تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

با کمک این 6 فناوری، مطمئن به دل طبیعت بزنید!

لذت کمپ زدن و چند روزی زندگی در دل طبیعت از آن وسوسه‌هاست که گاهی ذهن‌‌مان را درگیر می‌کند و وقتی به سختی و برخی مشکلاتش فکر می‌کنیم، به بعدها موکولش می‌کنیم. اگر عشق سفر در دل شما جوانه دارد و شما کمی نگران هستید، باید به شما بگویم که ما همواره در پی پیدا کردن راه حل‌هایی هستیم که شما بی دغدغه و راحت سفر کنید. ادامه این مطلب شما را کمک می‌کند در سفر آب یک بِرکه گِل آلود را سالم بخورید، لباس‌های‌تان را با لباس‌شویی بشویید و...

تورهای ترکینگ

 1. مایه حیات:

  پیدا کردن آب سالم در طبیعت یکی از همان معضل‌هایی است که ما را نگران می‌کند. در دل یک جنگلِ بکر مگر می‌شود شیرِ آبِ تصفیه شده پیدا کرد؟ ما که تمام مایحتاج خود را درون یک کوله جای دادیم چطور چند بطری آب اضافه بیاوریم؟ همینطور که اینجا نشستیم و به سختی این قبیل چیزها فکر می‌کنیم، علاقه‌مندان به تکنولوژی و سفر، وسیله‌ای درست کردند تا ما بتوانیم بی دغدغه به سفر برویم. این وسیله یک نِی کوچک و کم وزن است که می‌تواند آب کثیف را به صورت تمیز به ما تحویل دهد. به صورتی که همیشه می‌توانیم آب سالم و پاک بخوریم.

  این محصول را می‌توانید از این سایت خریداری کنید. پس اولین مشکل ما حل شد.

   

  آب تمیز بنوشیم و لذت ببریم.

 2. لباسشویی در طبیعت

  برای رفتن به طبیعت با یک کوله محدودیت‌هایی وجود دارد؛ مثلا ما نمی‎توانیم 10 دست لباس با خود ببریم، به هرحال ما وسایل ضروری دیگری هم داریم. پس اگر لباس‌هایمان کثیف شد چه کنیم؟ یک مخترع استرالیایی، یک چیزی شبیه به تخته رخت‌شوییِ قدیمی اختراع کرده است که لباس‌ها را با یک تا دو لیتر آب با کم‌ترین زمان می‌شوید. این لباسشویی در جیب هم جا می‌شود. حیرت انگیز است، نه؟

  شما می‌توانید با کمک سایت چارسوق این محصول را از آمازون خریداری کنید. به همین راحتی.

   

  همیشه و همه جا لباس تمیز داشته باشید.

 3. امان از حالت تهوع!!!

  گاهی ممکن است در ماشین باشیم و جاده ناسازگاری کند. مدام پیچ، سرازیری، دست انداز و... یا برفراز آسمان‌ها باشیم و این بدن همراهی نکند؛ در این اوضاع حالت تهوع است که امان‌مان را می‌برد. چه کاری از دست ما برمی‌آید؟ کاملا خونسرد باشید و نگرانی به دل‎تان راه ندهید. یک سری دستبند تولید شده که با عملکرد تحریک نقاط خاص روی بدن، جهت کاهش علائم بیماری باعث می‌شود که حال شما سرجایش بیاید. یعنی خداحافظ حال بد!

  برای خرید این محصول می‌توانید از دیجی کالا اقدام کنید.

   

  بدون قرص، حالت تهوع شما خوب می‎شود.

 4. تمام کتاب‌هایی که دوست دارید را با خود به سفر ببرید!

  قطعا ساعاتی پیش می‎آید که ما غرق در سکوت طبیعت نشسته‌ایم و به سرمان می‌زند کاش کتاب داشتیم که بخوانیم، اما کتاب برای کوله ما کمی سنگین است و ممکن است جای وسایل ضروری را بگیرد. چه جای نگرانی وقتی تکنولوژی تا این حد پیشرفت کرده است؟ شما می‌توانید با نصب چند برنامه ساده روی تلفن هوشمندتان همیشه کتاب داشته باشید. یا به صورت صوتی کتاب گوش کنید یا به صورت pdf  کتاب بخوانید. پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن‌های طاقچه، فیدیبو و نوار است.

   

  برای عاشقان کتاب، همیشه راهی هست.

 5. چطور گرم شویم؟

  کیسه خواب را به کوله بستیم. لباس گرم و گورتکس در کوله داریم؛ اما اگر ناگهانی هوا با پیش‌بینی ما جور درنیامد چه؟ اگر سرما به ماغلبه کرد چه کنیم؟ خدا را شکر ما در عصر تکنولوژی و فناوری زندگی میکنیم. کیسه‌هایی در بازار وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها به عنوان وسیله گرمایشی استفاده کنید. می‌پرسید چطور؟ درون این کیسه‌ها قطعه‌ای وجود دارد که با خم کردن آن، مایع داخل کیسه به حالت جامد درآمده و گرمای بالایی تولید می‌کند. برای استفاده دوباره باید کیسه را در آب داغ قرار داده تا محتویات دوباره به حالت مایع دربیاید. می‌توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بقا در طبیعت تهیه کنید.

  بدون نگرانی از سرما!

 6. پتو برای نجات؟

  از بچگی به این فکر می‌کردیم اگر زیر پتو باشیم امنیت بیش‌تری داریم و از همه خطرات در امانیم. در قرن حاضر پتوهایی وجود دارند که بدن را در برابر سرما محافظت می‌کند. یک چیزی شبیه همان افکار کودکی. این پتوها از نوعی آلیاژ آلومینیوم ساخته می‌شوند. در اکثر مغازه‌های میدان منیریه تا چهارراه سپه هم پیدا می‌شوند.

   

  پتویی جادویی!

 1399/04/21 | کد مطلب: 4044
برچسب‌ها: تکنولوژی سفر

تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


 • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.