تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

آفریقا

مانیارا تا سواحل زنگبار
29 رای شما هم امتیاز بدهید!
 • 15 شهریور 1402
  • 13 روزه
  • 90,000,000 تومان + 1,600 یورو
  • موجود
  جزئیات سفر
آفریقا
مانیارا تا سواحل زنگبار

قبل از سفر به آفریقا بخوانید

آفریقا قاره‌ای پهناور و پر از عجایب است. از حیات‌وحش و طبیعت آن بگیرید تا قبایل ساکن در آن، همه پر از هیجان و ماجراجویی هستند. آفریقا تجاربی برای شما می‌سازد که بسیار ارزشمند هستند. نزدیکی به خط استوا و آب‌های آزاد از آفریقا اقلیمی منحصر به فرد ساخته است. این قاره کشورهای متعددی در دل خود جای داده؛ کنیا و تانزانیا از مهم‌ترین شهرهایی هستند که ما در سفر به آفریقا از آن بازدید می‌کنیم. به نظر شما مهم‌ترین جاذبه‌های کنیا و تانزانیا کدامند؟

آیا آفریقا را برای سفر می‌پسندم؟

آفریقا بیش از هر چیز به گونه‌های نادر گیاهی و حیات‌وحش‌اش شهرت دارد. هر سال، از سراسر جهان جمعیت انبوهی برای دیدن آن‌ها راهی آفریقا می‌شوند. در سفر به آفریقا، ما هر لحظه با ماجراجویی روبه‌رو هستیم؛  هیجان بازدید از پارک‌های ملی و سواحل آفریقا، امکان پرنده‌نگری و گیاه‌شناسی و آشنایی با قبایل مختلف از تجارب ماندگار سفر به آفریقا هستند.

جاذبه‌های آفریقا که حتما باید ببینید

کنیا و تانزانیا، از مهم‌ترین مقاصدی هستند که در سفر به آفریقا باید ببینید. امپراطوری حیات‌وحش را در کنیا مشاهده کنید؛ حتما برای‌تان هیجان‌انگیز است میان دشتی وسیع ایستاده باشید، اطراف‌تان را دسته‌ای از فلامینگو‌ها احاطه کرده باشند، در دور دست درختان استوایی دیده شوند و عقاب‌هایی بالای سرتان در حال پرواز باشند. بدون شک دیدن حیوانات غول‌پیکر میان این دشت جذابیت آن را چند‌برابر می‌کند. پارک ملی ناکوور، نایواشا (دروازه جهنم) در کنیا، مقاصدی مناسب برای دیدن حیات وحش هستند. شهر نایروبی مقصد دیگری در کنیا است که انتظار گردشگران را می‌کشد. بعد از کنیا به کشور همسایه می‌رویم: تانزانیا. مانیارا و زنگبار از جاذبه‌های بکر تانزانیا هستند. به گفته ارنست همینگوی مانیارا دوست‌داشتنی‌ترین قسمت آفریقا است؛ محال است بخواهید دیدنش را از دست بدهید. تماشای شیرهایی که رو شاخه درختان لم داده‌اند از تماشایی‌ترین صحنه‌های مانیارا است. بعد از آن به سوی زنگبار، رنگی‌ترین شهر آفریقا بروید. قدم زدن در کوچه‌های باریک و بازارهای رنگی زنگبار از خاطرتان نخواهد رفت. در زنگبار می‌توانید با قایق وسط آب‌ها بروید و دلفین‌ها را از نزدیک ببینید. آفریقا جاذبه‌های دیگری هم دارد، در سفر 11 روزه آفریقا از آن‌ها بازدید کنید. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dalahoo ‌ طبیعت گردی دالاهو (@dalahootravel) on

شکم‌گردی و غذاهای آفریقا چطورند؟

غذاهای آفریقایی اغلب مقوی هستند. گوشت، غلات، سبزیجات و میوه تازه مواد اصلی این غذاها را تشکیل می‌دهند. احتمالا موز پخته شده را در غذاهای آفریقایی زیاد ببینید. در کنیا می‌توانید غذاهای محلی گوشتی را امتحان کنید. میشکاکی شوارماس و نوشیدنی‌های لیمو و زنجبیل از غذاهای پرطرفدار در تانزانیا و زنگبار را از دست ندهید. از بازار ادویه زنگبار، ادویه‌های منحصر به فرد سوغات ببرید.

 تجربه مسافران
شما می‌توانید 42 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 6 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "آفریقا"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «آفریقا» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل