021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

بهترین مراکز (مرکز) خرید استانبول کدامند؟

در این مطلب شما را با انواع مراکز خرید در استانبول آشنا خواهیم کرد و در نهایت می‌توانید متناسب با نیازتان و با آگاهی کامل به هر کدام از آن‌ها که دوست داشتید برای خرید مراجعه کنید. می‌دانید تفاوت مجتمع‌های تجاری با AVM چیست؟ یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای خرید بهترند یا پاساژها؟ اوت‌لت‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1397/07/29

اجاره خانه (آپارتمان) در استانبول

برای اقامت موقت در کشور ترکیه بهترین گزینه اجاره ملک است تا هر زمان که خواستید در مدت اقامت خود با آرامش در آن سکونت داشته باشید و هر زمان از کشور خارج و دوباره بازگشتید، بتوانید بدون داشتن دغدغه محلی برای سکونت، به سراغ خانه خود بروید. اما کجا می توان خانه مناسب پیدا کرد و چه منطقه‌ای با شرایط شما سازگار است؟ شرایط اجاره ملک برای اتباع خارجی در ترکیه چطور است؟ 

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1397/07/29

انواع روش‌های اقامت یا مهاجرت به ترکیه

اگر قصد اقامت یا مهاجرت به کشور ترکیه را دارید، این مطلب را حتما بخوانید. آیا می‌دانید برای اقامت در ترکیه از چه روش‌هایی می‌توان اقدام کرد؟ ساده‌ترین این‌ روش‌ها کدامند؟ مدارک موردنیاز برای این ویزاها چیست؟ در این بخش، اطلاعاتی در مورد روش‌های دریافت اقامت بلندمدت و کوتاه‌مدت ترکیه در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/07/29

بازار ادویه (مصری) استانبول کجاست؟

سر زدن به بازار ادویه شهری مانند استانبول که مردمش برای ادویه در غذا ارزش زیادی قائلند، هم فال است و هم تماشا. در این مطلب با هم مرور می‌کنیم: چه بازاری برای خرید مناسب است و بهترین و شناخته شده‌ترین بازارهای ادویه استانبول کدامند؟ مهمترین کلماتی که در خرید ادویه نیاز دارید تا به زبان ترکی بگویید چه چیزهایی هستند؟ و چطور بی دردسر بازار مورد نظر را پیدا کنیم؟

بیشتر بخوانید...
تاریخ 1397/07/22

استانبول در صدر محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا

شهر پاریس سال‌ها مجبوب‌ترین مقصد گردشگری جهان بوده است. اما استانبول شهری بود که زمانی این صدرنشینی را از پاریس گرفت و به محبوب‎ترین شهر گردشگری دنیا تبدیل شد. محبوبیت استانبول در بین گردشگران سراسر دنیا بی‎دلیل نیست. موقعیت جغرافیایی ویژه استانبول، جاذبه‎های تاریخی، دیدنی‎های طبیعی و تفریحات متفاوت همه و همه این شهر را به یکی از برترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل کرده است. 

بیشتر بخوانید...
تاریخ 1397/07/21