تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

معرفی بعضی از تورلیدرهای دالاهو

دوست دارید بدانید با تورلیدرهای دالاهو بیشتر آشنا شوید؟ در این مطلب برخی از قدرتمندترین لیدرهای دالاهو رابه شما معرفی خواهیم کرد. از زبان خود لیدرها با آنها آشنا شوید. هر لیدر چند سفر برای دالاهو اجرا کرده و خودش چه سوابقی خارج از دالاهو دارد. 

کریم شادفر 

سوابق سفر در دالاهو: 641 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر شخصی: سفر به بیش از 35 کشور 

سوابق سفرهای خارجی: 39 تور، معادل332.5 روز سفر. ویتنام، پرو، نپال، لائوس، کامبوج، کشمیر، کوبا، اندونزی، تونس،مالدیو،سریلانکا، اوگاندا، کنیا، تانزانیا، ترکیه تور کاپادوکیا

سوابق سفرهای داخلی: 135تور معادل 308.5 روز سفر

کریم میگه:

کریم شادفر هستم متولد 1356؛ اما به لطف سفر، چندین برابر سن شناسنامه‌ای خودم زندگی کردم. تجربیات سفرهایی که حاصل بیش از یک میلیون کیلومتر سفرهای من بود، باعث شد عمیقا به این باور و درک برسم که:

 • دنیا خیلی کوچکتر از اون چیزی هست که بخوام براش حرص بزنم یا مغرور بشم.
 • در عین کوچک بودن دنیا، از طرف مقابل خیلی بزرگتر از شهر و محله منه و می‌تونم شهروند جهان باشم و نه یک محله.
 • متوجه شدم گذر عمر بسیار سریعتر از اون چیزیه که تو آیینه می‌بینی. پس باید تا وقت دارم از بودن در این دنیا لذت ببرم.
 • بهترین و نزدیکترین دوستان زندگی خودم رو در سفرها پیدا کردم.
 • یاد گرفتم که در سختی‌های زندگی مثل سختی‌های سفر صبور و بردبار باشم.
 • با مشاهده انواع فرهنگ‌ها و تفاوت‌های اونها فهمیدم تعصب از هر نوع اون چقدر می‌تونه مخرب باشه.
 • یاد گرفتم در تنهایی خودم به همون اندازه از اوقات آزادم لذت ببرم که در جمع دوستانه میتونم شاد باشم.

 

خلاصه اینکه متفاوت زندگی کردن رو حاصل سفرهای رفته می‌دونم و همیشه برای سفر بعدی در حال رویاپردازی هستم.


سدره شاکری 

سوابق سفر در دالاهو: 341 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر شخصی: سفر به 7کشور خارجی ‌

سوابق سفرهای خارجی:15 روز سفر در دالاهو تورهای ترکیه تور قونیه و ارمنستان

سدره میگه:

متولد ۱۳۶۲ هستم. روانشناسی خوندم. مهمترین تفریح کودکی من طبیعت گردی و رابطه با حیوانات بود. از سال ۱۳۸۵ با حضور در دوره های طبیعت گردی این مسیر را به صورت حرفه ای ادامه دادم و از سال ۱۳۹۱ با آژانس طبیعت گردی دالاهو به صورت مستمر در حال همکاری هستم که نتیجه آن بیش از ۱۹۰ اجرای تور داخلی و خارجی بوده است. مهمترین دلیلی که باعث دوام این مسیر بود علاقه زیاد من به ارتباط با افراد و فرهنگ های مختلف و کشف ناشناخته هاست. سفر به من این امکان را میدهد که با بخش های مختلف وجود خودم بیشتر آشنا بشم و پیدا کردن دوست های ناب و همراه هم مزید بر علت است


علیرضا لبافی 

سوابق سفر در دالاهو: 241 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر خارجی: 5 تور معادل 45روز سفر.ایشان به آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، هند، تور ویتنام، لائوس، کامبوج، سریلانکا، مالدیو و کشمیر سفر کرده‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 83 تور معادل 154.5 روز سفر

علیرضا میگه:

علیرضا لبافی هستم، متولد 1362، هجده ساله که به طور مستمر سفر می‌کنم که بخش قابل توجهی از اونها طبیعتگردی بوده. از سال 88 عضو باشگاه کوهنوردی و اسکی دماوند هستم و از سال 93 با شرکت آریاناسیر دالاهو به عنوان راهنمای گردشگری همکاری می‌کنم. بیش از 80 سفر داخلی و خارجی برای دالاهو و شرکت‌های دیگر گردشگری اجرا کرده‌ام که از جمله اونها می‌تونم به آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، هند و ویتنام و... اشاره کنم.

