تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

مرکز خرید استانبول مال کجاست؟

این مال حال و هوای دیگری به فضای تجاری و مراکز خرید در استانبول بخشیده است. ترکیب هنر معماری، کسب و کار و تجارت و البته تفریح در این مال بزرگ سبب شده تا خودش را در میان مراکز بزرگ تجاری در اروپا مطرح کند. با فضای این مال آشنا شوید و اینکه چطور می‌توانید از آن دیدن کنید. به نظرتان چه بوتیک‌ها و برندهایی در استانبول مال هست؟

تورگشت خرید استانبول

استانبول مال کجاست؟

 این مال بزرگ در مسیر رسیدن به فرودگاه آتاتورک قرار دارد. از ایستگاه مترو باجیلار هم فاصله چندانی ندارد. با تاکسی هم در هر جای استانبول که باشید می‌توایند خود را به استانبول مال برسانید. برای اطلاعات بیشتر سری به مطلب راهنمای حمل ونقل عمومی در استانبول بزنید.

در استانبول مال 350 مغازه متنوع و رنگارنگ منتظر شما هستند

در استانبول مال چه خواهیم دید؟

استانبول مال در 4 طبقه و در طبقه چهارم سالن غذاخوری قرار گرفته است. هر برند غذایی که فکرش را بکنید دراین مال شعبه دارد. از مک دونالد و کی اف سی گرفته تا خانه استیک استانبول و بسیاری غذاخوری‌هایی که غذای ترک سرو می‌کنند.

استانبول مال برای بچه‌ها یک مرکز تفریحی به نام MOI دارد. MOI  یکی از بزرگترین مراکز تفریحی کودکان در داخل مرکز خرید، در کل اروپاست. پارک یا شهربازی MOI بسیار مجهز است و وسایل بازی جذابی برای کودکان شما دارد. همه خانواده در کنار هم در هر سنی که باشند می‌توانند در استانبول مال تفریح کنند.

در استانبول مال 350 مغازه متنوع و رنگارنگ منتظر شما هستند. هر چه که فکرش را بکنید می‌توانید پیدا کنید. اکثر مغازه‌ها مربوط به پوشاک هستند اما برای خرید کیف و کفش و حتی لوازم آرایش مغازه‌های مناسبی وجود دارد. قیمت‌ها هم مناسب است و می‌توانید برای هر نوع بودجه‌ای کالای مناسبی پیدا کنید.

در استانبول مال قیمت‌ها مناسب است و می‌توانید برای هر نوع بودجه‌ای کالای مناسبی پیدا کنید. 

در استانبول مال کنسرت برویم!

این مال بسیار بزرگ علاوه بر خرید همانطور که گفتیم موارد هنری و تفریحی را نیز پوشش می‌دهد. می‌توانید در استیج مشترکی که هنرمندان ترک و اروپایی با همکاری هم برنامه اجرا می‌کنند، از تماشای هنرنمایی آنها لذت ببرید.

دانستی‌های بیشتر درباره استانبول مال

استانبول مال در سال 2014 افتتاح شد. استانبول مال دو جایزه در سال های 2011 برده است. یکی جایزه بهترین پروژه برای توسعه و ساخت مرکز خریدها از انجمن عمران و املاک اروپا و جایزه بهترین پروژه ترکیبی و کاربردی از همان انجمن.

 1397/08/13 | کد مطلب: 3370
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.