021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

تور یک روزه دریاچه ارواح ویژه تورلیدرها و کارکنان ستادی دالاهو

تورلیدرها و کارکنان ستادی این بار مسافران و مهمانان دالاهو هستند.
دالاهو، به رسم هر سال، تورلیدرها و کارکنان ستادی‌اش را به سفری دیگر دعوت کرده. امسال قرار است همکاران دالاهو، در یازدهم اسفندماه سال 1396، در سفری یک‌روزه در کنار «دریاچه‌ای وهم‌انگیز در آغوش درختان» دور هم جمع شوند و خاطره‌ خوش دیگری بسازند.

بیشتر بخوانید...
نوشته سپیده اقتداری | تاریخ 1396/12/06

آتش نشانی در آریانا سیر دالاهو

پای آتش نشانی به آریانا سیر دالاهو رسید! دالاهو رسمی دارد که هر دوشنبه موضوعی برای آموزش و یادگیری در آن مطرح می‌شود. این جلسات فرصتی است برای پرسش و پاسخ و البته یادآوری و مرور برخی نکات ضروری. این هفته میزبان کسانی بودیم که شغل‌شان بسیار مورد توجه است و پر خطر! دوست دارید بدانید این هفته در دوشنبه‌های آموزشی اریانا سیر دالاهو چه گذشت؟

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/12/03

مرور خاطرات تصویری تونس

تونس سرزمینی که در کنار داشتن طبیعت زیبا و سواحل ماسه‌ای دریای مدیترانه، دارای تاریخ غنی و پرباری است. به همین خاطر سفر به این کشورِ آفریقایی مخاطب هر نوع سفری را می‌تواند به خود جذب کند. اگر جزو آن دسته از مسافرانی باشید که برای کسب آرامش سفر می‌کنند، حاشیه‌ی دریای مدیترانه بهترین انتخاب است. اگر اهل ماجراجویی در طبیعت باشید می‌توانید در دشت‌های چشم‌نواز و هموار این کشور به گشت و گذار بپردازید. برای ماجراجویان تاریخ نیز، این کشور پر از داستان‌های گفتنی است. مسافران ما طی سفر دالاهو به این کشور، با ثبت عکس‌های زیبا ما را با خود در این سفر همراه کردند.

بیشتر بخوانید...
نوشته پرستو صاحبی | تاریخ 1396/12/02

ویزای تونس را با دالاهو بگیرید

«چطور می‌توانم ویزای تونس بگیرم؟» اگر به دنبال گرفتن ویزای کشور تونس هستید و فکر می‌کنید کاری سخت در پیش دارید، باید به شما ‌بگوییم که اینطور نیست. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا ما تمام کارهای مربوط به اخذ ویزا را برای‌تان انجام دهیم. «اما واقعا با یک تماس امکان دارد؟»

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1396/11/29

سفری به سرزمین اسب و دوتار با آت‌لان

ترکمن صحرا؛ منطقه‌ای که از آن به عنوان سرزمین اسب و دوتار یاد می‌شود. ترکمن صحرا جایی است که شما می‌توانید یکی از اصیل‌ترین و مشهورترین نژاد اسب در ایران را ملاقات کنید. باید به ترکمن صحرا سفر کرده باشید تا بتوانید ارتباط عجیب و عمیق یک ترکمن با اسبش را درک و مرز میان احساس و خشونت را در ارتباط‌ میان‌شان لمس کنید.  معین کریم الدینی، با ساخت مستند "آتلان" در 60 دقیقه ما را به درون زندگی یک مربی سوارکاری به نام علی و اسب ترکمنش به نام «ایلحان» می‌برد تا از نزدیک میان ارتباط احساسی آن دو و ماجراهایی که به طور واقعی اتفاق افتاده‌اند قرار بگیریم.

بیشتر بخوانید...
نوشته پرستو صاحبی | تاریخ 1396/11/29