تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

اطلاعیه مهم: کنسل شدن تمامی تورهای نوروز ۹۹

«گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید» اما دالاهو، باور دارد که «شهر یاران است و خاک مهربانان این دیار» و در پایان این حال بد دوران، شاید سفر یکی از نیازهای اساسی همه ما برای سبک شدن بار سنگین مشکلات و سختی‌های سال ۱۳۹۸ باشد. امید داریم که آن روز، شما را سالم و شادتر از پیش، در سفر همراهی کنیم.

همراهان عزیز دالاهو؛

سلام گرم ما را در این روزهای سخت و سرد پذیرا باشید.

متاسفانه روزهای اخیر، روزها و شبهای ناگواری برای ما ایرانیان است و برای تمامی کسب و کارها، سیاه‌ترین روزها در سال‌های اخیر.
در 13 سالی که از تاسیس دالاهو می‌گذرد، افتخار همراهی نزدیک به ۴۰ هزار نفر را داشته‌ایم و در طی این سال‌ها، همواره پیش آمده است که به دلایلی، برخی سفرهایمان کنسل شده باشد و شرمنده همسفران‌مان شده باشیم.

امسال اما، سالی متفاوت است. در سفرهای خارجی، برخی از کشورها، ایرانیان را ممنوع‌الورود کرده‌اند، برخی پروازهای‌شان را کنسل نموده‌اند و برخی بخشنامه‌هایی برای قرنطینه کردن مسافران ایرانی ابلاغ کرده‌اند. در حوزه سفرهای داخلی نیز، با آنکه تا امروز، به جز چند منطقه ممنوعیت تردد وجود ندارد (با کمال تاسف)، هر روز توصیه‌ها و هشدارهایی برای در خانه ماندن و اجتناب از سفر و حضور در فضاهای عمومی، داده می‌شود.

دالاهو نیز با وجود تمام برنامه‌ریزی‌ها و هزینه‌های انجام شده، به منظور حفظ سلامت همسفران و دست‌اندرکاران سفر و همچنین جلوگیری از گسترش بیماری به شهرها و روستاهایی که مقصد سفرهای نوروزی‌مان هستند و عموماً حتی ۱ درصد از امکانات بهداشتی و درمانی شهرهای بزرگ را ندارند، خود را موظف به کنسل نمودن تمامی سفرهای داخلی و خارجی می‌داند.

همکاران ما طی هفته آینده، با تمام همسفرانی که در سفرهای نوروز ۹۹ ثبت‌نام نموده‌اند تماس خواهند گرفت. قدردان شما هستیم اگر اجازه دهید هزینه‌های پرداختی به عنوان اعتبار سفرتان نزد ما به امانت حفظ شود و در سال آینده دوباره افتخار همسفری‌تان را داشته باشیم؛ بدیهی‌ست در هر زمان از این تصمیم‌تان پشیمان شوید، دالاهو وجه واریزی را به حساب شما عودت خواهد داد. با افتخار، جشنواره‌ها و تخفیف‌های ویژه‌ای در سال آینده برای این دسته از همسفران در نظر خواهیم گرفت که در حال برنامه‌ریزی جزئیات آن هستیم؛ شاید بتوانیم قدری لطف، همراهی و اعتماد این عزیزان را جبران کنیم.

اگر هم به هر دلیلی، مایل نیستید و یا برای‌تان امکان‌پذیر نیست که اعتبار خود را نزد دالاهو حفظ کنید، تصمیم شما قابل احترام است و مبالغ پرداختی به حساب شما واریز خواهد شد. با توجه به محدودیت‌های انتقال وجه در سیستم بانکی، تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن مبالغ پرداختی به حساب شما واریز شود.

از تمام همسفران عزیز، خواهشمندیم قدری صبوری کنید تا همکاران ما که این روزها به صورت محدود و به صورت شیفتی در محل کار حاضر می‌شوند، با شما تماس بگیرند و از تماس با شرکت اجتناب کنید تا بتوانیم با تمام توان و با نظمی بیشتر، به سامان‌دهی سفرهای کنسل شده نوروز بپردازیم.

«گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید» اما دالاهو، باور دارد که «شهر یاران است و خاک مهربانان این دیار» و در پایان این حال بد دوران، شاید سفر یکی از نیازهای اساسی همه ما برای سبک شدن بار سنگین مشکلات و سختی‌های سال ۱۳۹۸ باشد. امید داریم که آن روز، شما را سالم و شادتر از پیش، در سفر همراهی کنیم.

کریم شادفر
مدیرعامل شرکت گردشگری دالاهو
۱۶ اسفند ۱۳۹۸

به منظور سهولت در امر رسیدگی به وضعیت تورهای کنسل شده، می‌توانید مشخصات فردی خود را در فرم زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

فرم کنسل نمودن تور
لطفا اطلاعات درخواستی دقیق و با توجه به اطلاعات اعلام شده به دالاهو تکمیل شود.
 
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل
نام تور ثبت‌نامی
تاریخ تور ثبت‌نامی
مایلم مبلغ پرداختی...


1398/12/17 | کد مطلب: 4709
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
سعیده پهلوان
1398/12/19 09:10
بی شک درکنار هم و با همدلی می توانیم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم و پس از آن بازهم با شادی در کنار هم جمع می شویم و به دیارهای ناشناخته سفر خواهیم کرد. من ایمان دارم این آرزو به زودی و به یاری خدا محقق خواهد شد.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/12/19 10:15
خانم پهلوان عزیز
سلام

ما ه امیدواریم که هر چه زودتر این شرابط به حالت عادی برگرده و سفرهامون رو در کنار همسفران خوبمون از سر بگیریم.

با تشکر از پیام شما

برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.