جذاب ترین بخش حرفه راهنمای گردشگری برای من ارتباط با همسفران جدیده. معتقدم ارتباط در طی سفردریچه‌های نابی از تجربه‌ها و آگاهی‌های دیگران رو در صمیمی‌ترین فضاها به روی ما باز می‌کنه.


اهورا رفیعی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 338 روز سفر

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای گرجستان، ارمنستان، ترکیه و نپال سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 103 تور معادل 206 روز سفر با دالاهو

اهورا میگه:

سلام، اهورا هستم؛ سال ۸۹ برای اولین بار با دالاهو همسفر شدم و از سال ۹۱ خود را از خانواده دالاهو دانستم.

و اما من و سفر همانا من و درون من است. درون منی که با لمس یک برگ روح جنگل‌، با در دست گرفتن یک ‌مشت شن‌ طلا گون روح کویر و در لمس آبی فیروزه‌ای روح دریا میشوم.

و اینها همه‌ جلوه آرامش و بازگشت خود است. همانگونه که از فلسفه سرزمین طلوع خورشید تا غربی‌ترین نقاط این کُره گَردان راه آرامشی راهگشا‌تر‌ از بازگشت به طبیعت نبوده و نیست.

از بوعلی سینا، شهاب‌الدین سهروردی و محی الدین ابن عربی تا دن‌خوان و کاستاندا همه ‌و همه‌ به قلب طبیعت رسیدند.

سخن آخر این است: این زیباست که شریک در خاطرات هم باشیم و یادمان یادآور لبخند باشد که همانا شغل ما فروش خاطرات است و چه چیز زیباتر از این؟


جواد محسنی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، بلغارستان، امارات، چین، کوبا و صربستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 44 تور معادل 65 روز سفر با دالاهو 

جواد میگه:

سفر همون "هیچِ"، همون هیچی که وقتی بهت می گن چی میتونه حال تو خوب کنه، می گی "هیچی". سفر، تنها چیزیه که هزینه کردن برای اون، ما رو ثروتمندتر می‌کنه، تجربه‌های جدیدی بدست می‌آریم که توی هیچ کتابی نوشته نشده و تنها روش بدست آوردن این تجربه، داشتن شهامتِ قدم گذاشتن توی جاده به سمت ناشناخته هاست. کسانیکه سفر می کنند، در واقع دارن به خودشون فرصت شناخت میدن، فرصت شناخت فرهنگ ها و دیدن مقاصدِ جدید؛ یه جورایی انگار بیشتر از یک بار زندگی می کنند. گاهی بهتره که یک چیز را یک بار ببینیم تا هزاران بار درمورد آن بشنویم. من سفر رو به عنوان یک سبک زندگی انتخاب کردم. اگر دلتون میخواد دیالوگ چند سال دیگه تون "یادش بخیر، اون سفر چقدر خوش گذشت" باشه، بهتون پیشنهاد میدم توی این راه با من و آژانس دالاهو همراه باشید. سالها تجربه در زمینه گردشگری و توریسم باعث شده که دالاهو نیاز مسافرها رو خوب بشناسه و راه‌‎های دستیابی رضایت شما رو بلد باشه. 


تور لیدر: خانم قدسیه شهرکی

قدسیه شهرکی قدیمی  

سوابق سفر در دالاهو: ۱۳۶ روز سفر با دالاهو

سوابق سفر خارجی : اسپانیا، پرتغال، روسیه، ارمنستان، ترکیه، قبرس، هندوستان  و تونس

  سوابق سفر خروجی به عنوان تورلیدر:  به عنوان تور لیدر مقیم در کشور روسیه هر تابستان از سال ۲۰۱۷ الی ۲۰۱۹، تورهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ به عنوان راهنما، تور تونس دالاهو در نوروز سال ۱۳۹۷ 

سوابق سفرهای ورودی: انجام تورهای ورودی به عنوان راهنمای فرهنگیِ انگلیسی زبان از کشورهای آلمان، مالزی، اندونزی و... 

