تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

سیشل

جزیره رویایی
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

قبل از سفر به سیشل بخوانید

سیشل مجمع الجزایری در اقیانوس هند و قاره آفریقا است. این کشور، با سواحل بکر و آب و هوایی دلپذیر، یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می‌رود. سیشل در نزدیکی ماداگاسکار واقع شده و پایتخت آن ویکتوریا نام دارد. زبان‌های رسمی سیشل، فرانسه و انگلیسی است. ساکنین این کشور اغلب مهاجران فرانسوی، آفریقایی، هندی و چینی هستند. 

آیا سیشل را برای سفر می‌پسندم؟

سیشل یک بهشت است. تصور کنید در میان ساحل سفید رنگی نشسته‌اید؛ نخل‌ها در اطراف‌تان هستند و آب فیروزه‌ای‌رنگ و شفافی در مقابل‌تان است. آسمان آبی خیره‌کننده و در دور دست، جایی که به دریا می‌رسد، منظره بی‌نظیری به چشم می‌خورد. این تصویر، گوشه کوچکی از جذابیت‌های سواحل سیشل است. سیشل جمعیت کمی دارد و در سفر به آن با آرامشی بی حد و مرز روبه‌رو خواهید بود. هر زمان که به سیشل بروید، از دیدن دسته پرندگان و لاک‌پشت‌های بزرگ به وجد می‌آیید. هم‌چنین دیدن پارک‌های ملی حیرت‌انگیز و درختان تنومندی که بزرگ‌ترین نارگیل‌های دنیا را دارند برای‌تان جذاب خواهد بود.

جاذبه‌های سیشل که حتما باید ببینید

بدون شک دیدن زیباترین سواحل دنیا آرزوی هر کسی است. هر کدام از سواحل سیشل حرفی برای گفتن دارند؛ برخی از این سواحل ماسه‌ای و برخی دیگر صخره‌هایی خیره‌کننده‌ دارند. در این سواحل، می‌توانید آفتاب بگیرید یا هیجان‌های دریایی مثل غواصی و قایق‌سواری را تجربه کنید. قدم زدن در میان درختان ارکیده باغ گیاه‌شناسی و تماشای بزرگ‌ترین لاک‌پشت‌های جهان از خاطرتان نخواهد رفت. سیشل علاوه بر طبیعت بکرش، در تاریخ و معماری نیز غنی است. وجود موزه، برج ساعتی، کلیسا و غیره دلیل این ادعاست. محال است بخواهید گشت‌وگذار در بازارهای رنگارنگ سیشل با محصولات دریایی را از دست بدهید. در سفر 6 روزه سیشل از این جاذبه‌ها بازدید کنید. 

شکم‌گردی و غذاهای سیشل چطورند؟

همان‌طور که گفتیم ساکنین سیشل را مهاجرانی از نقاط مختلف جهان تشکیل می‌دهند؛ غذاهای سیشلی نیز متاثر از غذاهای این مهاجرین است. در سیشل شاهد تنوع غذاهایی از فرانسه، آفریقا، هند و چین خواهید بود. این نکته را به خاطر بسپارید غذاهای دریایی سیشل زمین تا آسمان با آنچه تا به حال خورده‌اید فرق دارد. چشیدن بِرد فورت، غذای محبوب سیشلی، را از یاد نبرید.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل