تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 6646 8471

راهنمای تور ویژه گردشگران خارجی

اگر جزو گردشگران خارجی هستید که به ایران سفر می‌کنید، یا اگر مهمانی خارج از ایران دارید، این مطلب به شما کمک می‌کند. حتما می‌دانید یکی از بهترین راه‌های دیدن هر کشوری سفر با تور است. چه کسی در تمام مدت سفر با تور در کنار شماست و به شما کمک می‌کند تا سفرتان به بهترین شکل ممکن پیش برود؟ بدون شک راهنمای تور. پس داشتن راهنمایان مسلط، آگاه و متعهد یکی از مهم‌ترین بخش‌‌ها‌ی هر تور است. به جز این، لازم است که راهنمای تور به زبان شما تسلط داشته باشد یا بتوانید به زبان انگلیسی با او صحبت کنید. در تورهای دالاهو تمام این نکات در نظر گرفته شده تا گردشگران خارجی و مهمانان شما سفر راحتی داشته باشند و از دیدن ایران لذت ببرند. در این مورد بیشتر بخوانید.

تجربه سفری با آرامش با راهنمایان تور حرفه‌ای

آژانس ما، با سال‌‌ها‌ تجربه و آموزش، مفتخر است اعلام کند راهنمایان تورهایش افرادی بسیار باتجربه، حرفه‌ای و توانمند هستند، و همگی گواهی این کار را دارند (کارت مخصوص راهنمایان تور). این گواهی نشان ‌می‌دهد سازمان گردشگری ایران کیفیت کار آن‌‌ها‌ را تأیید کرده است. راهنمایان ما، در طول سال، دوره‌‌ها‌ی مختلفی را ‌می‌گذرانند، زیرا ارتقای اطلاعات به معنی کیفیت بالاتر تور برای مهمان‌‌ها‌ست.

لیدرهای ما آزمون‌‌ها‌ی زیادی را ‌می‌گذرانند. آنها به جغرافیای ایران تسلط کامل دارند، اطلاعات‌شان در مورد مناطق تاریخی، حیات وحش و مسائل محیطی کامل است و خود را در قبال تورها و مهمان‌‌ها‌ مسئول و متعهد ‌می‌دانند.

لیدرهایی که به خوبی می‌توانند در سفر جواب سوال‌های شما را بدهند.

ما، با در نظر گرفتن تفاوت زبان، به راهنماهای تورهای‌مان آموزش ‌می‌دهیم که به زبان‌‌ها‌ی انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و ترکی صحبت کنند تا مشکلی از نظر زبان برای مهمان‌‌ها‌ وجود نداشته باشد. همچنین بنا به نیاز شما، لیدرهای دیگری هم معرفی ‌‌می‌‌کنیم که به سایر زبان‌ها مسلط باشند.  

برای مشاهده نسخه انگلیسی این مطلب کلیک کنید:  Tour Guide 

 

تورهای خارجی1398/09/14 | کد مطلب: 4028
برچسب‌ها: تورهای ورودی
سپیده اقتداری

کارشناس ارشد فلسفه هنر، مترجم و ویراستار، علاقه‌مند به خواندن و نوشتن.


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.