تاریخ اجرا یا ثبت‌نام این تور گذشته است اما نگران نباشید!

نپال

کاتماندو تا آنارپورنا - سرزمین گل‌های صورتی | 13 روزه از 31 شهریور 1396 کد تور: 13346 این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.
جاذبه‌ها

ماجراجویی در کشور نپال، گشت و تماشای حیات‌وحش و پرندگان در جنگل‌های چیتوان، فیل‌سواری، رفتینگ (قایقرانی) در رودخانه وحشی تریشولی و تماشای مناظر بکر و رویایی، بازدید از جاذبه‌های شهر کاتماندو شامل قصرها و معبدهای قدیمی، بازدید از شهر باستانی بختاپور و معابد هندو، ییلاق ناگارکوت، تماشای طلوع و غروب خورشید بر فراز رشته کوه هیمالیا، مراسم رقص سنتی در چیتوان، دیدار از شهر زیبای پوخارا، موزه کوهنوردی، کمپ تبتی‌ها و بازارچه صنایع دستی تبتی‌ها،پیاده روی رویایی ۴ روزه دور قلل آناپورنا
جاذبه‌های اختیاری: پرواز کوهستان در کاتماندو، پاراگلایدر و کایت موتوردار همراه با خلبان در پوکارا، پرواز با هواپیما بر فراز قله اورست، دوچرخه سواری کوهستان، بانجی جامپینگ و سوئینگ در رودخانه بوتی‌کوشی(لست‌ریزورت)، اولترافلایت و…

