تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

ژاپن

سرزمین شکوفه‌های گیلاس
5 رای شما هم امتیاز بدهید!
 • 5 مهر 1402
  • 10 روزه
  • 60,000,000 تومان + 3,500 دلار
  • موجود
  جزئیات سفر
مــشاهــده هــمه تــورها

تور ژاپن به عنوان سفری بهشتی در بین علاقه‌مندان به جهان شرق شناخته می‌شود. ژاپن کشوری با تمدنی بسیار قدیمی و کهن است. تاریخ قدیمی ژاپن و وجود آثار باقیمانده از آن دوران یکی از دلایل سفر گردشگران به ژاپن است. علاوه بر آثار تاریخی ژاپن، مناظر طبیعی این کشور تجربه متفاوتی برای گردشگران رقم خواهد زد. وجود جنگل‌های زیبای بامبو در کنار چشم‌انداز کوه فوجی و دریاچه‌های بینظیر ژاپن فقط چند دلیل برای جذب گردشگر هستند. از دیگر جذابیت‌های ژاپن برای هر مسافری تماشای تلفیق فرهنگ شرقی و کهن با مدرنیته غربی  است که در سفر به ژاپن آن را تجربه خواهید کرد. تور ژاپن در حال حاضر برای 10 روز برنامه ریزی شده است و بهترین شهرهای ژاپن را خواهید دید. شهرهای توریستی ژاپن شامل توکیو، نیکو، هاکونه، کیوتو، نارا، اوساکا است که در تور ژاپن دالاهو گشت تمام این شهرها در برنامه سفر ژاپن قرار دارد. 


تور ژاپن چطور است؟ 

برای سفر به ژاپن چه تصوری در ذهن‌ دارید؟ اغلب مردم ژاپن را کشور مدرنی می‌دانند که تکنولوژی در تمام زوایای زندگی مردمانش نفوذ کرده. شاید در نگاه اول تصورتان از ژاپن خیابان‌های پر زرق و برق توکیو و البته شلوغ آن باشد با آن مغازه‌های مدرن با نورپردازی و دکورهای عجیب یا مال‌های غول‌پیکر اما باید به شما بگوئیم تور ژاپن برای گردشگری و سفر چهره بسیار متفاوتی دارد. هر چند مدرنیته و تکنولوژی در ژاپن حرف اول را می‌زند اما نمی‌توان از مناظر چشم‌نواز و بکر طبیعی در تور ژاپن به سادگی گذر کرد. در ادامه ژاپن را بیشتر معرفی می‌کنیم. آیا تور ژاپن را برای سفر می‌پسندید؟

کاخ سلطنتی توکیو یکی از جاذبه‌های گردشگری ژاپن

مناظر طبیعی و بکر در تور ژاپن

طبیعت بینظیر و خارق‌العاده ژاپن اولین دلیل سفر به ژاپن است. جذابیت‌های طبیعی ژاپن آن را به بهشتی برای دوست‌داران طبیعت تبدیل کرده است. همین که پای‌تان را از شهرهای شلوغ ژاپن کمی آنطرف‌تر بگذارید خواهید دید ژاپن خانه بهترین مناظر طبیعی جهان است! از دریاچه آشی و چشم‌انداز کم نظیر فوجی بگیرید تا جنگل‌های آراشیاما در کیوتو نشان‌دهنده تنوع بینظیر طبیعت در تور ژاپن است. طبیعت ژاپن تلفیقی است از کوه‌ها، دریاچه‌های جذاب، جنگل‌های بامبو، آبشارهای زیبا که در طول سال در ژاپن می‌توانید به آنها سفر کنید. 

