تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

ویتنام

سایگون تا هالونگ‌بی
7 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام و نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
ویتنام
سایگون تا هالونگ‌بی

قبل از سفر به ویتنام بخوانید

در ویتنام دو منطقه‌ با آب‌و‌هوایی استوایی و معتدل وجود دارد. آب‌و‌هوای این کشور تحت تاثیر فصل بارانی یا مانسون است و روزهای آفتابی در ویتنام هم زیاد است اما نواحی نزدیک به استوا و بخش‌های کوهستانی، آب‌و‌هوای معتدل دارند. برای داشتن سفری ارزان به ویتنام روزانه کمتر از 40 دلار نیاز دارید که خرج نمایید. با بودجه متوسط می‌توانید روزانه بین 40 تا 100 دلار هزینه نمایید و اگر خواهان سفری لوکس هستید با خرج روزانه بیش از 100 دلار می‌توانید به این خواسته برسید. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

آیا ویتنام را برای سفر می‌پسندم؟

در ویتنام شما فرصتی برای تجربه چشیدن غذاهای جدید، لذیذ و البته سالم را خواهیم داشت.  بازارها مانند ویترین فرهنگ هرکشور هستند و  می‌توانید دربازارهای رنگارنگ ویتنام گشت بزنید و با فرهنگ و زندگی مردم آشنا شوید. اگر اهل طبیعت‌گردی نیز باشید ویتنام با داشتن مناطق بکر و مناظر فوق‌العاده خود برای‌تان قطعا تکه‌ای از بهشت خواهد بود. تماشای معابد و آرامگاه‌ها در ویتنام نیز می‌تواند تجارب جالبی را برای‌تان رقم بزند. برای آشنایی بیشتر با تفریحات ویتنام، اینجا کلیک کنید.

19 جاذبه ویتنام که حتما باید ببینید

یکی از جاذبه‌های ویتنام،  شهر هوشی‌مین(سایگون) است. این شهر، در حال توسعه و در عین حال هنوز هویت اصیل ویتنامی خود را حفظ کرده است.  می‌توانید ساعت‌ها در آن قدم بزنید و لذت ببرید. قایق سواری در کانال‌های مکونگ و  تماشای زندگی مردمان محلی از نزدیک تجربه به یادماندنی دیگری از سفرتان به ویتنام خواهد بود. اقامت به یادماندنی در کشتی‌های کروز سنتی ویتنام یکی دیگر از جاذبه‌های فوق‌العاده ویتنام خواهد بود. برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های ویتنام  بر روی اینجا کلیک نمایید.

شکم گردی و غذاهی ویتنام چطورند؟

غذای دریایی در ویتنام جایگاه خاصی دارد. از طرفی این غذاها بسیار متنوع هستند. از دیگر مواردی که آن را در غذاهای دریایی زیاد مشاهده خواهید کرد وجود سبزیجات و نودل است. برای آشنایی با غذاهای محبوب ویتنامی اینجا کلیک کنید.

فستیوال ها و رویدادهای مهم ویتنام کدامند؟

در ویتنام آنقدر فستیوال و جشن برگزار می‌شود که تقریبا هر زمان به این کشور سفر کنید یک رویداد بزرگ برپاست! فستیوال هیو در آوریل که هر دو سال یک بار برگزار می شود، روز روح‌های سرگردان در ماه آگوست، فستیوال آتش بازی دانانگ و در نهایت فستیوال تولد، شکوفایی و مرگ بودا در ماه می از جمله مراسم مهم در ویتنام هستند. یکی از فستیوال‌های مهم ویتنام، فستیوال "تت" است. تت جشن سال نوی ویتنامی است و در اواخر ژانویه و اوایل فوریه برگزار می‌شود. این جشن ترکیبی از کریسمس، جشن سال نو و جشن تولد است. برای آشنایی با سایر جشن‌ها و فستیوال‌های مهم ویتنام این مطلب را بخوانید.

 تجربه مسافران
شما می‌توانید 57 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 8 بار اجرا شده‌است.
مشاهده سوابق میزان رضایت از تورهای مشابه ویتنام میزان رضایت از تمام تورهای دالاهو
سوالات متداول "ویتنام"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «ویتنام» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
ماکان
1397/11/12 21:06
ما با تور ققنوس رفته بودیم هفت روزه عاااالی و بی نظیر بود
پاسخ دهید...