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
13 روزه از 31 شهریور (13 روز و 12 شب)
زمان حرکت
جمعه 1396/06/31
(طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
وسیله نقلیه محلی
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
روز اول از تهران به‌سوی "کاتماندو" پرواز می‌کنیم پس از رسیدن به فرودگاه "کاتماندو" به‌سوی شهر "ناگارکت" حرکت می‌کنیم و غروب آفتاب را در هیمالیا مشاهده می‌کنیم و در هتل اقامت خواهیم داشت.
2
روز دوم طلوع آفتاب را در رشته کوه هیمالیا و اورست مشاهده می‌کنیم و از معبد "چانگونارایان" و شهر تاریخی "بختاپور" بازدید می‌کنیم، بعد از ظهر بازگشت به "ناگارکوت" را خواهیم داشت و در هتل اقامت می‌کنیم.
3
روز سوم به‌سوی "چیتوان" حرکت می‌کنیم و در ادامه به مدت 4 ساعت در "رودخانه تریشولی" خواهیم بود و به محل اقامت‌مان در "چیتوان" خواهیم رسید. محل اقامت ددر لوج جنگلی چیتوان است.
4
روز چهارم به قایق‎سواری، تماشای کروکودیل، پرنده‌نگری، فیل‌سواری و تماشای حیات‌وحش خواهیم پرداخت، از بازار و تماشای غروب در کنار رودخانه "چیتوان" لذت می‌بریم و مراسم فرهنگی روستایی را تماشا خواهیم کرد و به محل اقامت باز خواهیم گشت.
5
روز پنجم به‌سوی "پوخارا" حرکت می‌کنیم، بعداز ظهر گشت نیم‌روزه‌ "موزه کوهنوردی"، "کمپ تبتی" و "بازار صنایع دستی تبتی‌ها" خواهیم داشت و به محل اقامتمان در "پوخارا" می‌رویم.
6
روز ششم یک‌روز کامل وقت آزاد خواهیم داشت و می‌توانید از برنامه‌های اختیاری مانند پارگلایدر، پرواز با هواپیمای دونفره، بانجی، زیپلاین و… لذت ببرید و به هتل محل اقامت باز خواهیم گشت.
7
روز هفتم از "پخارا" به "نایاپول" حرکت خواهیم کرد و کوه‌پیمایی آغاز کرده و در خانه روستایی اقامت می‌کنیم.
8
روز هشتم کوه‌پیمایی از "تیکه‌دوگاندا" به "گورپانی" (حدود 7 تا 8 ساعت پیاده‌روی) را خواهیم داشت و در خانه روستایی اقامت می‌کنیم.
9
روز نهم قبل از طلوع آفتاب کوه‌پیمایی از "گورپانی" به "پون‌هیل" (حدود دو ساعت رفت و برگشت) را خواهیم داشت و زیباترین طلوع آفتاب را بر فراز قله هیمالیا تماشا می‌کنیم. وقت آزاد برای عکاسی و لذت بردن از دورنمای "هیمالیا" و "آناپورنا" خواهیم داشت و کوه‌پیمایی حدودا 7 ساعته از گورپانی به تادپانی را خواهیم داشت. در نهایت در تادپاین اقامت می‌کنیم.
10
حدود دو ساعت پیاده‌روی تا ابتدای مسیر جاده خاکی را انجام خواهیم داد. با جیپ به نایاپول می‌رویم. بعد از ناهار بسوی پوخارا حرکت می‌کنیم. بعدازظهر وقت آزاد برای استراحت و تفریح در پوخارا را دارید. در نهایت در هتل‌مان در پخارا اقامت می‌کنیم.
11
روز یازدهم حدود دو ساعت پیاده‌روی تا ابتدای مسیر جاده خاکی را خواهیم داشت، بعد از ناهار به‌سوی "پوخارا" حرکت می‌کنیم و بعدازظهر وقت ازاد برای استراحت و تفریح در "پوخارا" خواهیم داشت و به هتل محل اقامت باز خواهیم گشت.
12
گشت نیمرزوه شهری کاتماندو شامل بازدید از معابد و نقاط دیدنی معبد میمون‌ها, پاسیوپشنات, پودانات را خواهیم داشت. بعدازظهر وقت آزاد برای گشت‌های اختیاری و خرید را دارید. اقامت‌مان در هتل کاتماندو خواهدبود.
13
مطابق برنامه پرواز به سمت تهران بازمی‌گردیم. کوله‌بارمان را از یادگاری‌های و خاطرات خوب سفر به نپال پر می‌کنیم و به طرف وطن پرواز خواهیم کرد.
سایر خدمات
 • وسیله نقلیه توریستی برای گشت در کلیه شهرها
 • تورلیدر فارسی زبان همراه تور از ابتدا تا انتهای سفر
 • پرداخت کلیه ورودیه‌ها در گشت‌های دالاهو
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • رفتینگ در رودخانه تریشولی همراه با مربی قایقرانی
 • حمل بار توسط باربرهای محلی (شرپا) در مسیر آناپورنا-برای هر 2 نفر 1 شرپا)
 • ۱۲ وعده صبحانه، ۶وعده ناهار، ۳ وعده شام
 • تعداد یک پرواز داخلی، از پخارا به کاتماندو
اطلاعات تکمیلی
تور نپال۱۳ روزه
مشخصات هتل درجه شهر شب اتاق 2 تخته
(هر نفر)
اتاق 1 تخته
(هر نفر)
تخت اضافه
Himalayan Oasis ۴ کاتماندو ۳ 1,280 دلار
+ بلیط هواپیما
1,580 دلار
+ بلیط هواپیما
1,280 دلار
+ بلیط هواپیما
Club Himalaya ۴ ناگارکوت ۱
Landmark Forest Park ۴ چیتوان ۲
Ice Land ۴
 
پوخارا
 
۳
 
مهمانپذیر روستایی - آناپورنا ۳
 • تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • در خانه‌های روستایی مسیر آناپورنا، امکان اختصاص اتاق ۱ نفره به همسفران وجود ندارد.
 • امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی فوق وجود دارد.
 • هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور.
 • در این سفر از همراهی کودکان زیر ۷ سال معذوریم.
 • پرداخت هزینه ویزای کشور نپال در فرودگاه کاتماندوه بر عهده همسفران است. (هر نفر 25 دلار)
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.