تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بِدان و بُرو!

فکرش را بکنید در سفر هستید و امروزتان خالی‌ست، دنبال کافه‌ای می‌گردید یا دل‌تان می‌خواهد به استخر بروید. در شهری خارج از محل زندگی‌تان درد شدیدی در بدن شما ظاهر می‌شود و باید به دکتر مراجعه کنید. چطور ممکن است این همه جا را بشناسید؟ شما که آنجا زندگی نمی‌کنید؛ اصلا نگرانی به دل‌تان راه ندهید، ما برای شما یک راه‌حل شگفت‌انگیز داریم.

 

دانرو چیست؟

دانرو یک شبکه مجازی برپایه مکان است. شما می‌توانید هر اطلاعات مکانی را که بخواهید از این اپ طلب کنید. همه اطلاعات این اپ توسط من و شما کامل می‌شود؛ یعنی ما از یک کسب‌و‌کار استفاده می‌کنیم و چیزهایی مثل آدرس، ساعت کاری، خدماتی که آن کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد و... را در اینجا منتشر می‌کنیم.

ساز و کار؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که شما با اپ نصب شده روی گوشی همراه‌تان راحت‌تر و کامل‌تر می‌توانید از امکانات دانرو استفاد کنید. پس اولین قدم بعد از دانستن این مطلب چیست؟ بله شما اپ را دانلود و بلافاصله نصبش کنید. وارد برنامه که می‌شوید مانند تمام شبکه‌های اجتماعی دیگر باید یک حساب کاربری درست کنید.

وارد دانرو که می‌شوید، صفحه پیش روی شما، خانه است.

نگران نباشید، معرفی با ما!

 • صفحه من:

این صفحه همان پروفایل شخصی ما است. بالای صفحه سه گزینه دارد که به ترتیب ویرایش صفحه من، اشتراک گذاری و تنظیمات را نمایش می‌دهد. روی هرکدام که کلیک کنید، متوجه می‌شوید که چه کارهایی از دست آن آیکون بر‌می‌آید. شما باید (البته اجباری در کار نیست) برای صفحه خودتان یک عکس و یک خلاصه به عنوان معرفی بنویسید. در این بخش پیچیدگی خاصی به چشم نمی‌خورد. کسانی را که دنبال می‌کنید، کسانی که شما را دنبال می‌کنند، نشان‌هایی که قرار است بگیرید و جیب شما در وسط صفحه به چشم می‌خورد. در ادامه مطلب جیب و نشان را توضیح می‌دهیم. باید این را در نظر بگیرید که هر فعالیتی که در دانرو انجام دهید در قسمت فعالیت‌های صفحه شخصی‌تان نمایش داده می‌شود.

 

پروفایل شما چگونه می‌شود؟

 • نشان‌ها:

شما براساس فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید، از تیم دانرو نشان دریافت می‌کنید. هرکدام از نشان‌ها توضیحات جالبی دارند که خواند‌شان بسیار لذت‌بخش است.

 • رویدادها:

بخش رویدادها شامل ویژه‌ها، جدیدترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها می‌شود. برگزاری جشنواره تخفیفات، سمینارها، کنسرت‌ها و... در این قسمت نشان داده می‌شوند. به همین سادگی.

 • برویم خرید؟

بازارچه بخشی از دانرو است که پیشنهادهایی مثل  بن تخفیف، بلیت‌های نیم بها، کمک‌های خیریه و... وجود دارد و ما می‌توانیم دست به جیب شویم و از سکه‌هایمان را خرج کنیم.

 

رویدادها را ببینید و دست به جیب شوید.