سوابق تحصیل و تدریس: تحصیل کرده ی رشته جغرافیا و برنامه ریزی توریسم؛ دارای مدرک گردشگری (برنامه ریزی،مدیریت، بازاریابی) و هتلداری از دانشگاه UIB کشور اسپانیا؛ مدرس دانشگاه در رشته گردشگری و هتلداری؛ مدرس زبان انگلیسی 

قدسیه میگه: 

در لحظه آغاز فرسنگ‌ها گامی است در فرجام هر گام فرسنگی و فرسنگی و فرسنگی است. " نصرت رحمانی"

من اهل سیستان و بلوچستانم. زاده سرزمین رستم، دیار نخل و دریا و بلوچ. از دورترین نقطه؛ سفر را آغاز کرده‌ام.از آن سوی ایران که روزگاری دسترسی به آن کار هرکسی نبوده است، آمدم و آمدم تا به اینجایی رسیدم که توشه خود را با شما قسمت کنم.باشد که سفر راه و رسم زندگی‌مان باشد.


محمد گائینی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 146.5 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای  اسپانیا، آلمان، فرانسه، برزیل، اتریش، جهموری چک، هلند، مراکش، گرجستان، ترکیه، ارمنستان، بلغارستان، کنیا، پرتغال و صربستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 36 تور معادل 113.5 روز سفر

محمد میگه:

هیچ چیزی تو دنیا اونقدر مهم نیست که ما فکر می‌کنیم. هیچ جانداری با ارزش‌تر از دیگری نیست و هیچ کجای دنیا بهتر از جای دیگه نیست! این‌ها مهم‌ترین درس‌هایی بودن که سال‌ها سفرکردن به من آموختن از طرفی برای من سفرهای گروهی بهترین فرصت برای زندگی کردنه... زندگی واقعی، بدون دغدغه، بدون نمایش، فرصتی برای شادی عمیق با تمام وجود. بر طبق آمار، در طول 5 سال گذشته بیش از 1000 نفر از مسافران دالاهو با من همسفر بوده‌اند و با افتخار می‌تونم بگم دالاهو 1000 نفر به دایره دوستانم اضافه کرده. لذتی بالاتر از این نیست که هر وقت و هر کجا همدیگر را می‌بینیم حالمون خوب میشه و خاطرات خوش سفر زنده میشه. مقاصد تکراری هیچ‌وقت برای من تکراری نمیشه چرا که اعتقاد دارم هر سفری با همسفرهاش ساخته میشه و نه فقط با جاذبه‌هاش. به امید همسفری و کشف دنیا...

از دیگر فعالیت‌های محمد گائینی راه‌اندازی تورهای حیات‌وحش انجمن یوزپلنگ ایرانی از سال 89. برگزاری تورهای حیات‌وحش به بیش از 50 پارک ملی، پناهگاه حیات وحش و منطقه حفاظت شده ایران است. 


نیما نوری

سوابق کلی سفر در دالاهو: 83 روز سفر

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای هند، ارمنستان، گرجستان، تونس، ترکیه و عربستان سفر کرده‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معال 69 روز سفر.

نیما میگه:

سلام، من نیما هستم. 11 ساله که طبیعت‌گردی حرفه‌ای می‌کنم و توی همین سفرها با لیدرهای دالاهو آشنا شدم. جذابیت کار و سبک زندگی اونها و از طرفی اشتیاق درونیم به سفر، پای من رو به حرفه تورلیدری و برنامه‌ریزی سفر باز کرد و این شد که از سال 1391 به صورت جدی تور اجرا می‌کنم. جو دوستانه و داشتن همسفرهای ارزشمندی که برخی از اونها جزو بهترین دوستانم شدند و سازنده لحظه‌های خاطره انگیز از نقطه نقطه ایران برای من بودند، شوق و اشتیاقم برای موندگار شدن تو این حرفه و دالاهو رو هر روز بیشتر کرده.


علیرضا حسین‌زاده

سوابق کلی سفر در دالاهو: 165.5 روز سفر 

سوابق سفر خارجی: ایشان یه مقاصد  مالزی، تایلند، صربستان، گرجستان، نپال، ترکیه (وان، استانبول، آنتالیا) نخجوان، ایروان، دبی سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 87 تور معادل 154.5 روز سفر

علیرضا میگه:

تجربه همزمان سه حس شگفت انگیز در یک تور...

نوستالژی: حس مرور خاطرات و لحظات شاد گذشته همراه با دوستانی مثل خودت، مثل دالاهو (همون آژانس همیشگی)، مثل لیدر علیرضا حسین زاده (دوستت، رفیقت).

