تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

معرفی بعضی از تورلیدرهای دالاهو

دوست دارید بدانید با تورلیدرهای دالاهو بیشتر آشنا شوید؟ در این مطلب برخی از قدرتمندترین لیدرهای دالاهو رابه شما معرفی خواهیم کرد. از زبان خود لیدرها با آنها آشنا شوید. هر لیدر چند سفر برای دالاهو اجرا کرده و خودش چه سوابقی خارج از دالاهو دارد. 

 

نام تور لیدر: اهورا رفیعی
سوابق کلی سفر در دالاهو: 285 روز سفر
سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای گرجستان، ارمنستان و ترکیه سفر داشته‌اند.
سوابق سفرهای داخلی: 103 تور معادل 206 روز سفر با دالاهو
اهورا میگه:
سلام،اهورا هستم؛ سال ۸۹ برای اولین بار با دالاهو همسفر شدم و از سال ۹۱ خود را از خانواده دالاهو دانستم.
و اما من و سفر همانا من و درون من است. درون منی که با لمس یک برگ روح جنگل‌، با در دست گرفتن یک ‌مشت شن‌ طلا گون روح کویر و در لمس آبی فیروزه‌ای روح دریا میشوم.
و اینها همه‌ جلوه آرامش و بازگشت خود است. همانگونه که از فلسفه سرزمین طلوع خورشید تا غربی‌ترین نقاط این کُره گَردان راه آرامشی راهگشا‌تر‌ از بازگشت به طبیعت نبوده و نیست.
از بوعلی سینا، شهاب‌الدین سهروردی و محی الدین ابن عربی تا دن‌خوان و کاستاندا همه ‌و همه‌ به قلب طبیعت رسیدند.
سخن آخر این است: این زیباست که شریک در خاطرات هم باشیم و یادمان یادآور لبخند باشد که همانا شغل ما فروش خاطرات است و چه چیز زیباتر از این؟
 

نام تور لیدر: کریم شادفر 

سوابق سفر در دالاهو: 401 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر شخصی: سفر به بیش از 35 کشور 

سوابق سفر خارجی: 17 تورمعادل 179 روز سفر. ایشان به ویتنام، لائوس، کامبوج، کشمیر، کوبا، اندونزی، تونس و آفریقا(اوگاندا، کنیا و تانزانیا)  سفر کرده‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 126 تور معادل 270 روز سفر

کریم میگه:
کریم شادفر هستم متولد 1356 ولی به لطف سفر چندین برابر سن شناسنامه ای خودم، زندگی کردم. تجربیات سفرهایی که حاصل بیش از یک میلیون کیلومتر سفرهای من بود، باعث شد عمیقا به این باور و درک برسم که:
- دنیا خیلی کوچکتر از اون چیزی هست که بخواهیم براش حرص بزنم یا مغرور بشم.
- در عین کوچک بودن دنیا، از طرف مقابل خیلی بزرگتر از شهر و محله من هست و می‌تونم شهروند جهان باشم و نه یک محله
- متوجه شدم گذر عمر بسیار سریعتر از اون چیزی هست که در آیینه می‌بینیم پس تا وقت دارم از بودن در این دنیا لذت ببرم.
- بهترین و نزدیکترین دوستان زندگی خودم رو در سفرها پیدا کردم.
- یاد گرفتم که در سختی‌های زندگی مثل سختی‌های سفر صبور و بردبار باشم.
- با مشاهده انواع فرهنگ‌ها و تفاوت‌های اونها فهمیدم تعصب از هر نوع اون چقدر می‌تونه مخرب باشه.
یاد گرفتم در تنهایی خودم به همون اندازه از اوقات آزادم لذت ببرم که در جمع دوستانه میتونم شاد باشم.
و...
خلاصه اینکه متفاوت زندگی کردن رو حاصل سفرهای رفته می‌دونم و همیشه برای سفر بعدی در حال رویاپردازی هستم.