 • جستجوی مکان در دانرو:

در این بخش شما می‌توانید بر اساس طبقه‌بندی، محدوده یا اسم جایی که می‌دانید سرچ کنید و به نتیجه مطلوب برسید. وقتی سرچ کردید و مکان مورد نظر را یافتید، می‌توانید به صفحه آن کسب‎و‌کار بروید و اطلاعات بگیرید. حتی می‌توانید نظرات دیگران را آن‌جا بخوانید تا بتوانید راحت‌تر و درست‌تر تصمیم بگیرید. یک امکان جالبی که اینجا وجود دارد این است که در هر صفحه یک گزینه وجود دارد که شما می‌توانید به مقصد کسب‌و‌کار اسنپ بگیرید (البته در شهرهایی که اسنپ فعالیت دارد)؛ یا اگر دنبال رستوران بودید، به صورت آنلاین غذا را سفارش بدهید.

 

بدان و برو!

 • در صفحه کسب‌و‌کارها چه اتفاقی می‌افتد؟

در هر صفحه‌ای که وارد می‌شوید، اگر از آن کسب‌و‌کار استفاده کرده باشید، می‌توانید نظر خودتان را بنویسید؛ یا اگر اطلاعاتی اشتباه وارد شده بود آن را اصلاح کنید. اگر همان کسب‌وکار تخفیفی یا جشنواره‌ای چیزی داشته باشد در پایین صفحه‌اش نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید عکس یا فیلمی به آن صفحه اضافه کنید. دو گزینه دیگری که در هر صفحه به چشم می‌خورد ذخیره و اینجا هستم می‌باشد. گزینه ذخیره که واضح است، آن صفحه می‌رود در آرشیو شما تا زمانی که به آن احتیاج داشتید، راحت پیدایش کنید. گزینه اینجا هستم اعلام حضور شما در همان مکان را نشان می‌دهد. این کار هم برای شما سکه می‌آورد هم به شما این امکان را می‌دهد تا دوستان‌تان را پیدا کنید.

 • سکه و جیب؟ به‌به!

شما به ازای هر کاری که در دانرو انجام بدهید، مثل کامل کردن صفحه‌ شخصی، معرفی دانرو به دوستان، اعلام حضور و... سکه دریافت می‌کنید و در جیب‌تان ذخیره می‌شود. شما حتی می‌توانید سکه‌های‌تان را در مواقعی خرج کنید.

 

 • بخش امنِ خانه:

در بخش خانه بالا دو تیتر به اسم دیوار و پیاده‌رو وجود دارد. در دیوار لیست تمام دسته‌بندی‌ها، برترین رویدادها و کسب‌و‌کارهای نزدیک شما نمایش داده می‌شود. در پیاده‌رو تمام فعالیت‌هایی که ما و دوستان‌مان انجام می‌دهیم قرار دارد.

 

بدانید اطراف‌تان چه می‌گذرد!

 شما در خانه سه کار می‌توانید انجام دهید:

 1. اعلام حضور کنید. (بالا سمت راست)
 2. یک مکان جدید ثبت کنید. (پایین صفحه)
 3. پیام‌های دریافتی از دانرو را بخوانید. (بالا سمت چپ)

اعلام حضور و کنید سکه بگیرید، پیام سکه را ببینید و خوشحال شوید.

مکان ثبت کنیم؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم دانرو با اطلاعات ما می‌چرخد، پس برای هرچه بهتر شدنش لازم است کمکش کنیم، ما می‌توانیم هم به عنوان کاربر هم به عنوان مدیر آن کسب‌و‌کار، مکانی را ثبت کنیم. ثبت کردن هم کار بسیار ساده‌ای ست. پس از ثبت هم تا تایید شدنش از سمت تیم دانرو صبر می‌کنید؛ اگر تایید و ثبت شد شما سکه می‌گیرید.

می‌توانید اخبار ما را در دانرو دنبال کنید.

دانرو یک اپلیکیشن ایرانی‌ست و یک تیم با کلی زحمت و سخت‌کوشی آن را راه اندازی کرده‌اند، پس از آن‌ها حمایت کنیم.1396/10/07 | کد مطلب: 4009
برچسب‌ها: تکنولوژی سفر
مریم میزانی

عاشق سفر و طبیعت، علاقه‌مند به خواندن بی‌وقفه


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


 • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.