021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

در صورت مفقود شدن گذرنامه ترکیه چه کنیم؟

گم شدن یا به سرقت رفتن گذرنامه یکی از موقعیت‌های نگران کننده‌ای است که ممکن است هنگام سفر یا مهاجرت به کشورهای دیگر رخ دهد. اگر در ترکیه بودید و در این موقعیت قرار گرفتید، خواندن این مطلب یاری‌تان می‌کند.

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/09/24

کارفورسا چیست؟

کارفورسا معروف به فروشگاه‌های کارفور، دهه 60 میلادی در فرانسه شروع به کار کردند. کم‌کم شعبه‌های خود را گسترش دادند تا این که سال 1993 به ترکیه رسیدند.امروز در بیش از 30 کشور شعبه دارند. اما در این فروشگاه‌ها چه چیزهایی برای خرید هست؟ چطور می‌توان به آنها دسترسی داشت؟ آیا به عنوان یک گردشگر می‌توانیم از کارفورسا خرید خوبی داشته باشیم؟

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1397/09/24

همه چیز درباره اجازه کار در ترکیه

برای اینکه در ترکیه مشغول به کار شوید ابتدا باید اجازه کار (چالیشما ایزین) بگیرید. اجازه کار در ترکیه هزینه‌ها و مراحلی دارد که در این مطلب به آن می‌‌پردازیم.

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/09/24

دریافت شماره مالیاتی در ترکیه

برای کسانی که اقامت توریستی ترکیه دارند شاید داشتن شماره مالیاتی چندان کاربرد نداشته باشد. اما از آنجا که این شماره برای برخی فعالیت‌ها کارآمد و مراحل دریافت آن کاری آسان است، پیشنهاد می‌کنیم با انجام مراحل زیر شماره مالیاتی خود را دریافت کنید. 

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/09/24

شهر باستانی آنی (Ani) کجاست؟

شهری که روزگاری پایتخت ارمنستان بود و امروزه به ثبت جهانی رسیده، حتما جایی است تماشایی. به نظر شما راز این شهر باستانی چه می‌تواند باشد که سالانه گردشگران بی‌شماری را به تماشای خود جذب می‌کند؟

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/09/24