تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

شروع به کار شرکت دالاهو از هفته آینده

امروز، در آخرین روز اردیبهشت‌ماه در حالی خبر بازگشایی شرکت دالاهو و برگزاری تورها از نیمه خرداد را به شما می‌دهیم که پس از سال‌ها، برای اولین بار است که ما و بسیاری از شما، بهار را خانه‌نشین بوده‌ایم؛ آن هم بهاری این‌چنین دل‌ربا و کم‌نظیر در سال‌های اخیر.

این روزها، پس از گذشت ۳ ماه از این همه‌گیری شوم، رویکرد دنیا برای رویارویی با کرونا در حال تغییر است و ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. همه پذیرفته‌اند شاید ناگزیر به همزیستی حداقل ۲ ساله (و یا مانند آنفولانزا برای تمام عمر) با این مهمان ناخوانده باشیم؛ پس باید راهکاری برای ایجاد تعادل میان کار و سلامت، بیابیم.
چنین نگاهی، منجر به تهیه «پروتکل بهداشتی سفر هوشمند (سفر+سلامت)» در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری گردید که پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغ آن، اجازه بازگشایی تاسیسات گردشگری بر اساس پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.
پیرو ابلاغ این مصوبه، همکاران دالاهو نیز از روز ۶م خردادماه به محل کار بازمی‌گردند و با رعایت تمام آنچه در این ماه‌ها آموخته‌ایم، دوباره شروع به کار خواهیم کرد.
در حال حاضر مشغول طراحی پروتکل‌های ویژه‌ی دالاهو برای اقامتگاه‌ها، راهنمایان و وسایل نقلیه هستیم تا بتوانیم اطمینان حداکثری از حفظ سلامت همسفران، دست‌اندرکاران اجرای تور و همچنین جوامع محلی کسب کنیم.
تورهای تعطیلات نیمه خرداد نیز به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت و از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی دالاهو به اطلاع همگی خواهد رسید.
به امید دیدار دوباره


1399/02/31 | کد مطلب: 4711
برچسب‌ها: مجله دالاهو
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
بهرنگ هدایتی
1399/03/03 13:23
سلام. روز بخیر. دکتر هدایتی هستم.سابقه سفر 2 نوبت سفر با دالاهو. که آخرین بار بهمراه خانم شهرکی کویر مصر.واقعیت اینکه این 3 ماه گذشته خیلی به همه سخت گذشته و خصوصا اینکه بهترین فصل سفر رو از دست دادیم ولی بعنوان یک پزشک بسیار نگران عدم رعایت همین پروتکل هایی هستم که میبینم در جامعه رعایت نمیشه
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/03/03 13:41
دوست عزیز
سلام

تفاوت آژانس گردشگری دالاهو در همین موارد است. اعتبار ما دلیلی برای رعایت همه اصول و پروتکل هاست. ضمن اینکه نهادهای نظارتی هم هستن که روی نحوه اجرای تورها نظارت دارن. مهمتر از همه خود مسافرها بهترین ناظر هستن.

با تشکر از پیام شما

وحید
1399/03/01 18:28
با این افزایش قیمت های شدید تورهای یک روزه رسما اقشار متوسط و ضعیف جامعه رو از گردش و تورهای یک روزه محروم کردید
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/03/03 14:08
دوست عزیز
سلام

با توجه به نرخ تورم و افزایش قیمت در نهاده‌های مربوط به گردشگری مانند کرایه اتوبوس دربستی، قیمت غذا در رستوران‌ها و... افزایش قیمت در تورهای دالاهو اتفاق افتاده و چاره‌ای جز افزایش قیمت نداشتیم. تا جایی که از دست ما برمیاد حاشیه سود خودمان را کاهش دادیم.

با تشکر از پیام شما

برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.