کشمیر

ونیز هندوستان | 8 روزه از 24 شهریور 1396 کد تور: 13319 این تور برگزار شده است
جاذبه‌ها

کشمیر، دریاچه دال، اقامت در خانه قایقی (House Boat) شناور بر روی دریاچه، قایق‌سواری و تماشای غروب آفتاب بر روی دریاچه، منطقه زیبای کوهستانی پاهالگام، بازدید از باغ‌های نشاط و شالیمار، گشت دریاچه‌ دال با قایق‌های محلی (شیکارا)، بازدید از جزیره زیبای چهارچنار، دشت های زیبا آرو و بتاب، دشت چاندانوادی، بازدید از شهر سرینگار شامل بازدید از بازارهای محلی،باغ‌های نشاط و شالیمار، گلشن همدانیه، معبد شانکاراچاریا و دورنمای زیبای سرینگر

جاذبه های اختیاری: اسب سواری یا ترکینگ تا دشت بایساران، گشت و گذار در پارک ها و رودخانه لیدر، اسب سواری در دشت آرو و تماشای جاذبه های منطقه، مسجد جامع سرینگار، گشت های دهلی شامل قلعه ردفورت، مقبره همایون، بنای یادبود مهاتما گاندی، بانگالاصاحب و...

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
8 روزه از 24 شهریور (8 روز و 7 شب)
زمان حرکت
جمعه 1396/06/24
(بر اساس ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما رفت و برگشت تهران-دهلی با پرواز ماهان
وسیله نقلیه محلی
وسیلۀ نقلیۀ توریستی (پرواز دهلی-سرینگر و وسیله نقلیه توریستی در سرینگر)
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
جمعه شب‌هنگام از تهران بسوی دهلی پرواز خواهیم کرد.
نیمه شب به دهلی می‌رسیم. ترانسفر به هتل و استراحت تا زمان ترانسفر به فرودگاه و سپس به سرینگر پرواز خواهیم‌کرد. پس از رسیدن به سرینگار به هتل در پاهالگام خواهیم رفت.فرصت استراحت خواهیدداشت و اقامت‌مان در هتل پاهالگام خواهدبود.
2
پس از صبحانه گشت طبیعت گردی در طبیعت زیبای کوهستانی پاهالگام را داریم.به تماشای دشت های زیبا آرو و بتاب و گشت و گذار در دشت چاندانوادی خواهیم‌پرداخت. سپس به هتل محل اقامت‌مان در پاهالگام بازمی‌گردیم.
3
در این روز گشت آزاد خواهیدداشت و می‌توانید از تورهای اختیاری پاهالگام لذت ببرید. در این روز می توانید از پیاده روی، تماشای دشت بایساران و اسب سواری در میان مناظر زیبای جنگلی منطقه و دیگر فعالیتهای طبیعت گردی لذت ببرید.
= پاهالگام
4
پس ار صبحانه حرکت زمینی به سرینگر را خواهیم‌داشت. بعد از صرف ناهار به هاوس بوت سری می‌زنیم. بعد از ظهر حرکت با شیکاراها به سوی جزیره چهار چینار را خواهیم‌داشت و به تماشای غروب زیبای خورشید بر دریاچه دال می‌نشینیم. اقامت‌مان در هاوس بوت سرینگار خواهد بود.
= هاوس بوت سرینگار
5
پس از صرف صبحانه به سوی سرینگر حرکت می‌کنیم. گشت شهری شامل باغ های موغال نشاط و شالیمار، گلشن همدانی، در نهایت معبد شانکاراچاریا را خواهیم‌داشت و از معبد به تماشای دورنمای شهر سرینگر می‌نشینیم. پس از گشت به هاوس باوت بازمی‌گردیم. اقامت‌مان در هاوس بوت سرینگر خواهد بود.
= هاوس بوت سریناگار
6
روز ششم وقت آزاد خواهید داشت تا گشت نیم‌روزی داشته باشید. بعد از اتمام این گشت، با ترانسفر برای پرواز به دهلی به فرودگاه خواهیم‌ رفت. پس از رسیدن به دهلی می‌توانید در هتل استراحت کنید یا از وقت آزادتان برای گشت در شهر استفاده کنید.
= هتل دهلی
7
روز هفتم وقت آزاد برای گشت کامل دهلی خواهید داشت. می‌توانید از قلعه‌ی سرخ (Red Fort)، مقبره‌ی شاه همایون (Homayun's Tomb)، بنای یادبود مهاتما گاندی و بانگالاصاحب دیدن کنید. قلعه سرخ و مقبره همایون، دو اثر تاریخی برجسته هستند که هر دو ثبت جهانی شده‌اند. خرید از بازار هم در آخرین روز سفر بسیار جذاب خواهدبود، آخرین فرصت تهیه سوغات و یادگاری را در روز آخر از دست ندهید. در آخر از هتل به فرودگاه رفته و تا زمانی که ساعت پروازمان برسد در فرودگاه خواهیم بود.
8
صبح روز هشتم مطابق برنامه‌ی پروازی از دهلی به تهران پرواز می‌کنیم و حدود ساعت 6 صبح به تهران می‌رسیم.

آن‌چه باید در سفر 8 روزه کشمیر بدانیم


سایر خدمات
 • پرواز رفت و برگشت دهلی-سرینگر
 • ویزای توریستی هند
 • ۷ وعده صبحانه، 2 وعده شام
 • راهنمای فارسی زبان همراه تور
 • ترانسفر تمامی برنامه و گشتها
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
 • بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • جلسه معرفی تور برای همسفران توسط تورلیدر
 • تورلیدر برنامه: آقای علیرضا لبافی
اطلاعات تکمیلی
قیمت تور کشمیر۸ روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
تخت اضافه کودک ۳ تا ۶ سال
(بدون تخت)

Country Inn

4 دهلی 1 990 دلار

+ بلیط هواپیما

1,290 دلار

+ بلیط هواپیما

890 دلار

+ بلیط هواپیما

690 دلار

+ بلیط هواپیما

The Metropolitan Hotel & Spa

5 دهلی 1
Grand Mumtaz 4 پاهالگام 3
خانه قایقی Royal Group of Deluxe 4  سریناگار 2
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۸ سال معذوریم.
 • پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • برای راحتی همسفران، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق (به نرخ روز) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است. 
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.