تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

کمپ‌هایی در مرنجاب برپا می‌شوند

مدیر نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل اصفهان از وارد شدن زیرساخت‌های گردشگری به کویر مرنجاب و آران و بیدگل خبر داد.

عباس متولی با اشاره به ایجاد یک اکوکمپ توریستی توسط بخش خصوصی در کیلومتر 10 جاده‌ی مرنجاب‌، اظهار کرد: مراحل بهره‌برداری از این مجتمع اقامتی به‌زودی به پایان می‌رسد و امکان استفاده از آن توسط گردشگران فراهم می‌شود.

او با اشاره به بررسی سه نقطه در کویر شهرستان آران و بیدگل توسط یک هلدینگ گردشگری برای احداث اکوکمپ توریستی، ادامه داد: «چاه کنجه»، «چاه سه بند» و «چاله سنبک» توسط این هلدینگ گردشگری در کویر آران و بیدگل جانمایی شده‌اند. کارشناسان اکنون در حال بررسی این نقاط هستند تا پس از رسیدن به نتیجه‌ی مناسب، امکان انتخاب برای ایجاد اکوکمپ توریستی در کویر آران و بیدگل ایجاد شود.

متولی همچنین با اشاره به پیگیری این نمایندگی برای برگزاری هرچه سریع‌تر مزایده‌ی واگذاری کاروانسرای مرنجاب به بخش خصوصی، اظهار کرد: این پیگیری را از طریق صندوق حفظ و احیا انجام می‌دهیم تا با برگزاری مزایده، سرمایه‌گذار بخش خصوصی با تبدیل کاروانسرای مرنجاب به یک هتل سنتی، زیرساخت‌های گردشگری را در این منطقه ایجاد کند.

وی تأکید کرد: در حال حاضر از کاروانسرای مرنجاب به‌عنوان یک مکان موقت اسکان مسافران استفاده می‌شود، ولی برای تبدیل آن به یک مکان دائمی برای حضور گردشگران، نیازمند برگزاری هرچه سریع‌تر مزایده هستیم.

منبع:ایسنا1393/02/12 | کد مطلب: 1749
برچسب‌ها: دیدنی و خواندنی
آزاده سروستانی


  • به اشتراک بگذارید:
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.