021 4166 3000
تاریخ اجرا یا ثبت‌نام این تور گذشته است اما نگران نباشید!

سریلانکا

مزارع سبز چای تا سواحل اقیانوس هند | 9 روزه از 9 آذر 1396 کد تور: 13725
جاذبه‌ها

جاذبه‌ها: شهر کندی، تماشای مراسم رقص سنتی سریلانکا، بازدید از اثر ثبت جهانی معبد دندان بودا، گشت در مزارع ادویه سری‌لانکا، کارگاه صنایع چوبی کندی، کارخانه تولید چای نوارا الیا، سافاری پارک ملی اوداوالاوه و مشاهده حیات وحش (فیل آسیایی، تمساح، چیتال، طاووس و...)،  بافت زیبای تاریخی شهر گاله، سواحل زیبای بنتوتا و کرانه های اقیانوس هند

گشت‌های اختیاری: دشت هورتون و آبشار بیکر، بازدید از آبشار لاورزلیپ، موج‌سواری، غواصی، جت اسکی، سافاری با قایق در مادوریور، مشاهده بزرگترین نهنگ جهان و...

این سفر در یک نگاه
محل حرکت
فرودگاه امام خمینی
مدت
9 روزه از 9 آذر (9 روز و 8 شب)
زمان حرکت
پنج شنبه 1396/09/09
(سه ساعت قبل از زمان پرواز مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی
هواپیما تهران-کلومبو-تهران
وسیله نقلیه محلی
بیشترین فعالیت
برنامه سفر
1
روز اول از تهران به سمت سریلانکا پرواز خواهیم داشت و بعد از رسیدن به فرودگاه، به نگمبو می‌رویم و در هتل نگمبو اقامت می‌کنیم.
2
روز دوم در مسیر حرکتمان به سمت شهر کندی، از مزارع ادویه بازدید خواهیم داشت. بعد از ظهر گشتی به دور دریاچه خواهیم داشت و برای خریدهایتان به بازار کندی می‌رویم. هنگام غروب به تماشای رقص محلی سریلانکایی می‌نشینیم و سپس به هتل محل اقامتمان بازمی‌گردیم.
3
صبح روز سوم گشتی در شهر کندی خواهیم داشت تا از معبد دندان بودا دیدن کنیم. قبل از صرف ناهار به کارگاه صنایع چوبی می‌رویم تا از نزدیک با نحوه‌ی ساخت وسایل و لوازم چوبی آشنا شویم. بعد از ناهار به سوی نووارا الیا حرکت می‌کنیم تا از کارخانه‌ی چای این شهر بازدید کنیم و اگر دوست داشتید می‌توانید از این کارخانه، چای هم بخرید. شب هنگام به نوراالیا می‌رسیم و در هتل اقامت می‌کنیم.
4
روز چهارم وقت آزاد خواهید داشت تا در دشت هورتون و آبشار بیکر بازدید کنید و یا در شهر نواراالیا گشتی بزنید.
5
صبح روز پنجم به سمت شهر الا حرکت می‌کنیم و بعد از رسیدن به این شهر و بازدید از آبشار راوانا به سوی اوداوالاوه حرکتمان را ادامه می‌دهیم. به هنگام غروب هم می‌توانید با وقت آزادی که در اختیارتان است در هتل محل اقامت‌تان استراحت کنید.
6
روز ششم سفرمان در اوداوالاه به پارک ملی می‌رویم تا با سافاری در این پارک از نزدیک جانورانی مثل فیل آسیایی، تمساح، چیتال، طاووس را ببینیم. بعد از بازدید از پارک ملی اوداوالاه تا هنگام ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا استراحت کنید و بعد از صرف ناهار به سمت بندر بنتوتا می‌رویم. گشت و استراحت در سواحل اقیانوس هند در بندر بنتوتا از دیگر برنامه‌هایی است که در روز ششم سفرتان است.
7
روز هفتم، روز گشت و گذار در ساحل و تفریح است. در این روز می‌توانید از تفریحات آبی که در بندر بنتوتا وجود دارد نهایت استفاده را ببرید.
8
تا ظهر روز هشتم می‌توانید در هتل محل اقامتتان استراحت کنید و از نشستن در کنار سواحل اقیانوس هند لذت ببرید. بعد از ظهر هم گشتی نیم‌روزه از بافت تاریخی و قلعه‌ی شهر گاله خواهیم داشت. در شب آخر اقامتمان در بنتوتا هستیم.
9
روز آخر می‌توانید از وقت آزادتان استفاده کنید و گشتی در شهر بزنید. سپس طبق برنامه‌ی پروازی به سمت تهران پرواز خواهیم داشت.
سایر خدمات
 • ویزای کشور سریلانکا
 • راهنمای فارسی زبان همراه تور
 • اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها)
  • هزینه گشت های اختیاری بر عهده همسفران عزیز می باشد
 • بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو
 • تمامی وعده‌های صبحانه
 • جلسه معرفی تور برای همسفران توسط تورلیدر
اطلاعات تکمیلی
قیمت تور سریلانکا ۹ روزه

مشخصات هتل
درجه شهر شب اتاق ۲ تخته
(هر نفر)
اتاق ۱ تخته
(هر نفر)
تخت اضافه کودک ۳ تا ۶ سال
(بدون تخت)
Goldi Sands ۴ نگمبو ۱ 900 دلار

+ هزینه پرواز

1,300 دلار

+ هزینه پرواز

800 دلار

+ هزینه پرواز

700 دلار

+ هزینه پرواز

OZO  ۴ کندی ۱
 Jojos ۴ نوارا الیا ۲
Grand Safari Resort ۴ اوداوالاوه ۱
The Surf ۴ بنتوتا ۳
 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید. تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • هتل های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از 3 سال معذوریم.
 • پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • برای راحتی همسفران، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق (به نرخ روز) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است. 
 • ویزای سریلانکا در فرودگاه صادر خواهد شد، نیازی به اخذ ویزا از قبل وجود ندارد.
در حال حاضر امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود ندارد.
در صورت رزرو قبلی تایید شده، می‌توانید از سایر روش‌های پرداخت استفاده نمایید.