 

 

نام تور لیدر: علیرضا لبافی 

سوابق سفر در دالاهو: 176.5 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر خارجی: 3 تور معادل 22 روز سفر.ایشان به آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، هند، ویتنام، لائوس، کامبوج و کشمیر سفر کرده‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 83 تور معادل 154.5 روز سفر

علیرضا میگه:

علیرضا لبافی هستم، متولد 1362، هجده ساله که به طور مستمر سفر می‌کنم که بخش قابل توجهی از اونها طبیعتگردی بوده. از سال 88 عضو باشگاه کوهنوردی و اسکی دماوند هستم و از سال 93 با شرکت آریاناسیر دالاهو به عنوان راهنمای گردشگری همکاری می‌کنم. بیش از 80 سفر داخلی و خارجی برای دالاهو و شرکت‌های دیگر گردشگری اجرا کرده‌ام که از جمله اونها می‌تونم به آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، هند و ویتنام و... اشاره کنم.
جذاب ترین بخش حرفه راهنمای گردشگری برای من ارتباط با همسفران جدیده. معتقدم ارتباط در طی سفردریچه‌های نابی از تجربه‌ها و آگاهی‌های دیگران رو در صمیمی‌ترین فضاها به روی ما باز می‌کنه.

 

 

 

نام تور لیدر: حامد رمضان‌زاده

سوابق سفر در دالاهو: 250.5 روز سفر با دالاهو 

سوابق سفر خارجی: 1 تور 8 روزه. ایشان به کشورهای آلمان، هلند، مراکش، تاجیکستان و مالزی سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 107 تور معادل 242.5 روز سفر 

حامد میگه:

حامد رمضان زاده هستم، دکتری باستان شناسی از دانشگاه تهران. علاقه به گشت و گذار و بازدید از آثار تاریخی از دوران کودکی و با دوچرخه سواری در کوچه و پس کوچه‌های پشت مسجد جامع یزد در من شکل گرفت. پس برای کسی که هر روز در کوچه های آشتی کنان یزد، بلندای مناره‌های مسجد جامع آن را نظاره کرده، تحصیل در رشته باستان شناسی یکی از بهترین گزینه‌ها بود. با ورود به دانشگاه در سال ۸۱، محدوده سفرهای من وسعت یافت و در این ایام به شهرها و استان‌های مختلف ایران سفر کردم. در طی این سال‌ها عمدتا جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی مورد توجه من بودند تا اینکه در سال ۹۴ با مجموعه دالاهو آشنا شدم و همکاری با دالاهو، طبیعت‌گردی را هم به مجموعه علاقه‌مندی‌ها و فعالیت‌های من در حوزه گردشگری اضافه کرد. در طول این چهارسال همکاری، 108 تور بیش از 240 روز سفر رفته‌ام؛ سفرهایی که هم جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی در آن وجود داشتند و هم جاذبه‌های طبیعی. 

 

 

نام تور لیدر: اهورا رفیعی
سوابق کلی سفر در دالاهو: 285 روز سفر
سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای گرجستان، ارمنستان و ترکیه سفر داشته‌اند.
سوابق سفرهای داخلی: 103 تور معادل 206 روز سفر با دالاهو
اهورا میگه:
سلام،اهورا هستم؛ سال ۸۹ برای اولین بار با دالاهو همسفر شدم و از سال ۹۱ خود را از خانواده دالاهو دانستم.
و اما من و سفر همانا من و درون من است. درون منی که با لمس یک برگ روح جنگل‌، با در دست گرفتن یک ‌مشت شن‌ طلا گون روح کویر و در لمس آبی فیروزه‌ای روح دریا میشوم.
و اینها همه‌ جلوه آرامش و بازگشت خود است. همانگونه که از فلسفه سرزمین طلوع خورشید تا غربی‌ترین نقاط این کُره گَردان راه آرامشی راهگشا‌تر‌ از بازگشت به طبیعت نبوده و نیست.
از بوعلی سینا، شهاب‌الدین سهروردی و محی الدین ابن عربی تا دن‌خوان و کاستاندا همه ‌و همه‌ به قلب طبیعت رسیدند.
سخن آخر این است: این زیباست که شریک در خاطرات هم باشیم و یادمان یادآور لبخند باشد که همانا شغل ما فروش خاطرات است و چه چیز زیباتر از این؟

 

 

نام تور لیدر: جواد محسنی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، بلغارستان، امارات، چین، کوبا و صربستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 44 تور معادل 65 روز سفر با دالاهو 

جواد میگه:

