تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

شب یلدا در تورهای دالاهو چه گذشت؟

خوشحالیم که امسال با تورهای دالاهو میزبان شما بودیم تا آخرین دقایق پاییز را به شروع زمستان گره بزنیم. امسال شب یلدا، دالاهو 30 تور را اجرا کرد و همسفران دالاهو طولانی‌ترین شب سال را همراه با تورهای دالاهو سپری کردند. با ما همراه باشید تا در جریان گزارش این شب در تاریخ 30 آذر ماه قرار بگیرید.

شب یلدا برای خودش حال و هوایی دارد حالا حساب کنید در طولانی‌ترین شب سال فرصت پایکوبی در کویر را داشته باشید یا بتوانید در میان جنگل‌های لفور انار و هندوانه میل کنید و با همسفران‌تان گپ و گفت دوستانه‌ای داشته باشید. لذت سفر دو چندان خواهد شد وقتی پای مراسم یلدا هم در میان باشد.

 

تور لفور این بار جو دیگری داشت. همه چیز برای گذراندن طولانی‌ترین شب سال مهیا بود.

 

در این شب تورهای دالاهو همراه با موسیقی و پذیرایی ویژه یلدا برگزار شد. مسافران در کنار سفره‌های خوش‌آب و رنگی که با انار و هندوانه و آجیل تزیین شده بود، نشستند و این شب را به شادی گذراندند.

 بخشی از سفره رنگین لفور در شب یلدا همراه با شما

 

 

به رسم یادگار و به خاطر طولانی‌ترین شب سال، دالاهو برای همراهانش در شب یلدا هدیه تدارک دیده بود. امیدواریم هر بار که به آن نگاه‌تان می‌افتد، خاطرات شیرینی را مرور کنید. 

 

 

سفره‌ یلدا در کویر ورزنه پهن شد. اقامتگاه نگار ورزنه میزبان دوستداران کویر و مسافران دالاهو در شب یلدا بود. پذیرایی و موسیقی سنتی اجرا شده در این شب، حال و هوای خاصی به این سفر بخشید.1396/10/11 | کد مطلب: 4011
برچسب‌ها: مجله دالاهو
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.