار خواهیم نمود و پس از ورود به شهر به هتل منتقل خواهیم شد.
11
صبحانه را میل می‌کنیم و برنامه‌ی شش ساعته‌ی کروز سواری‌مان شروع می‌شود. دیدن یخچال‌های معروف و حیات وحش منطقه در برنامه‌مان است و ناهار را در کروز میل می‌کنیم.
12
روز دوازدهم به سمت اَنکورِیج می‌رویم. در بین راه عظیم‌ترین یخچال‌های آلاسکا را خواهیم دید و از یکی از زیبا‌ترین دره‌های منطقه که به واسطه‌ی رشد غول پیکر میوه‌ها و سیفی‌جات شهرت جهانی دارد دیدار خواهیم کرد و سپس به هتل منتقل خواهیم شد.
13
روز سیزدهم گشت شهری اَنکورِیج خواهیم داشت و از دریاچه‌ی لِیک هود بازدید می‌کنیم. حدود 200 هواپیمای کوچک و آبی در این دریاچه فرود می‌آیند که دلیل معروفیتش است. بازدید
از مرکز میراث فرهنگی و بومی منطقه را خواهیم داشت و همچنین سری به پارک زلزله سال 1964 می‌زنیم و به هتل برمی‌گردیم.
14
روز چهاردهم وقت آزادی خواهید داشت تا پس از صرف صبحانه در شهر باشید و سپس به لس‌آنجلس پرواز می‌کنیم.
15
در روز آخر وقت آزاد دارید تا بگردید تا زمان پروازمان به تهران فرا برسد.

درباره سفر


ایالت آلاسکا بزرگترین ایالات کشور امریکا می باشد، تقریبا دو برابر ایالت تگزاس می باشد. آلاسکا سرزمینی پهناور با مردمان کم و طبیعتی باشکوه و حیات وحش فراوان می باشد. مناظر باشکوه و طبیعت دست نخورده این سرزمین با ماجراجویی های خود از جوینگان طلا گرفته تا جوینگان منابع طبیعی نظیر ماهی گیری، پوست حیوانات و منابع نفتی از اهمیت ویژه ای نه تنها برای ایالت متحده امریکا بلکه از اهمیت ویژه منابع طبیعی نیز برخوردار است. پارک ملی دنالی که یکی از قله های هفتگانه جهان و بلند ترین قله قاره امریکای شمالی را درخود جایی داده است که یکی از زیبا ترین پارکهای ملی دنیا می باشد و در قسمتهای شمالی تر با توجه به سطح دایمی یخ یزده این قسمتها معمولا سفر کمتری انجام می شود، البته جنوب شرقی آلاسکا مملو از طبیعت زیبا به همراه جنگل، کوهستان، یخچال با مناظر بی بدیل نیز می باشد. آلاسکار سرزمین آفتاب نیمه شب لقب داده اند که در آلاسکا حدود 21ساعت روز را تجربه خواهید نماید. دیدار از یخچالهای طبیعی معروف دنیا، حیات وحش بی نظیر در کنار توده های شناور بزرگ یخی در کنار نهنگ های عظیم الجثه  با مناظر رویایی،  سفری به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد. در این سفر بیشترین نقاط و مکان های مهم منطقه آلاسکا را مشاهده خواهید نمود. سالانه هزاران نفر از توریستهای کشورهای مختلف از این سرزمین بکر و باشکوه بازدید می کنند.

 

سایر خدمات
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • ۱۴ وعده‌ صبحانه، ۳ وعده‌ ناهار و ۲ وعده شام
 • تورلیدر فارسی زبان از ابتدای سفر
 • جلسه معارفه تورلیدر با همسفران قبل از تور با پذیرایی(شرکت در جسه معارفه برای همسفران الزامی است)
 • دریافت وقت سفارت
 • خدمات مربوط به دریافت ویزادر کشور ثالث(هزینه های مربوط به دریافت ویزا جداگانه و به شرح ذیل می باشد:
 • ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل ۴ ستاره در ایروان با صبحانه، ترانسفرهای فرودگاهی، ترانسفرهای سفارت، دریافت وقت سفارت، پر نمودن فرم های ویزا، مبالغ پرداختی ویزا،1روز گشت ایروان با ناهار، تور گاید همراه تور و کارگزار محلی، سیم کارت- اقامت دو تخته هر نفر ۷۸۰ دلار-اقامت اتاق سینگل ۸۷۰ دلار- تخت اضافه ۷۴۰ دلار.
اطلاعات تکمیلی
قیمت تور طبیعت‌گردی آلاسکا۱۵ روزه
مشخصات محل اقامت درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
اتاق ۳ تخته
(هر نفر)
اتاق ۴ تخته
(هر نفر)
هتل... ۳ مینیا پولیس 1 6،550 دلار 7،950 دلار 6،050 دلار 5،750 دلار
لوج Seward Windsong ۳ سی وارد 2
Alyeska Resort ۴ گیرد وود 1
لوج Talkeeta Alaskan ۴ تاکیت 1
Denali Grizzly Resort ۳ دنالی 2
SpringHill Suites By Mariott Fairbanks ۳ فیربنکس 2
Best Western Valdez Harbor Inn ۳ ولدز 2
The Lakefront Ancorage ۳ انکوریج 2
هتل... ۳ لوس آنجلس 1
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۸ سال معذوریم.
 • پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • برای راحتی همسفران، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق (به نرخ روز) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.