سفر همون "هیچِ"، همون هیچی که وقتی بهت می گن چی میتونه حال تو خوب کنه، می گی "هیچی". سفر، تنها چیزیه که هزینه کردن برای اون، ما رو ثروتمندتر می‌کنه، تجربه‌های جدیدی بدست می‌آریم که توی هیچ کتابی نوشته نشده و تنها روش بدست آوردن این تجربه، داشتن شهامتِ قدم گذاشتن توی جاده به سمت ناشناخته هاست. کسانیکه سفر می کنند، در واقع دارن به خودشون فرصت شناخت میدن، فرصت شناخت فرهنگ ها و دیدن مقاصدِ جدید؛ یه جورایی انگار بیشتر از یک بار زندگی می کنند. گاهی بهتره که یک چیز را یک بار ببینیم تا هزاران بار درمورد آن بشنویم. من سفر رو به عنوان یک سبک زندگی انتخاب کردم. اگر دلتون میخواد دیالوگ چند سال دیگه تون "یادش بخیر، اون سفر چقدر خوش گذشت" باشه، بهتون پیشنهاد میدم توی این راه با من و آژانس دالاهو همراه باشید. سالها تجربه در زمینه گردشگری و توریسم باعث شده که دالاهو نیاز مسافرها رو خوب بشناسه و راه‌‎های دستیابی رضایت شما رو بلد باشه. 

 

 

 

نام تور لیدر: حمیدرضا نصیر

سوابق کلی سفر در دالاهو: 99.5 روز سفر 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای هند، امارات، عربستان، روسیه، ترکیه، ایتالیا، یونان، آمریکا، فرانسه، اسپانیا، مالزی، سریلانکا و اندونزی سفر داشته‌اند. 

سوابق سفرهای داخلی: 49 تور معادل 87.5 روز سفر 

حمیدرضا میگه:

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

همیشه در سفر برای همسفرها یادآور میشم زمانیکه با آژانس دالاهو که عمده سفرهاش طبیعتگردی هست سفر می‌کنید باید تعریف اکوتوریسم را با اینکه میدانیم مدام در ذهن تکرار کنیم. اکوتوریسم سفری است  مسؤولانه به مناطق طبیعی، که موجب حفظ محیط زیست و بهبود زندگی مردم محلی می‌شود. آژانس دالاهو همیشه این خط مشی را حفظ کرده؛ با اقامت در اقامتگاه‌های بومگردی که هم باعث رونق کسب و کار جامعه محلی میشه و هم باعث دلگرمی و ممانعت از مهاجرت جامعه محلی و تشویق به حفظ سنن و صنایع دستی آنها و همچنین با حذف فرم‌های کاغذی مانند فرم نظر سنجی، فرم اطلاعات همسفران که با این کار هم به قطع شدن کمتر درخت‌ها و حفظ محیط زیست کمک می‌کنه و هم در پایان سال هزینه کاغذهایی که باید مصرف می‌شدند را صرف امور خیریه مانند تور خیریه سالمندان کهریزک می‌کنه. اگر با تورهای داخلی یا خارجی دالاهو سفر کنید هم مسئولانه سفر کردن را انجام می‌دهید و هم از زیبایی‌های خلقت لذت می‌برین.

 

 

نام تور لیدر: محمد گائینی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 146.5 روز سفر با دالاهو

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای  اسپانیا، آلمان، فرانسه، برزیل، اتریش، جهموری چک، هلند، مراکش، گرجستان، ترکیه، ارمنستان، بلغارستان، کنیا، پرتغال و صربستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 36 تور معادل 113.5 روز سفر

محمد میگه:

هیچ چیزی تو دنیا اونقدر مهم نیست که ما فکر می‌کنیم. هیچ جانداری با ارزش‌تر از دیگری نیست و هیچ کجای دنیا بهتر از جای دیگه نیست! این‌ها مهم‌ترین درس‌هایی بودن که سال‌ها سفرکردن به من آموختن از طرفی برای من سفرهای گروهی بهترین فرصت برای زندگی کردنه... زندگی واقعی، بدون دغدغه، بدون نمایش، فرصتی برای شادی عمیق با تمام وجود. بر طبق آمار، در طول 5 سال گذشته بیش از 1000 نفر از مسافران دالاهو با من همسفر بوده‌اند و با افتخار می‌تونم بگم دالاهو 1000 نفر به دایره دوستانم اضافه کرده. لذتی بالاتر از این نیست که هر وقت و هر کجا همدیگر را می‌بینیم حالمون خوب میشه و خاطرات خوش سفر زنده میشه. مقاصد تکراری هیچ‌وقت برای من تکراری نمیشه چرا که اعتقاد دارم هر سفری با همسفرهاش ساخته میشه و نه فقط با جاذبه‌هاش. به امید همسفری و کشف دنیا...

