تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

بهترین لوکیشن‌ها، برای عکاسی زوج‌ها در ژاپن

عکاسی زوج‌ها در ژاپن از زیباترین اتفاق‌هاست. چراکه این کشور پر از دیدنی است و می‌توانید در آن زیباترین لحظات زندگی خود را به‌خوبی ثبت کنید. در این مقاله از دالاهو برای‌تان از لوکیشن‌هایی گفته‌ایم که برای عکاسی زوج‌ها، عکاسی ماه عسل در ژاپن و ثبت لحظات زیبا، عالی هستند.

بیشتر بخوانید...
نوشته تحریریه دالاهو | تاریخ 1402/12/08

همه چیز درباره کشور پرو

تور پرو سفر به مقصدی ناشناخته است که بی‌شک شبیه هیچ جای دیگری در دنیا نیست. پرو تاریخ و فرهنگی متفاوت دارد، طبیعت آن من‌نظیر است و شناخت مردم آن می‌تواند دریچه‌ای نو از دانش و شگفتی را در برابرتان بگشاید. در این مقاله از دالاهو از اطلاعات مهمی گفته‌ایم که قبل از تور پرو باید درباره آن بدانید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تحریریه دالاهو | تاریخ 1402/11/16

10 شیرینی جذاب فرانسوی

تور فرانسه یکی از پرطرفدارترین تور خارجی در جهان است. این کشور با جاذبه‌های گردشگری فراوان، تاریخ و فرهنگ غنی و غذاها و دسرهای خوشمزه، مقصدی دوست‌داشتنی است. اگر یکی از عاشقان شیرینی و دسر هستید تور فرانسه با تنوع بالای خوراکی‌هایش، از بهترین انتخاب‌هاست. اینجا بیشتر درباره 10 شیرینی و دسر فرانسوی بخوانید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تحریریه دالاهو | تاریخ 1402/10/23

همه چیز درباره غار سون دونگ

تور ویتنام شما را با بزرگترین غار جهان آشنا می‌کند و این غار یکی از ویژگی‌های عجیب ویتنام محسوب می‌شود. غار سون دونگ بزرگترین غاری است که در جهان کشف شده و افراد مختلف همیشه مشتاق به بازدید از این جاذبه گردشگری در ویتنام هستند. اگر کشف مکان‌های جدید و ساختن خاطرات جذاب و متفاوت برای شما اولویت هستند، اگر دوست دارید همه چیز درباره غار سون دونگ بدانید، این تور خارجی متعلق با شماست. در این مطلب از دالاهو بیشتر درباره این غار بخوانید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تحریریه دالاهو | تاریخ 1402/10/17

ماچوپیچو، شهر گمشده اینکاها

مورخان بر این باورند که مردم تمدن اینکا در حدود سال 1100 به دره‌ کوسکو مهاجرت کردند که بعداً پایتخت خود، را در آنجا بنا نهادند. این مکان برای زندگی دشواری‌های خاصی داشت. باران اغلب نمی‌بارید، بنابراین رشد محصولات و تهیه غذا بسیار سخت بود. اما معماری طبقه‌ای و تسخیر قبایل دیگر، در نهایت کنترل دره کوسکو را، به‌دست اینکاها داد. اینجا بیشتر درباره این تمدن کهن برای‌تان گفته‌ایم.

بیشتر بخوانید...
نوشته تحریریه دالاهو | تاریخ 1402/10/07