تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

اطلاعیه دورکاری شرکت آریاناسیر دالاهو

دالاهو پس از انجام امور کنسلی تورهای نوروزی و با توجه به مسئولیت اجتماعی خویش و برای حفظ سلامتی همکارانش، با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، از شنبه 24 اسفند تا 23 فرودین و طی روزهای کاری(غیرتعطیل رسمی) بصورت دورکار پاسخگوی شما عزیزان خوهد بود. 

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1398/12/22

چالش مرور خاطرات تصویری با دالاهو

بیایید در کنار هم با مرور خاطرات شیرین، از این روزهای سخت عبور کنیم. چطور؟ کمپین داریم و یک چالش برای مرور خاطرات. جزییات بیشتر را در ادامه مطلب ببینید.

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1398/12/19

اطلاعیه مهم: کنسل شدن تمامی تورهای نوروز ۹۹

«گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید» اما دالاهو، باور دارد که «شهر یاران است و خاک مهربانان این دیار» و در پایان این حال بد دوران، شاید سفر یکی از نیازهای اساسی همه ما برای سبک شدن بار سنگین مشکلات و سختی‌های سال ۱۳۹۸ باشد. امید داریم که آن روز، شما را سالم و شادتر از پیش، در سفر همراهی کنیم.

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1398/12/17
اشتباهات شما در سفر کدامند؟:

20 اشتباه در سفر

اشتباه در سفر اجتناب ناپذیر است. هیچ کدام از ما جهانگرد حرفه‌ای نیستیم و اکثر تجربیاتی که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم حداقل یک بار برای هر کدام از ما پیش آمده است. اگر با اشتباهات پیش از سفر و در طول سفر آشنا شویم امکان تکرار آن‌ها در سفرهای بعدی به حداقل می‌رسد و خاطرات دلنشینی برایمان به جا می‌ماند. 

بیشتر بخوانید...
نوشته علی شجاعی | تاریخ 1398/12/12

پیشگیری از بیماری در سفر

پیشگیری از بیمار شدن در سفر کار دشواری نیست. با رعایت چند نکته بهداشتی از مریض شدن در سفر پیشگیری کنید و از سفرتان نهایت لذت را ببرید. مسافران ممکن است به دلایل مختلف مانند غذاهای مسموم، سرماخوردگی در سفر و قرار گرفتن در معرض میکروب‌هایی که با بدنشان سازگاری ندارد بیمار شوند.

خیلی از افراد زمان زیادی از سال را مشغول به کار هستند و با ذخیره زمان و پول، مدتی را برای استراحت به سفر می‌روند. برای اینکه از سفرتان لذت ببرید، بسیار مهم است که در حین سفر سالم و سرحال باشید. پیشگیری از بیماری در سفر سبب می‌شود تا سفر به کام خود و همراهانمان تلخ نشود. مریض شدن در سفر می‌تواند مسافرت را به خاطره‌ای ناخوش تبدیل کند. در این مطلب به راه‌های پیشگیری از مریض شدن در سفر پرداخته شده‌است.

بیشتر بخوانید...
نوشته شبنم قزلو | تاریخ 1398/12/11