طبیعت ژاپن تلفیقی است از کوه‌ها، دریاچه‌های جذاب، جنگل‌های بامبو، آبشارهای زیبا

کوه فوجی در تور ژاپن

کوه فوجی ژاپن یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری ژاپن است. برای تماشای چشم‌انداز کوه فوجی تقریبا در تمام فصول سال می‌توانید به ژاپن سفر کنید. کوه فوجی یا فوجیسان برای ژاپنی‌ها فقط یک کوه نیست؛ جایگاه فوجی در فرهنگ ژاپن بسیار ویژه و مقدس است. کوه فوجی ژاپن از قرن هفتم مکانی مقدس برای مذهب شینتو در ژاپن بوده. کوه فوجی به یک نماد برای ژاپن و مردمانش تبدیل شده. فوجی در قلب مردمان ژاپن است و تصویر آن را در اکثر کارهای ارزشمند هنری ژاپن مانند کوزه‌ها، بشقاب‌های چینی، نقاشی‌های هنرمندان مشهور ژاپنی و... می‌بینید. اکثر گردشگران بازدید یا صعود به کوه فوجی را در لیست اولویت دیدنی‌ها و برنامه‌‎های خود دارند و سالانه بیش از 400 هزار نفر به فوجی صعود می‌کنند یا از آتشفشان فوجی دیدن می‌کنند. کوه فوجی ژاپن حدود 3700 متر ارتفاع دارد و بهترین زمان برای صعود به فوجی از اویل جولای تا اوایل سپتامبر است. کوه فوجی حتی برای کسانی که علاقه‌ای به صعود ندارند یک چشم‌انداز خارق‌العاده، بکر و کم نظیر است که تماشای آن، به تمام مسافران تور ژاپن توصیه می‌شود. 

کوه فوجی ژاپن یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری ژاپن است.

امنیت در تور ژاپن برای سفر چطور است؟

ژاپن در میان کشورهای دنیا یکی از امن‌ترین کشورهاست و نرخ جرم و جنایت در ژاپن بسیار پایین است و امنیت در ژاپن همان چیزی است که ژاپنی‌ها به آن افتخار می‌کنند. در مورد امنیت در کشور ژاپن همین قدر بگوئیم که مردم ژاپن اغب در خانه‌هایشان را قفل نمی‌کنند و باز است. بچه‌ها آنقدر امنیت دارند که به تنهایی با مترو و قطار سفر می‌کنند و گردشگرانی که به ژاپن سفر می‌کنند می‌گویند به راحتی و با آرامش می‌توانید تا دیروقت در خیابان‌های ژاپن گشت بزنید. نرخ پایین بزهکاری در ژاپن و در نتیجه آن امنیت ژاپن به خاطر فرهنگ ژاپنی است که مردم ژاپن اغلب مصلحت جمعی را به منفعت شخصی ترجیح می‌دهند بنابراین کمتر برای تامین نیازهای خود دست به خلاف می‌برند. می‌توانید در مترو توکیو یکی از شلوغ‌ترین مترهای جهان با خیال راحت بخوابید و وقتی بیدار شدید تمام وسایل‌تان سر جایش است. اگر کیف پول یا مدارک خود را در رستورانی جا بگذارید، هیچ کس به آن دست نخواهد زد؛ می‌توایند برگردید و آن را  از صاحب مغازه بگیرید. 

ژاپن در میان کشورهای دنیا یکی از امن‌ترین کشورهاست

فرهنگ متفاوت غذایی در تور ژاپن

در تور ژاپن امتحان کردن سوشی ژاپنی با رامِن را فراموش نکنید، همین‌طور ا امتحان کردن یک غذای معروف خیابانی در اوساکا ژاپن به نام تاکویاکی Takoyaki. برای بسیاری از گردشگران سفر به ژاپن فرصتی است برای امتحان کردن طعم‌ها و غذاهای جدید و اصیل. ژاپنی‌ها به فرهنگ غذایی خاص خود بسیار می‌بالند؛ در ژاپن کایسکی نوعی غذای ژاپنی است که طی هزاران سال تکامل پیدا کرده. کایسکی با استفاده از موادی است که به سختی از نقاط مختلف دنیا یافت می‌شوند و در مناسبت‌های خاص این غذا سرو می‌شود. 

