021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

از سروهای بلند شیراز تا دشت‌های سرسبز کشمیر

این هفته، در اینستاگرام دالاهو سری به شیراز زدیم: از روز بزرگداشت استاد سخن، سعدی، گفتیم و از آنجا به باغی رفتیم که بلندترین سرو شیراز در آن قرار دارد. سپس به کشمیر سفر کردیم و حال و هوای اسب‌سواری در علفزارهای دشت‌های آن را به تصویر کشیدیم و برای استراحت در تونس طعم غذایی خوشمزه را چشیدیم. چاشنی این سفر تصویری هم معرفی فیلمی ماجراجویانه بود. نام این فیلم را حدس بزنید.

بیشتر بخوانید...
نوشته سپیده اقتداری | تاریخ 1397/02/06

این هفته در اینستاگرام دالاهو

این هفته در اینستاگرام دالاهو از ماجراجویی جسورانه زندگی گفتیم، سفرها را از نگاه همسفران دالاهو در بخش #دوربین_تو نگاه کردیم، و پرطرفدارترین سالاد تونسی را معرفی کردیم. این مطلب را دنبال کنید چون ممکن است شما هم جزو کسانی باشید که می‌خواهند اردیبهشت به «جایی برای عاشقی» سفر کنند.  

 

بیشتر بخوانید...
نوشته سپیده اقتداری | تاریخ 1397/01/30

لوکس‌ترین ماشین‌ها را با قیمتی مناسب اجاره کنید!

شما هم در سفر از رفت و آمد با تاکسی و سر و کله زدن با مردمی که زبانشان را به خوبی نمی‌دانید خسته می‌شوید؟ دلتان برای ماشین‌تان تنگ می‌شود؟ دوست دارید جاده‌‌های بین شهری را خودتان رانندگی کنید؟ موسیقی مورد علاقه‌تان را بگذارید و از مناظر اطراف نهایت استفاده را ببرید؟ دوست دارید سفرتان را پر از ماجراجویی کنید اما فکر می‌کنید دست و بالتان بسته است؟ ما برای شما خبر خوبی داریم. شما هرجا که باشید با این اپلیکیشن می‌توانید راننده خودتان باشید. اگر از شنیدن این خبر خوشحال شدید با ما همراه باشید تا درباره آن بیشتر بدانید.

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/01/28

7 جاذبه برتر مشهد

با شنیدن اسم مشهد اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد حرم امام رضا و حال و هوای معنوی آن است، همه شما مشهد را به عنوان یک شهر مذهبی می‌شناسید. حتما از سوغاتی‌های این شهر زیاد شنیده‌اید. زرشک، زعفران و چرم مشهد احتمالا به گوش شما خورده است، اما مشهد جاذبه‌های دیگری هم دارد، از آن خبر دارید؟

بیشتر بخوانید...
نوشته سیما رفیعی | تاریخ 1397/01/27

از ماجرای مرگ امیر تا شکم گردی در تونس

در اینستاگرام  دالاهو با شما از بهترین و زیباترین آثار تاریخی در شهرهای ایران و کشورهای مختلف خواهیم گفت. اگر دوست دارید در جریان پست‌های دالاهو قرار بگیرد، ما را در اینستاگرام دالاهو دنبال کنید. اینجا بخشی از پست های دالاهو را با شما به اشتراک گذاشتیم. 

بیشتر بخوانید...
نوشته هانیه کاظمی | تاریخ 1397/01/26