تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

چین

سرزمین سرخ
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

ویزای چین

قبل از سفر به چین بخوانید

کشور چین، یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان است که در شرق آسیا واقع شده. احتمالا نام پایتخت چین را شنیده‌اید: پکن. چین یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان یکی از کهن‌ترین تمدن‌های تاریخ آثار متعددی دارد. از سوی دیگر طبیعت این کشور را نمی‌توان نادیده گرفت. به نظر شما مهم‌ترین جاذبه‌های چین کدامند؟

آیا چین را برای سفر می‌پسندم؟

طبیعت چین جادویی و شهرهای مدرن و آسمان‌خراش‌های آن حیرت‌انگیزاند. معابد و کاخ‌های سنتی و مجلل این کشور نیز از دلایل دیگری است که وسوسه سفر به چین را به جان‌مان می‌اندازند. شاید کادری از شگفتی‌های چین را در فیلم‌های این کشور دیده باشید. برای دیدن این همه زیبایی از نزدیک دست بجنبانید. 

جاذبه‌های چین که حتما باید ببینید

اولین چیزی که با شنیدن نام چین به ذهن‌مان خطور می‌کند، دیوار چین است. اغلب جاذبه‌های چین مانند این دیوار باشکوه‌اند و برخی از آن‌ها به ثبت جهانی رسیده‌اند. شهرهای پکن، شیان، گوئیلین و شانگهای از جمله مهم‌ترین شهر‌های این کشور هستند و جاذبه‌های بی‌نظیری دارند. هر کدام از این جاذبه‌ها نمادی از مقاومت و تلاش مردم این مرز و بوم هستند. دیوارچین، شهر ممنوعه، معبد آسمان، کاخ تابستانی در شهر پکن، لشکر سفالین، رودخانه لی، دریاچه غرب (به ثبت یونسکو رسیده) در شهر شیان و آسمان خراش‌های شانگهای (پایتخت دوم چین) از مهم‌ترین جاذبه‌هایی هستند که در چین انتظار شما را می‌کشند. برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های چین مطلب جاذبه‌های برتر کشور اژدها را بخوانید.

شکم‌گردی و غذاهای چین چطورند؟

چین پر از غذاهای متنوع است. در هر یک از محله‌های چین که پا بگذارید، غذایی جدید خواهید دید. اگر به غذاهای نودلی و آبکی علاقه داشته باشید، چین مقصدی مناسب برای شماست. کانگ یو بینگ، اردک پکینگ، یو شیانگ رو سی، دونگ پو، لازی جی، از جمله غذاهای خوشمزه چین هستند که تازگی وخوشمزگی ویژگی اصلی آن‌هاست.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل