تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

پلنگ دره

41 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل


تورهای داخلی

پلنگ دره کجاست؟

برای آغاز سفر ماجراجویانه رودخانه‌نوردی، باید راهی شیرگاه استان مازندران شوید. در این شهر، آبشار زیبایی وجود دارد که به آبشار پلنگ دره معروف است. برای رسیدن به این آبشار باید از دل رودخانه‌ای زلال، در میان جنگلی سرسبز، بگذریم.

مسیر زیبای پلنگ دره.

چرا پلنگ دره خاص است؟

منطقه پلنگ دره یکی از دلرباترین مناطق جنگلی استان مازندران است. در این جنگل رودخانه‌‌ای وجود دارد که در فصول گرم سال امکان تجربه یک رودخانه‌نوردی مهیج را برای‌تان فراهم می‌کند.

رودخانه نوردی در پلنگ دره.

در پلنگ دره چه می‌بینیم؟

 زیبایی‌های پلنگ‌ دره پایانی ندارد. جنگلی بکر و سرسبز است و در طی مسیر، نوای رودخانه شنیده می‌شود. مسیر رودخانه را که ادامه دهید به آبشاری زیبا در دل جنگل می‌رسید. اگر از هیجان رودخانه‌نوردی و آب بازی در میان راه هنوز انرژی‌تان تمام نشده است، می‌توانید به زیر آبشار بروید و گرمای روزهای داغ سال را از یاد ببرید.

 

طبیعت زیبای پلنگ دره فراموش نشدنی است.

چه زمانی به پلنگ دره برویم؟

از نیمه فصل بهار تا پایان تابستان بهترین فصل برای سفر به پلنگ دره و تجربه مهیج رودخانه‌نوردی است. در فصل گرما پلنگ دره یک پیشنهاد جذاب برای تجربه‌های خنک است.

پلنگ دره در روزهای گرم تابستانی مانند بهشت است.

در سفر به پلنگ دره چه چیزهایی با خودمان ببریم؟

معمولا در کنار نام پلنگ دره، رودخانه‌نوردی و آب بازی می‌شنویم؛ پس در کوله خود حتما یک دست لباس اضافه و صندل طبیعتگردی جای دهید تا اگر هوس خیس شدن به سرتان زد، نگرانی برای لباس و کفش خود نداشته باشید. مثل همیشه حتما می‌دانید که اگر زباله‌های خود را در طبیعت رها کنیم ماشین‌های شهرداری برای جمع کردن آن‌ها تا دل جنگل نمی‌آیند؛ پس همراه بردن کیسه زباله را فراموش نکنید.تجربه همسفران
شما می‌توانید 5,098 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 187 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "پلنگ دره"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «پلنگ دره» اینجا را کلیک نمایید.بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
ناشناس
1402/02/02 16:45
سلام من در 14020202به پلنگ دره رفتم ..آبشار زیبایی داره ..جاده زیاد مناسب نیست...با سرعت کم و با احتیاط مشکلی نداره ... مناطق بکر و جنگل زیبای داره...که حتما یکبار ...تو فصل بهار اونجا را ببینید... حتما به محیط زیست احترام بزارید...که به یاری خداوند این زیبایی ها برای نسل های بعد هم بمونه..
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1402/02/06 14:24
دوست عزیز
سلام

ممنون که تجربه خودتان را با ما به اشتراک گذاشتین.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1398/02/09 12:20
سلام زیباست
پاسخ دهید...
هنگامه
1395/01/16 21:33
من خودم به شخصهههه عاشق پلنگ دره ام اگه میشههههههههه لطفااااااااااا عکس های بیشتری بزارین
پاسخ دهید...