از دیگر فعالیت‌های محمد گائینی راه‌اندازی تورهای حیات‌وحش انجمن یوزپلنگ ایرانی از سال 89. برگزاری تورهای حیات‌وحش به بیش از 50 پارک ملی، پناهگاه حیات وحش و منطقه حفاظت شده ایران است. 

 

 

نام تور لیدر: نیما نوری

سوابق کلی سفر در دالاهو: 83 روز سفر

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای هند، ارمنستان، گرجستان، تونس، ترکیه و عربستان سفر کرده‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معال 69 روز سفر.

نیما میگه:

سلام، من نیما هستم. 11 ساله که طبیعت گردی حرفه‌ای می‌کنم و توی همین سفرها با لیدرهای دالاهو آشنا شدم. جذابیت کار و سبک زندگی اونها و از طرفی اشتیاق درونیم به سفر، پای من رو به حرفه تورلیدری و برنامه‌ریزی سفر باز کرد و این شد که از سال 1391 به صورت جدی تور اجرا می‌کنم. جو دوستانه و داشتن همسفرهای ارزشمندی که برخی از اونها جزو بهترین دوستانم شدند و سازنده لحظه‌های خاطره انگیز از نقطه نقطه ایران برای من بودند، شوق و اشتیاقم برای موندگار شدن تو این حرفه و دالاهو رو هر روز بیشتر کرده.

 

 

نام تور لیدر: علیرضا حسین‌زاده

سوابق کلی سفر در دالاهو: 165.5 روز سفر 

سوابق سفر خارجی: ایشان یه مقاصد  مالزی، تایلند، صربستان، گرجستان، نپال، ترکیه (وان، استانبول، آنتالیا) نخجوان، ایروان، دبی سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 87 تور معادل 154.5 روز سفر

علیرضا میگه:

تجربه همزمان سه حس شگفت انگیز در یک تور...

نوستالژی: حس مرور خاطرات و لحظات شاد گذشته همراه با دوستانی مثل خودت، مثل دالاهو (همون آژانس همیشگی)، مثل لیدر علیرضا حسین زاده (دوستت، رفیقت).

سفر: بهبود سلامت کلی، افزایش خلاقیت و دوری از استرس و فشارهای کاری. 

تجربیات جدید و ناشناخته ها: اثر درمان روحی به همراه افزایش اعتماد بنفس.

با دالاهو و من و همسفرانی عالی سفر کنید و نتایج این سه شگفت انگیز رو همزمان تجربه کنید.

 

 

 

نام تور لیدر:ترانه موحدی‌نیا

سوابق کلی سفر در دالاهو: 177 روز سفر

سوابق سفر خارجی: ایشان به ترکیه و ازبکستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 83 تور داخلی با دالاهو معادل 177روز سفر

 

ترانه میگه:

زندگی یعنی سفر و سفر یعنی زندگی
سفر کردن را از دوران دانشجویی آغاز کردم، حدود 10 سالی هست که سفر می‌کنم و با سفر کردن به شناخت خود و جهان پیرامونم پرداختم. کارشناسی ارشد خود در رشته مرمت و احیای بناهای تاریخی از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم و 5 سال است که تورلیدری را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کردم. بالغ بر 400 روز تور را با آژانس های مختلف انجام دادم و حدود یک سال است که تورهای ورودی را شروع کرده‌ام. امید که بتوانم در مسیر سفر و تور محکم‌تر و استوارتر قدم بردارم.حدود 10 سالی هست که سفر می‌کنم برای شناخت خود و جهان پیرامون. تورلیدری را 5 سال پیش با آژانس دالاهو آغاز کردم و تاکنون هم فعالیتم ادامه دارد.

