تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

همایش یک سفر یک تجربه، ویتنام و ایندوچاینا

اگر طرفدار سفر به یک منطقه فوق‌العاده هستید، و دوست دارید فرهنگی بی‌نظیر را از نزدیک ببینید، سفر ایندوچاینا فرصت بسیار مناسبی است. اما منظور از ایندوچاینا کدام منطقه است؟ برای دیدن این منطقه چطور باید برنامه‌ریزی کنیم؟ قبل از سفر چطور، چه نکاتی را لازم است بدانیم؟ اگر تمایل دارید به این منطقه جذاب برای گردشگری سفر کنید، فرصت شرکت در این همایش را  از دست ندهید. علاوه بر مطرح شدن مطالب به روز و متفاوت از این دو مقصد گردشگری، شانس‌تان را در قرعه‌کشی یک سفر یک تجربه، امتحان کنید. شاید شما برنده جایزه باشید. این مطلب را حتما بخوانید. 

تور ایندوچایناتور ویتنام

همایش یک سفر یک تجربه، ویتنام و ایندوچاینا

وقتی سفرمان شروع شد کدام دیدنی‌ها را ببینیم؟ در مورد هزینه‌ها چقدر اطلاعات داریم؟ تجربه‌های دالاهو از سفرهای قبلی در تمام این موارد به شما کمک خواهد کرد. پس اصلاً نگران نباشید. با خیال راحت در همایش «یک سفر یک تجربه، ویتنام و ایندوچاینا» شرکت کنید تا در گفت و گویی صمیمانه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم و با کمال میل به سؤالات‌تان پاسخ دهیم.

 

 دوست دارید بدانید اینجا کجاست و چطور می‌توان سوار این قایق‌های جالب شد؟ همایش یک سفر یک تجربه فرصت مناسبی است تا به همه این سئوالات پاسخ دهد.

 

 

اگر اهل شکم‌گردی هستید، شما را با غذاهای ویتنامی آشنا خواهیم کرد.

چرا ایندوچاینا؟

ایندوچاینا منطقه‌‌ای است در جنوب شرق آسیا شامل کشورهای ویتنام، لائوس و کامبوج. دلیل این نامگذاری تأثیر هند و چین بر فرهنگ این کشورهاست. از میان این سه کشور ویتنام بیشتر از همه تحت تاثیر چین بوده. طبیعت بی‌نظیر و فرهنگ منحصر به فرد ویتنام دلیل مهم سفر بسیاری از گردشگرها به این کشور است. در لائوس بسیاری از سنت‌های فراموش‌شده آسیایی هنوز زنده هستند. مناظر لائوس احتمالا شما را یاد فیلم‌ها ‌‌می‌اندازد. اما کامبوج چطور؟ مطمئناً در کامبوج قرار است چیزی بیشتر از معابد معروف و سواحل زیبا ببینید. پس با دالاهو همراه شوید. دالاهو، در این همایش اطلاعات بیشتری در مورد این کشورها در اختیار شما قرار خواهد داد. عکس‌ها و فیلم‌های اختصاصی دالاهو از ایندوچاینا و گفت و گو در فضایی دوستانه به شما کمک ‌‌می‌کند برای یک سفر فوق‌العاده آماده شوید.

 

چرا ویتنام؟

تعداد گردشگران ویتنامی در سال 2017 رشد 31.2 درصدی داشته و این یعنی ویتنام در دل گردشگران خود را جا کرده و در حال پیشرفت است. ویتنام چه جاذبه‌ای دارد برای این مقدار رشد در جذب توریست؟ چرا این روزها گردشگران توجه‌شان به سمت ویتنام جلب شده؟ اگر گردشگری و سفر را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید، شرکت در این همایش را به شما توصیه می‌کنیم.

 

 چه مطالبی در همایش مطرح می‌شود؟

در این همایش مانند همایش‌های پیشین یک سفر یک تجربه، پای صحبت کریم شادفر می‌نشینیم تا ایندوچاینا و ویتنام را به عنوان یک مقصد گردشگری جذاب، بهتر بشناسیم. فرصت پرسش و پاسخ برای تمام شرکت‌کنندگان در این همایش وجود دارد.

 • چطور به ویتنام و ایندوچاینا سفر کنیم؟
 • جاذبه‌های ویتنام و ایندوچاینا کدامند؟
 • فستیوال‌ها و رویدادهای مهم ویتنام و ایندوچاینا کدامند؟
 • چه تفریحاتی در ویتنام و ایندوچاینا وجود دارد؟
 • هزینه‌ها و قیمت‌های تور ویتنام و ایندوچاینا چقدر است؟
 • برنامه پیشنهادی دالاهو برای سفر به ویتنام و ایندوچاینا چه خواهد بود؟
 • پخش عکس و فیلم اختصاصی از سفر دالاهو به ویتنام و ایندوچاینا

و خیلی سئوالات دیگر که هر گردشگر حرفه‌ای پیش از سفر به یک مقصد خارجی حتما در ذهن دارد؛ ما به همه آنها پاسخ خواهیم‌داد.

 

قرعه‌کشی یک میلیون تومانی

در این همایش قرعه‌کشی هم داریم. اعتبار یک میلیون تومانی سفر به ویتنام و ایندوچاینا جایزه قرعه‌کشی این همایش خواهد بود. هنگام ورود به سالن، همکاران ما برگه‌ای را به شما خواهند داد تا در آن مشخصات‌تان را بنویسید. حتما در قرعه‌کشی دالاهو ثبت‌نام کنید و شانس خود را برای سفر به ویتنام یا ایندوچاینا، با جایزه یک میلیون تومانی، امتحان کنید.

 

خیلی سخت نیست. به سادگی برنده قرعه‌کشی ما باشید. کافیست با شرکت در همایش شانس‌تان را امتحان کنید. منتظرتان هستیم.  

 از شما پذیرایی خواهد شد

در پایان بسیار خوشحال خواهیم شد تا در فضایی دوستانه در کنار شما باشیم، گلویی تازه کنیم و گپ و گفت صمیمانه‌ای داشته‌ باشیم. در پایان همایش فرصت مناسبی خواهد بود تا مسافران دالاهو با یکدیگر به گپ و گفت دوستانه‌ای بپردازند و تجربیات‌شان را در ارتباط با دالاهو با هم به اشتراک بگذارند. منتظرتان هستیم. 

 

چطور در همایش شرکت کنم؟

این همایش رایگان است و نیازی به ثبت‌نام ندارد.

تاریخ برگزاری: دوشنبه 29 آبان‌ماه

ساعت همایش: 18:00 الی 20:00

محل همایش: باغ موزه قصر

آدرس: تهران، انتهای خیابان مطهری، بعد از تقاطع شریعتی، میدان پلیس، باغ موزه قصر، سالن مارکوف

تلفن روابط عمومی: 02141663000 داخلی 4

 1396/08/21 | کد مطلب: 3905
برچسب‌ها: مجله دالاهو
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


 • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.