تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

ارزان سفر کنید و دوست پیدا کنید!

شما جزو کدام دسته از آدم‌ها هستید؟ عاشق سفر و تکنولوژی؟ اگر شما هم مثل من دوست دارید مدام سفر کنید و خیلی به برنامه‌های نصب شده روی تلفن همراه‌تان وابسته‌اید  و برای‌تان مهم است که هزینه‌های رفت‌و‌آمد خود را تا حد امکان کاهش دهید، باید خوشحال باشید، چون ما در ادامه به شما همه چیز را در این باره خواهیم گفت.

بلا بلا کار:

بلا بلا کار یک راه ارزان برای رفت‌وآمد زمینی و به معنی حرف زدن از همه چیز است.

بلا بلا کار یعنی حرف زدن از همه چیز.

این برنامه این امکان را به ما می‌دهد تا برای مسیرهای بین شهری و شهری از بین همه آدم‌هایی که هم مسیر ما هستند یکی را انتخاب کنیم و با او تا مقصد برویم. در واقع آدم‌هایی که ماشین‌شان خالیست، در ازای میزان پول کم، شاید در حد تقسیم کردن پول بنزین، سرنشین قبول می‌کنند. برای استفاده از این خدمات تنها کاری که لازم است انجام دهیم: وارد سایت می‌شویم، مبدا، مقصد و تاریخ حرکت‌مان را انتخاب می‌کنیم، بعد از سرچ، باتوجه به جایی که ما هستیم و جایی که قصد سفر به آنجا را داریم، چند گزینه برای ما نمایش داده می‌شود و تمام آدم‌هایی که مسیرشان با ما یکی‌ست را می‌بینیم. باتوجه به آنچه برای ما بهتر است، مثل: ساعت، قیمت و نزدیکی راننده، تصمیم می‌گیریم.

حساب کاربری راننده:

در این قسمت اسم، سن، تلفن، ایمیل، نوع و رنگ وسیله راننده نمایش داده می‌شود. تمام فعالیت‌های راننده با آخرین ساعاتش در اختیار ما قرار می‌گیرد. اینجا علاوه بر مشخصات، نقطه حرکت و مسیرهایی که از آن‌ها عبور می‌کنیم با ساعت تقریبی نمایش داده می‌شود.

استفاده راحت!

اعتماد کنیم؟

بلا بلا کار  زمینه‌ای را فراهم کرده تا بتواند اعتماد مسافران را جلب کند. مثلا به رفتار و دقت راننده‌ها نظر می‌دهد، همچنین مسافران می‌توانند راجع به نحوه رانندگی و رفتار راننده‌ها نظر بدهند که با همین‌ها ما می‌توانیم انتخاب و اعتماد کنیم.

طبقه بندی:

در این سایت ما می‌توانیم بر اساس قیمت و زمان، گزینه‌ها را مرتب سازی کنیم.

به همین سادگی و کم خرجی!

در ایران چه کنیم؟

سوال بسیار بسیار خوبی ذهن شما را درگیر کرد. حدود 2سال است که در کشور عزیزمان یک گروه خوب مهندسی اپلیکیشنی مشابه را به اسم کاروانرو درست کردند.

"کاروانرو به شما کمک میکنه تا افرادی که با خودرو به محلی مشابه شما سفر می‌کنند رو پیدا کنید، این کار به صورت بالقوه‌ای باعث کاهش زمان سفر روزانه شما و کم کردن هزینه سفر تا نصف میشه."

 

جمله بالا را خود کاروانرویی‌ها در وصف برنامه‌شان نوشتند. برای استفاده از خدمات این سایت حتما باید یک پروفایل شخصی درست کنید با کلی جزییات. مثل اینکه چه سبک آهنگ‌هایی گوش می‌دهید، راجع به چه چیزهایی دوست دارید صحبت کنید و چند جمله‌ای راجع به خودتان. در واقع افزودن این جزییات به ما و دیگران کمک می‌کند که خیلی راحت‌تر اعتماد کنیم.

پروفایل کاروانرو شما فقط یک اسم و عکس نیست، بلکه نشان دهنده هویت و اخلاقیات شماست.

پروفایل در این برنامه از نقش بسیار مهمی برخوردار است، چون از چند طریق هویت شخص کاربر را بررسی و تایید می‌کنند.

تایید هویت برای اعتماد!

 اگر قصد استفاده از این سایت را داشتید اطلاعات کاملی از خود را آماده کنید.

چطور با کاروانرو کار کنیم؟

ساز و کار این برنامه مشابه همان نسخه خارجیست. هم به عنوان مسافر هم به عنوان راننده سفر خود را مشخص می‌کنیم و بهترین گزینه به ما پیشنهاد داده می‌شود.

شروع یک سفر!

دلایلی که ما را برای استفاده از این اپ قانع می‌کند:

اول از همه آنچه که مهم‌ترین نکته برای ما محسوب می‌شود(به عنوان مسافر)، صرف هزینه کم‌تر و سرعت بهتر است. راننده هم هزینه‌هایش را تا 80 درصد کاهش می‌دهد.

دوم اینکه به طبعیت و شهرمان احترام می‌گذاریم و از ورود خودروهای تک سرنشین به شهر جلوگیری می‌کنیم.

در آخر هم دوست‌های جدیدی پیدا می‌کنیم.

کارکردن با این سایت خیلی آسان است. حتما از آن استفاده و حمایت کنید.1396/09/23 | کد مطلب: 3987
برچسب‌ها: تکنولوژی سفر
مریم میزانی

عاشق سفر و طبیعت، علاقه‌مند به خواندن بی‌وقفه


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.