تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

گزارش تور آخر سال لیدرها و کارکنان دالاهو در دریاچه ارواح

به واسطه شغل‌شان بیشتر روزهای سال‌ را در سفرند. سفرهایی پر از مسئولیت و استرس که تمام هم و غم‌شان تامین آسایش مسافران و لذت بردن آنان‌ است. جمعه گذشته لیدرهای دالاهو متفاوت با تمام سفرهای‌شان با دالاهو این‌بار در نقش مسافر، فارغ از هر مسئولیت و استرسی راهی سفری جذاب شدند تا ساعاتی را در کنار هم بگذرانند. دقایقی را به خنده و شادی گذرانند و دقایقی را به تبادل تجربه و مرور خاطرت‌شان در سفرهایی که داشتند. در ادامه می‌توانید با ما در این سفر همراه شوید.

قصه سفر ما از 4:30 صبح روز جمعه آغاز شد. تک‌تک بچه‌ها پر انرژی و وقت‌شناس سر قرار حاضر شدند. از خواب خبری نبود و همکاران با روحیه شاد و پر شور خود معاشرت‌ها را آغاز کردند. حوالی ساعت 9 صبح بود که به رستوران رسیدیم. پس از صرف صبحانه‌ای دلچسب وقت معارفه رسید تا اعضای خانواده دالاهو از قدیمی‌ترین عضو تا جوان‌ترین با هم‌دیگر آشنا شوند.

مراسم معارفه کارکنان و لیدرهای دلاهو با یکدیگر در رستوران.

به مسیرمان ادامه دادیم. در بین راه لیدرها ساعتی را به تبادل تجربیات و خاطرات خود از سفرها گذراندند؛ از حوادث و بحران‌های پیش‌آمده و نحوه مدیریت آن‌ها گفتند. گه‌گاهی نیز با چاشنی شوخ‌طبعی‌شان فضا را پر از خنده و شادی کردند. به دلیل صعب‌العبور بودن مسیر دریاچه ارواح، اتوبوس‌ها را با مینی‌بوس تعویض کردیم. حوالی ظهر به ابتدای مسیر پیاده‌روی دریاچه ارواح رسیدیم. هوای مه‌آلود و شاخه‌های درهم تنیده درختان، بر وهم‌انگیزی منطقه‌ جنگلی افزوده و لذت پیاده‌روی در این فضا دو چندان شده بود.

پیاده روی در مسیر جنگلی دریاچه ارواح که پر از منظره‌های جذاب است.

در میان ما زوجی همراهی‌مان می‌کردند که خالق رسم زیبایی برای عشق‌شان شدند. آن‌ها که هر دو از راهنمایان گردشگری و عاشقان طبیعت‌اند، به ‌جای گذاشتن قیمت و تبادل مادیات برای عشق‌شان، در هر سفری نهالی را از اقلیم همان منطقه با هم دیگر می‌کارند. این سفر مسبب این شد که ما در کاشت اولین درخت‌شان با آن‌ها همراه باشیم.

زوج طبیعت‌گرد ما در حال کاشت نهال عشق‌شان.

 پس از پیاده‌روی کوتاهی سرانجام به دریاچه ارواح رسیدیم. گروهی شروع به پهن کردن زیراندازها نمودند. چند نفری مشغول روشن کردن آتش شدند. هرکسی غذای خود را به وسط آورد و همکاران در فضای دوستانه ناهار خوردند. بعد از ناهار هرکس بر اساس علاقه خود به گوشه‌ای رفت. برخی دور آتش جمع شدند؛ برخی به عکاسی پرداختند؛ گروهی در کنار دریاچه به صدای پرنده‌ها گوش سپردند؛ برخی دیگر به معاشرت با یکدیگر و خنده و شادی پرداختند.

همکاری دوستانه بین کارمندان و لیدرها در یک روز تعطیل که دور هم جمع شده‌اند.

 

صرف ناهار در فضای دوستانه و هوای مه آلود دریاچه ارواح.

ثبت عکس دست جمعی کارمندان و لیدرهای دالاهو در دریاچه ارواح.

مناظر فوق‌العاده دریاچه ارواح در کنار نم‌نم باران و صدای دل‌انگیز پرندگان آرامشی وصف نشدنی را ایجاد می‌کرد.

دریاچه ارواح، پر از سوژه‌های جذاب برای عکاسان بود.

هر آغازی پایانی دارد و این سفر نیز مانند تمام سفرها به انتها رسید و سوغاتی آن زدودن خستگی یک‌سال کاری از وجود تک‌تک کارکنان دالاهو بود.

پایان یک روز عالی برای کارمندان دالاهو که خالق خاطراتی به یادماندنی از سال 96 شد.1396/12/16 | کد مطلب: 4099
برچسب‌ها: مجله دالاهو
پرستو صاحبی

طراح، کوهنورد، علاقمند به نویسندگی، عاشق طبیعت و حیوانات...


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.