سفر: بهبود سلامت کلی، افزایش خلاقیت و دوری از استرس و فشارهای کاری. 

تجربیات جدید و ناشناخته ها: اثر درمان روحی به همراه افزایش اعتماد بنفس.

با دالاهو و من و همسفرانی عالی سفر کنید و نتایج این سه شگفت انگیز رو همزمان تجربه کنید.


میلاد جلالوند

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر با دالاهو 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ارمنستان و ترکیه چندین بار سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معادل 65 روز سفر

میلاد میگه:

اگر بخواهید سفر دور دنیا را شروع کنید ممکن است کارتان نسبت به شخصی که برای مثال در اروپا زندگی می کند کمی سخت تر باشد و دلیل آن هم اختلاف واحد پولی است. اما می توانید کمی بیشتر کار کنید و کمتر خرج کنید و به عبارت دیگر خرج و مخارج اضافی را کنار بگذارید و کمی پول هایتان را ذخیره کنید تا بتوانید سفرتان را شروع کنید. در هر صورت هیچ چیز خوبی راحت به دست نمی آید!

زندگی یا یک ماجراجویی شجاعانه است یا هیچ چیز. (هلن کلر)

زندگی یعنی تجربه کردن و تجربه کردن، هم تجربه‌های خوب و هم تجربه‌های بد و چه دوست داشته باشید و چه نه هر دوی این‌ها در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد. اما وقتی بتوانید اتفاق‌های خوب را در زندگی‌تان پیش بیاورید چرا این کار را نکنید؟ سفر یکی از تجربه های خوبی است که می‌توانید بدست آورید.


رسول فرمانی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 143 روز سفر داشته‌اند.

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ترکیه و ارمنستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 77 تور معادل 143 روز سفر

رسول میگه:

از دانشگاه مدرک کارشناسی نرم‌افزار کامپیوتر دارم ولی در کار راهنمای‌تور دانشجوی مادام العمر خودشناسی و جهان‌شناسی و در کل، زندگی هستم. البته دانشجوی یک دانشگاه دیگه هم هستم، طبیعت. بودن در طبیعت برای من زیستن در لحظه حال و درک واقیعت هستی است.به همین دلیل است که شغل راهنمای‌تور را دوست دارم. از سال ۹۵ با دالاهو همکاری داشته و بیش از 70 سفر با شرکت دالاهو و همسفرانش همراه بوده‌ام. خرسندم که در مسیر شغلیم از تجربه شرکت نظام‌مند و مشتری‌مدار و در عین حال دوستدار طبیعت دالاهو بهره برده‌ام و با دالاهو و همسفرانش، همراه و همسفر بوده‌ام.


محسن شریعتی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر داشته‌اند.

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ترکیه و ارمنستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معادل 65 روز سفر را اجرا کرده‌اند. در مجموع 335 روز سفر با سایر آژانس‌های گردشگری داشته‌اند.

محسن میگه:

براستی هدف، رویاییست که برای آن زمان تعیین می‌کنیم و چه هدفی رویایی تر از سفر؛ سفری لبریز از تمدد اعصاب. برای من اما، سفر از جنس ابر و عرفان آغاز شد. آنجا که در بحبوحه  ورود به دانشگاه در سال ۸۷، راهنمای سفر به جنگل ابر بودم و شب مانی‌های خاطره انگیز در قلب جنگل‌‌های هیرکانی، آغازی شد برای ورود به هزارتوی طبیعت. طی همین سال‌ها بود که آشنایی با شرکت های اکوتور و دالاهو و میزبانی از تورهای جنگل ابر این گروه‌ها، در خانه‌های نقلی روستای ابر، مسیر حرفه‌ای مرا از حوزه زمخت عمران به حوزه لطیف گردشگری هدایت کرد تا جایی که چندی پیش، خود را فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی گردشگری در مقطع ارشد دیدم. سال های ۹۵ و ۹۶ با کسب عناوین برگزیده برتر ملی گردشگری و جوان برتر از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری(وزارتخانه فعلی) و وزارت ورزش و جوانان، عزمم برای گام هایی بلند در این حوزه سترگ جزم شد.

تورهای داخلی1398/09/12 | کد مطلب: 1951


 • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
فائزه
1403/03/13 16:54
تور تونس با آقای علیرضا حسین زاده بی نظیر بود.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1403/03/16 14:12
دوست عزیز
سلام

خوشحالیم تجربه خوبی داشتین، امیدواریم در سفرهای بعدی هم افتخار همراهی شما را داشته باشیم.