 

نام تور لیدر: میلاد جلالوند

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر با دالاهو 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ارمنستان و ترکیه چندین بار سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معادل 65 روز سفر

میلاد میگه:

اگر بخواهید سفر دور دنیا را شروع کنید ممکن است کارتان نسبت به شخصی که برای مثال در اروپا زندگی می کند کمی سخت تر باشد و دلیل آن هم اختلاف واحد پولی است. اما می توانید کمی بیشتر کار کنید و کمتر خرج کنید و به عبارت دیگر خرج و مخارج اضافی را کنار بگذارید و کمی پول هایتان را ذخیره کنید تا بتوانید سفرتان را شروع کنید. در هر صورت هیچ چیز خوبی راحت به دست نمی آید!
زندگی یا یک ماجراجویی شجاعانه است یا هیچ چیز. (هلن کلر)
زندگی یعنی تجربه کردن و تجربه کردن، هم تجربه‌های خوب و هم تجربه‌های بد و چه دوست داشته باشید و چه نه هر دوی این‌ها در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد. اما وقتی بتوانید اتفاق‌های خوب را در زندگی‌تان پیش بیاورید چرا این کار را نکنید؟ سفر یکی از تجربه های خوبی است که می‌توانید بدست آورید.

 

 

 

نام تور لیدر: آرش حسین‌زاده

سوابق کلی سفر در دالاهو: 165 روز سفر با دالاهو 

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ترکیه، برزیل سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 103 تور معادل 165روز سفر

آرش میگه:

آرش حسین‌زاده هستم، علاقه‌مند به سفر، کشورم ایران و شهرم تهران، روزی از روزها تصمیم به سفری به جنوب گرفتم با دالاهو، هیچ وقت فکر نمی‌کردم که اون سفر تمام مسیر زندگی من رو تغییر بده و امروز دالاهو بشه بخشی از زندگی هر روزه من

 

 

نام تور لیدر: رسول فرمانی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 143 روز سفر داشته‌اند.

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ترکیه و ارمنستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 77 تور معادل 143 روز سفر

رسول میگه:

از دانشگاه مدرک کارشناسی نرم‌افزار کامپیوتر دارم ولی در کار راهنمای‌تور دانشجوی مادام العمر خودشناسی و جهان‌شناسی و در کل، زندگی هستم. البته دانشجوی یک دانشگاه دیگه هم هستم، طبیعت. بودن در طبیعت برای من زیستن در لحظه حال و درک واقیعت هستی است.به همین دلیل است که شغل راهنمای‌تور را دوست دارم. از سال ۹۵ با دالاهو همکاری داشته و بیش از 70 سفر با شرکت دالاهو و همسفرانش همراه بوده‌ام. خرسندم که در مسیر شغلیم از تجربه شرکت نظام‌مند و مشتری‌مدار و در عین حال دوستدار طبیعت دالاهو بهره برده‌ام و با دالاهو و همسفرانش، همراه و همسفر بوده‌ام.

 

نام تور لیدر: محسن شریعتی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 65 روز سفر داشته‌اند.

سوابق سفر خارجی: ایشان به کشورهای ترکیه و ارمنستان سفر داشته‌اند.

سوابق سفرهای داخلی: 28 تور معادل 65 روز سفر را اجرا کرده‌اند. در مجموع 335 روز سفر با سایر آژانس‌های گردشگری داشته‌اند.

محسن میگه:

براستی هدف، رویاییست که برای آن زمان تعیین می‌کنیم و چه هدفی رویایی تر از سفر؛ سفری لبریز از تمدد اعصاب. برای من اما، سفر از جنس ابر و عرفان آغاز شد. آنجا که در بحبوحه  ورود به دانشگاه در سال ۸۷، راهنمای سفر به جنگل ابر بودم و شب مانی‌های خاطره انگیز در قلب جنگل‌‌های هیرکانی، آغازی شد برای ورود به هزارتوی طبیعت. طی همین سال‌ها بود که آشنایی با شرکت های اکوتور و دالاهو و میزبانی از تورهای جنگل ابر این گروه‌ها، در خانه‌های نقلی روستای ابر، مسیر حرفه‌ای مرا از حوزه زمخت عمران به حوزه لطیف گردشگری هدایت کرد تا جایی که چندی پیش، خود را فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی گردشگری در مقطع ارشد دیدم. سال های ۹۵ و ۹۶ با کسب عناوین برگزیده برتر ملی گردشگری و جوان برتر از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری(وزارتخانه فعلی) و وزارت ورزش و جوانان، عزمم برای گام هایی بلند در این حوزه سترگ جزم شد.

