تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
تگ‌ها
درباره وبلاگ دالاهو
به وبلاگ دالاهو خوش‌آمدید. اینجا بخش متفاوتی از سایت ماست. اگر به دنبال اطلاعات جالب، خواندنی و مفید مرتبط با سفر، ایران و جهان می‌گردید، پس جای خوبی آمده‌اید. از آخرین اخبار داخلی دالاهویی گرفته تا معرفی جاذبه‌های گردشگری و راهنمای سفر را می‌توانید اینجا بخوانید. در وبلاگ دالاهو رابطه‌ی نزدیک‌تری با ما خواهید داشت.

دکورهای جالب از نقشه‌های قدیمی

نقشه‌های کاغذی قدیمی را یادتان هست؟ همان‌هایی که روی دیوار کلاس مدرسه و اتاق خانه با پونز آویزان می‌کردیم. نوستالژی سفرهای نرفته‌ ما بودند. اما با پیشرفت دنیای دیجیتال و اینترنت این نقشه‌ها کارایی خودشان را از دست دادند و رفتند گوشه‌ای تا حسابی خاک بخورند. اگر هنوز آن‌ها را دارید و یا می‌توانید از جایی تهیه کنید، می‌توانید دکور جالبی از آن‌ها برای منزل‌تان طراحی کنید.

بیشتر بخوانید...
نوشته مهناز قاضی | تاریخ 1398/03/25

صرفه‌جویی انرژی در خانه را یاد بگیریم

صرفه‌جویی در مصرف انرژی که روزگاری متهم به این بود که «دوز و کلک» بی‎مورد دوست‌داران محیط زیست است، حالا یکی از اهداف اصلی انسان‌ها در هرجای جهان است! دانش چگونگی صرفه‏‌جویی در مصرف انرژی در جهانی که هزینه‎های انرژی روزبه‌روز در آن افزایش می‎یابد، علاوه بر صرفه‌جویی چشمگیر در در هزینه‎ها، می‌‎تواند زندگی را ساده‎تر و بهتر کند. در ادامه چند راهکار به شما خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید...
نوشته مهناز قاضی | تاریخ 1398/03/25

پروازی مهیج بر فراز مونت برومو

تیمی از شرکت رد بول، همین اواخر تصمیم می‌گیرد بر فراز قله آتشفشانی مونت برومو در اندونزی حرکت جالبی را رقم بزند. آتشفشان فعال برومو مناظر خارق‌العاده‌ای آفریده که این گروه سعی کرده‌اند در سفر خود برفراز این قله ثبت کنند. با ما همراه باشید تا به تماشای تصاویری جالب از پرواز روی این قله آتشفشانی بنشینیم.

بیشتر بخوانید...
نوشته مهناز قاضی | تاریخ 1398/03/25

سفر و مراقبت‌های اینترنتی!

شما ممکن است در طول یک سال، چندین مرتبه به سفر بروید، اما این سفر‌ها به معنی گذشتن از تمام زندگی شخصیتان نیست. در خیلی موارد باید به اینترنت دسترسی داشته باشید، ایمیل خود را چک کنید، و اطلاعاتتان را رد و بدل کنید. در سفرهای کاری، درصد استفاده از اینترنت و دنیای مجازی بسیار بیشتر است. اما چگونه اطلاعاتتان را در مقابل سارقان و سودجوها محافظت می‌کنید؟ در این مطلب، ما سعی می‌کنیم نکاتی ساده را به شما یادآوری کنیم تا در هنگام سفر مشکلی برای اطلاعات دستگاه‌های شما از جمله تلفن همراه، لپ‌تاپ، تبلت و... پیش نیاید.

 

بیشتر بخوانید...
نوشته حامد احمدی | تاریخ 1398/03/25

مرگ روابط اجتماعی با ظهور اسمارت‌فون‌ها

چقدر آن روزها دور و کم‌رنگ است. خاطرتان می‌آید؟ زمانی که با دوستان‌تان دور میزی می‌نشستید و ساعت‌ها گرم گپ زدن و خندیدن می‌شدید؟ آن زمان که حرف چیزی نبود که کم بیآوردید و برای هم از زمین و زمان می‌گفتید. وقتی میهمانی به خانه‌تان می‌آمد چیزی جز صدای همهمه نبود؟ خاطرتان می‌آید قدم زدن در مسیری کوتاه همراه یک دوست به یک لبخند منتهی می‌شد؟

بیشتر بخوانید...
نوشته مهناز قاضی | تاریخ 1398/03/25