غذای معروف خیابانی در اوساکا ژاپن به نام تاکویاکی Takoyaki

معابد زیبای ژاپن، زیارتگاه‌ها و باغ‌های ژاپنی ذن

در ژاپن بیش از 80 هزار معبد و زیارتگاه در اندازه‌های مختلف وجود دارد که قدمت برخی از آنها به بیش از هزار سال می‌رسد! معابد بودایی و باغ‌های ذن ژاپنی بسیار بسیار حال و هوای سحرانگیز و فوق‌العاده‌ای دارند؛ به عنوان یک گردشگر بازدید از معبدهای بودایی در تور ژاپن تجربه کم نظیری برای‌تان خواهد بود. از معابد زیبای ژاپن می‌توان به معبد توسوگو، معبد کیومیزو در شهر کیوتو و معبد تودای جی در نارا اشاره کرد. زیارتگاه‌های ایناری در ژاپن یکی از معروف‌ترین زیارتگاه‌های شینتو برای مردم ژاپن است؛ یکی از مهم ترین زیارتگاه های ایناری، فوشیمی ایناری در کیوتو است که به ایناری، خدای برنج شینتو اختصاص دارد. این معبد به خاطر هزاران دروازه سرخ رنگ شهرت دارد. زیبایی خارق‌العاده‌ای که باید با چشمان خودتان در شهر کیوتو ببینید. هزارن معبد شینتو در کشور ژاپن پراکنده شده است. همراه با تور ژاپن دالاهو می‌توانید از معابد زیبای ژاپن و معابد ایناری ژاپن دیدن کنید. 

در ژاپن بیش از 80 هزار معبد و زیارتگاه وجود دارد

وضعیت حمل و نقل عمومی در ژاپن چطور است؟

ژاپن یکی از کارآمدترین شبکه‌های حمل و نقل عمومی را در میان کشورهای جهان دارد بخصوص وقتی در شهرهای بزرگتر ژاپن هستید سرعت و کارآیی حمل و نقل عمومی باورکردنی نیست. سرعت قطارهای درون شهری مترو ژاپن بسیار بالاست و در کمترین زمان ممکن می‌توانید از نقطه‌ای از شهر خود را به نقطه‌ای دیگر برسانید. ضمن اینکه زمان ورود قطارها به ایستگاه بسیار کوتاه است و اگر یک قطار را از دست بدید نیازی نیست مدت طولانی برای آمدن قطار بعدی منتظر باشید. در حمل و نقل عمومی ژاپن یکی دیگر نکات مثبت وجوئد ایستگاه‌هیا بسیار در سطح شهر است و شما تقریبا هر جایی بخواهید می‌توانید با مترو بروید. شبکه قطار شینکانسن معروف به قطار گولّه یا گلوله در ژاپن به سرعت بسیار بالایش مشهور است. از طریق قطار شینکانسن (shinkansen) می‌توانید به راحتی در ژاپن در میان شهرهای این کشور جا به جا شوید. ایستگاه توکایدو شینکانسن یکی از معروف‌ترین و شلوغ‌ترین خطوط این شبکه حمل و نقل بین شهری در ژاپن است که شهرهای توکیو، اوزاکا و کیوتو را به هم وصل می‌کند. این قطار در این خط 370 بار رفت و آمد می‌کند. برای گردشگرانی که به ژاپن سفر می‌کنند کارت‌هایی با نام "پاس قطاری ژاپن" وجود دارد که به آنها اجازه می‌دهد در مدت زمان محدودی به صورت نامحدود از خدمات قطار و حمل و نقل در ژاپن استفاده کنند. 

شبکه قطار شینکانسن معروف به قطار گولّه یا گلوله در ژاپن

 

 

 سوالات متداول "ژاپن"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «ژاپن» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
شکرانی
1402/03/16 14:34
سلامحدود۲سال در ژاپن بودممردم فهیم صلح جو و بسیار مبادی اداباز دروغگو متنفرن_محیط زندگی تمیزی دارن اگر دیدید۲نفر از هم عکاسی میکنند لطفا از میانشان رد نشید_تجربه بسیار خوبیهمن در۵مسابقه دوچرخه سواری شرکت کردم با پیراهن پرچم وطنم.
پاسخ دهید...
صبا
1402/01/24 08:36
تور بسیار بسیار خوبیه، تور ژاپن رو به همه توصیه می کنم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1402/01/31 09:58
دوست عزیز
سلام

ممنون که تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشتین.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1402/03/06 22:55
بله بسیار خوبه منم اگر مثل شما شصت میلیون داشتم حتما میرفتم