تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

7 جاذبه‌ دیدنی ازمیر

ازمیر شهری بندری در حاشیه دریای اژه است که به جز سواحل نیلگونش قسمتی از تاریخ را در خود جای داده. اگر در سفر به ترکیه دنبال شهری متفاوت با استانبول و آنکارا هستید و می‌خواهید در زمان سفر کنید و بقایای دنیای یونانی- رومی ترکیه را تماشا کنید، ازمیر گزینه مناسب شما خواهد بود. در ادامه مطلب 7 جاذبه برتر ازمیر را به شما معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید...
نوشته پرستو صاحبی | تاریخ 1399/04/23

اگر از مار می‌ترسید، این مطلب را بخوانید!

آیا از مار می‌ترسید؟ یک سوال ساده و یک جواب ساده‌تر؛ بله یا خیر! بیشتر ما انسان‌ها از مار می‌ترسیم، در صورتی که شاید در طول عمرمان حتی برای یک‌بار هم مار را از فاصله‌ی خیلی نزدیک ندیده باشیم. اگر یکی از ترس‌های سفرهای طبیعتگری‌تان مارها هستند، این مطلب را بخوانید.

بیشتر بخوانید...
نوشته شیما تیموری | تاریخ 1399/04/23

با کمک این 6 فناوری، مطمئن به دل طبیعت بزنید!

لذت کمپ زدن و چند روزی زندگی در دل طبیعت از آن وسوسه‌هاست که گاهی ذهن‌‌مان را درگیر می‌کند و وقتی به سختی و برخی مشکلاتش فکر می‌کنیم، به بعدها موکولش می‌کنیم. اگر عشق سفر در دل شما جوانه دارد و شما کمی نگران هستید، باید به شما بگویم که ما همواره در پی پیدا کردن راه حل‌هایی هستیم که شما بی دغدغه و راحت سفر کنید. ادامه این مطلب شما را کمک می‌کند در سفر آب یک بِرکه گِل آلود را سالم بخورید، لباس‌های‌تان را با لباس‌شویی بشویید و...

بیشتر بخوانید...
تاریخ 1399/04/21

چطور در طبیعت آتش روشن کنیم

 روشن کردن آتش در طبعت بسیاری از خواسته‌های ما را برآورده می‌کند. آتش نه‌تنها برای پختن و آماده کردن غذا به کار می‌رود، بلکه باعث گرم شدن و در بعضی‌ مواقع، دلیل زنده ماندن ما در طبیعت است. اما در کنار مزایایی که دارد باید حواس‌مان به خطرات آن نیز باشد و جز در موارد ضروری، آن را روشن نکنیم و به طبیعت آسیب نرسانیم. برای روشن کردن آتش تکنیک‌‌هایی وجود دارد که اگر آن‌ها را رعایت نکنید یا اصلا روشن نمی‌شود و یا در مدت زمان کوتاهی خاموش می‌شود. در ادامه مطلب  این تکنیک‌ها را یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید...
نوشته حامد احمدی | تاریخ 1399/04/21

بالن‌سواری در کاپادوکیه چطور است؟

بالن‌سواری در کاپادوکیه یکی از لذت بخش‌ترین و جذاب‌ترین تفریحات در کشور ترکیه است. به شما نیز بازدید از کاپادوکیه و تجربه بالون سواری در این منطقه را توصیه می کنیم. بالون سواری در کاپادوکیه در دسته تفریحات گران‌‎قیمت قرار دارد. البته غیر از بالون سواری، جاذبه‌های گردشگری و تفریحات دیگری هست که می توانید از همه آنها استفاده کرده و لذت ببرید. راهنمای سفر ارزان به کاپادوکیه می‌تواند به شما اطلاعاتی برای سفر به این منطقه با قیمتی مناسب بدهد.

بیشتر بخوانید...
تاریخ 1399/04/21