 

 

نام تور لیدر: آرش محرمی

سوابق کلی سفر در دالاهو: 67.5 روز سفر با دالاهو 

سوابق سفرهای داخلی: 41 بار سفر معادل 67.5 روز 

آرش میگه:

من آرش محرمی هستم. رشته تحصیلیم زیست و جانورشناسی بوده و کارم عکاسی و فیلمسازی. برای من جای خوشبختی داره که کار تورگردانی رو از سال 95 با دالاهو که معیارهای اکوتوریسمی براش اهمیت داره، شروع کردم. قبل از اون، تجربه سفرهای من عموما مربوط به سفرهای پژوهشی در حیاتوحش یا پروژه‌های مستند بود؛ اما گفتن و شنفتن ویژگی‌های بومی، تاریخی، فرهنگی و داستان‌های مردم مختلف در حین سفرهام همیشه برام جالب توجه بوده.

اجرای تور با آدم‌های جدید و قدیمی، هربار فرصت جدیدی برای کشف و فهم تازه به من و همسفرانم میده و خوشحالم که تا امروز تونستیم از این فرصت فوق‌العاده بهره‌مند بشیم.

من به جز تورهای داخلی طبیعت‌گردی و فرهنگی، تجربه اجرای تور یکماهه ورودی ایران‌گردی برای چند مسافر خارجی رو داشتم. امیدوارم با توجه به اشتراکات فرهنگی و تاریخی فراوان، در سفرهای خارجی نگاه تازه‌ای از خودمون پیدا کنیم و یکی از بهترین خاطرات سفرهامون رو باهم برای هم به یادگار بگذاریم.

 1398/09/12 | کد مطلب: 1951


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
ارژنگ
1399/10/06 20:38
بطور کلی از ویژه گیهای لیدر های دالاهو:1- فن بیان2- توضیح درمورد محل های مورد بازدید3-مهارت های تور گردانی بخوبی مشاهده میشوددر ضمن مدیریت آقای شاد فر قابل تحسین استاز همسفرا ن قدیمی دالاهو
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/10/07 10:41
دوست عزیز
سلام

ممنون از شما برای ارسال نظر.

با تشکر

یوسفی
1399/07/27 12:24
فقط آرش حسین زاده. هیچ نقصی تو کارش نیست
پاسخ دهید...
علیه علوی
1399/06/15 17:28
خاطرات سفریک روزه ام بزنجان باتورلیدری آقای آرش محرمی بقدری ماندگاروجذاب بوده است که پس از گذشت چندسال جزئیات سفررابخاطردارم،وامیدوارم که بازهم بهمراه لیدرتواناومهربانی مانندایشان سفر کنم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/06/18 11:02
دوست عزیز
سلام

خوشحالیم که خاطرات ماندگار و خوبی از سفر به زنجان داشتین. آقای آرش محرمی کی از بهترین لیدرهای ما هستن. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

با تشکر از پیام شما

شیما
1398/11/30 16:42
سلام قطعا سفر با آقای محرمی عزیز هم میتونه عالی باشه
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/12/03 09:12
دوست عزیز
سلام

قطعا همین طوره.

با تشکر از پیام شما

کامران
1398/09/09 09:52
چه انتخاب های شایسته ای، قطعا سفر با آقای گایینی به حیات وحش افریقا میتونه تجربه خاصی باشه، چرا که اطلاعات حیات وحش این تورلیدر دوست داشتنی یکی از ویژگی های خوب ایشون هست. امیدوارم بتونم با ایشون همسفر بشم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/09/09 11:48
دوست عزیز
سلام

سفر به آفریقا یه تور استثنایی و فوق‌العاده اس که با وجود تور لیدر خوبی مثل آقای گائینی تکمیل میشه. امیدوارم بتونید با ایشون همسفر بشین.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1398/08/28 18:48
اولین سفرم با دالاهو تور ابیانه بود با نیما . یادش به خیر
پاسخ دهید...
زهرا طوسی
1398/08/27 11:19
سلام چقدر خوبه که لیدرها رو معرفی کردید. من با آقایان حامد رمضان زاده و جواد محسنی سفر داخلی داشتم که هر دو خوب بودند بخصوص آقای محسنی.
پاسخ دهید...
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.