با تشکر از پیام شما

خراسانی
1402/08/07 11:52
من دنبال پلتفرم یا سایتی هستم تا در مورد تحقیقم با خارجی زبانان رایزنی کنم در مورد فرهنگ آداب رسوم وغیره
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1402/08/08 14:51
دوست عزیز
سلام

متاسفانه در این زمینه اطلاعاتی نداریم.

با تشکر از پیام شما

حمیده حقگویان
1401/10/02 15:19
اسم تور لیدر آقا کاظم نیست؟؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/10/08 09:40
دوست عزیز
سلام

بله متاسفانه. همانطور که در ابتدای متن و عنوان اشاره شده فقط بعضی از لیدرها را دراینجا نام بردیم و حتما سعی می کنیم این مطلب را کامل تر کنیم.

با تشکر از پیام شما

پژمان
1402/03/26 08:14
یکی از بهنرین تورلیدر های دالاهو ؛ نیما نوری هست ؛ حقیقتا بینظیر هست؛ تور هند رو ما باهاش رفتیم عالی اجرا کرد و باعث شد چندین برابر از این سفر لذت ببریم. قطعا در سفرهای بعدی تورلیدری نیما یکی از پارامترهای انتخابمون خواهد بود
كيوان
1401/02/19 15:51
واقعا جاي خانم شيرين گودرزي خاليه تو اين ليست يكي از بهترين ليدرهايي كه با كل شركتهايي كه تور رفتم ديدم دلسوز و در خدمت گروه محمد گاييني هم كه نياز به تعريف نداره
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 15:48
دوست عزیز
سلام

بله ایشان یکی از بهترین تورلیدرهای ما هستند. این فهرست به مرور بروزرسانی خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

ارژنگ
1399/10/06 20:38
بطور کلی از ویژه گیهای لیدر های دالاهو:1- فن بیان2- توضیح درمورد محل های مورد بازدید3-مهارت های تور گردانی بخوبی مشاهده میشوددر ضمن مدیریت آقای شاد فر قابل تحسین استاز همسفرا ن قدیمی دالاهو
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/10/07 10:41
دوست عزیز
سلام

ممنون از شما برای ارسال نظر.

با تشکر

یوسفی
1399/07/27 12:24
فقط آرش حسین زاده. هیچ نقصی تو کارش نیست
پاسخ دهید...
علیه علوی
1399/06/15 17:28
خاطرات سفریک روزه ام بزنجان باتورلیدری آقای آرش محرمی بقدری ماندگاروجذاب بوده است که پس از گذشت چندسال جزئیات سفررابخاطردارم،وامیدوارم که بازهم بهمراه لیدرتواناومهربانی مانندایشان سفر کنم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/06/18 11:02
دوست عزیز
سلام

خوشحالیم که خاطرات ماندگار و خوبی از سفر به زنجان داشتین. آقای آرش محرمی کی از بهترین لیدرهای ما هستن. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

با تشکر از پیام شما

شیما
1398/11/30 16:42
سلام قطعا سفر با آقای محرمی عزیز هم میتونه عالی باشه
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/12/03 09:12
دوست عزیز
سلام

قطعا همین طوره.

با تشکر از پیام شما

کامران
1398/09/09 09:52
چه انتخاب های شایسته ای، قطعا سفر با آقای گایینی به حیات وحش افریقا میتونه تجربه خاصی باشه، چرا که اطلاعات حیات وحش این تورلیدر دوست داشتنی یکی از ویژگی های خوب ایشون هست. امیدوارم بتونم با ایشون همسفر بشم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/09/09 11:48
دوست عزیز
سلام

سفر به آفریقا یه تور استثنایی و فوق‌العاده اس که با وجود تور لیدر خوبی مثل آقای گائینی تکمیل میشه. امیدوارم بتونید با ایشون همسفر بشین.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1398/08/28 18:48
اولین سفرم با دالاهو تور ابیانه بود با نیما . یادش به خیر
پاسخ دهید...
زهرا طوسی
1398/08/27 11:19
سلام چقدر خوبه که لیدرها رو معرفی کردید. من با آقایان حامد رمضان زاده و جواد محسنی سفر داخلی داشتم که هر دو خوب بودند بخصوص آقای محسنی.
پاسخ دهید...
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.